Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
    jedino dekretom da nametnu da idu ta dva kluba, samo u tom slučaju ne vidim razlog zašto ne bi išli Olimpija i Cibona
    I uopste nije iskljuceno da ce ici Mozda i Solnok ode. Ono, Majdari nikada nisu imali predstavnika, bilo bi cool, a oni su najbolje plasirani predstavnik iz Madjarske u ABA. Ili MZT po istom fazonu. Hajde da sacekamo, zivo me zanima sta ce ovi iz ABA reci, jer je vrlo jasno sta pise u dogovoru, nije podlozno raznim tumacenjeima, i nigde se ne pominje mogucnost menjanja grada i hala.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • b) If at the end of the 2012-13 ABA Regular Season (26th Round) the team that is in the 1st position does not meet all of the B Licence Minimum Requirements according to the 2012-13 Euroleague Bylaws, applying the arena and city where they are registered to play the 2012-13 ABA League, ECA will recognise the 2012-13 ABA Final

      d) All ABA League Clubs qualifying for the 2013-14 Euroleague must fulfil all minimum requirements according to the Euroleague Club Licensing Rules.

      Partizan i Zvezda u Evroligu, a Cedevita ili Olimpija u kvalifikacije...
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Originally posted by Aleksa9 View Post
        b) If at the end of the 2012-13 ABA Regular Season (26th Round) the team that is in the 1st position does not meet all of the B Licence Minimum Requirements according to the 2012-13 Euroleague Bylaws, applying the arena and city where they are registered to play the 2012-13 ABA League, ECA will recognise the 2012-13 ABA Final

        d) All ABA League Clubs qualifying for the 2013-14 Euroleague must fulfil all minimum requirements according to the Euroleague Club Licensing Rules.

        Partizan i Zvezda u Evroligu, a Cedevita ili Olimpija u kvalifikacije...
        Vec je prije nekoliko dana receno da ce biti postignut poseban dogovor da se Igokei omoguci da poveca kapacitet dvorane, ako zavsi na prvom mestu.

        Comment


        • Originally posted by Aleksa9 View Post
          b) If at the end of the 2012-13 ABA Regular Season (26th Round) the team that is in the 1st position does not meet all of the B Licence Minimum Requirements according to the 2012-13 Euroleague Bylaws, applying the arena and city where they are registered to play the 2012-13 ABA League, ECA will recognise the 2012-13 ABA Final

          d) All ABA League Clubs qualifying for the 2013-14 Euroleague must fulfil all minimum requirements according to the Euroleague Club Licensing Rules.

          Partizan i Zvezda u Evroligu, a Cedevita ili Olimpija u kvalifikacije...
          Covece, prosli smo sve ovo na forumu.
          Sigurno se moze nesto odraditi da se predje preko ovoga, naravno ako bude zelje od strane glavesina Igokee.
          sigpic

          Comment


          • Realno, Laktasi bi najvise odgovarali Partizanu, mozda cak vise i od Beograda, bar gledajuci iz ove perspektive, narocito ako Igokea osvoji to prvo mjesto(mada, nije tu ipak sve gotovo, jer Krka nije naivna i ne bih ja iskljucio kiks Igokee u tom mecu). Pa, Delije bojkotuju ABA ligu, a Dodik ce gotovo sigurno omoguciti Partizanu ubjedljivo najvecu podrsku navijaca na F4, ako se bude igralo u Laktasima.

            Comment


            • Nije to dovoljno veliko da bi navijaci imali bilo kakav uticaj na igru. Pobedice najbolja ekipa bez obzira na navijace. Samo mi je mnogo krivo sto jos mesec i po valja trpiti sve ovo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Nije to dovoljno veliko da bi navijaci imali bilo kakav uticaj na igru. Pobedice najbolja ekipa bez obzira na navijace. Samo mi je mnogo krivo sto jos mesec i po valja trpiti sve ovo.
                Kako nema? Pa, Zvezda je jaca od Sirokog, pa su opet pukli neki dan na gostujucem terenu, u mecu koji se morao dobiti...Kada se pritisak i stres uslijed vaznosti meca povecavaju, sigurno da je potreban osjecaj da imas podrsku "iza ledja"...Zvezda je dosta klimava u ovom trenutku i sanse Partizana protiv Zvezde bi bile daleko vece u Laktasima, nego da igra u Pioniru ili Areni.

                Comment


                • Originally posted by BLBL View Post
                  Kako nema? Pa, Zvezda je jaca od Sirokog, pa su opet pukli neki dan na gostujucem terenu, u mecu koji se morao dobiti...Kada se pritisak i stres uslijed vaznosti meca povecavaju, sigurno da je potreban osjecaj da imas podrsku "iza ledja"...Zvezda je dosta klimava u ovom trenutku i sanse Partizana protiv Zvezde bi bile daleko vece u Laktasima, nego da igra u Pioniru ili Areni.
                  Pre svega, ja licno mislim da je uloga navijaca u ishodu utakmica precenjena. Sad ce me napasti celi forum.
                  Da se igra u Pioniru (da je Partizan domacin na papiru) to bi bilo nesto. Ovako manje od 4000 hiljade (koliko ce biti zaista pravih navijaca je pitanje) ne moze mnogo toga da uradi.

                  EDIT: Igokea i njene utakmice ove sezone su pravi primer.
                  Last edited by Black Mamba 24; 13-03-13, 16:09.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Fresko, evo nas na tvoj kos.
                    Niste dovoljno dobri... Samo odabrani, trenutno samo Wada ispunjava uslove...

                    Kao sto sam rekao, za Partizan, Laktasi odgovaraju itekako. Ja sam za to da ipak sacekamo kraj sezone pa da vidimo koga ce Sale Popovic da prozove da IDE DALJE u Evroligu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Niste dovoljno dobri... Samo odabrani, trenutno samo Wada ispunjava uslove...

                      Kao sto sam rekao, za Partizan, Laktasi odgovaraju itekako. Ja sam za to da ipak sacekamo kraj sezone pa da vidimo koga ce Sale Popovic da prozove da IDE DALJE u Evroligu...
                      Ako samo on ispunjava uslove znaci da nismo dovoljno losi. Nema veze onda...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Ako samo on ispunjava uslove znaci da nismo dovoljno losi. Nema veze onda...
                        Ne, nego da ima jake veze... I pare...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Једно је савршено јасно - АБА лига је неспособна организација која обмањује како јавност тако и клубове!

                          Што се фајнал 4 тиче,најмањи је проблем гдје ће бити организовано. Ја би лично волио да буде у Нишу,вјерујем да је ипак нереално очекивати то. Партизан је по мом мишљењу први фаворит.
                          Волим те Републико Српска!

                          Comment


                          • Najvaznije od svega je sto si ti zakljucio da je partizan favorit..a to po cemu si to zakljucio,to vjerujem da se nisi puno opterecivao,samo eto napisao da napises nesto.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma samo da Partizan i Zvezda udju u finale,da se Covicu ostvari zelja

                              Comment


                              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                                Navijačima se ponajveći značaj pridaje na ovim našim prostorima a po meni nose više štete nego koristi klubu
                                Идем у оф али не могу себи да дозволим да не одговорим на нешто овако. Та твоја прича, а и прича која се провлачи на овим просторима је једноставно заснована на превеликом пупању догађаја у вези са тим екстремним навијачким групама на овим просторима од стране медија и јавност, тако да прича о култури навијања у другим деловима Европе, те о некултури на брдовитом нам Балкану не пије воду.
                                Не знам колико пратиш спорт, али сваког дана смо сведоци да спорски савези кажњавају клубове по Европи због онаквог или оваквог понашања његових навијача. Ето пре неки дан у Италији су кажњени Јувентус, Лацио, Палермо и Ђенова кажњени због расистичких испада, о високоморалним Енглезима не бих говорио пуно, сваке недеље нека нова лудница, те расистички испади, те навијач утрчао у терен и ударио голмана, те оно, те ово...поента је да тога свуда има, али да само код нас медији од тога праве невероватано сензационалне вести и ето тако манипулишу полу-светом.
                                Да не дође до забуне не подржавам ја неке поступке тих навијача на овим просторима, али ми се просто смучила прича на тему како смо МИ најгори а сви остали бољи од нас по том питању.

                                И да конкретно мислим да навијачи, амбијент у сали и све остало има добар утицај на разултат, често доноси превагу када су два противника по квалитету једнака, а може да буде и фактор Х када у ситуацији када слабије квалитетни тим победи квалитетнији тим од себе.
                                Last edited by Brajkula; 13-03-13, 18:36.

                                Comment

                                Working...
                                X