Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2012/13

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    I ja isto primetio. Znam da ce zvucati brutalno, ali imam utisak da se on izvlaci na saosecanje zbog Drazena. Covek bukvalno nista u karijeri nije postigao. Nista, zilch.
    F4 EC-a bas i nije mala stvar ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Vazno da mu jedan Boza Maljkovic nije valjao.

      Jos imaju tolike pare i takav roster, mogli su platiti vrhunskog trenera bez problema.
      Ја мислим да јр он отишао сам због ситуације са Хагом и генералима, можда грешим мени се то тако казало.

      Comment


      • Koliko trofeja ima? Case close.

        @Nash

        Nije on Bozu oterao, ovaj je sam otisao.

        Brajki, on je tako objasnio, ali su razlozi cisto licni i jednom recje se vode kao sujeta.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ako su komsije otresle Cedevitu..:3

          Kakav nesposoban tim sacuvaj Boze.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Nije on Bozu oterao, ovaj je sam otisao.
            Ja sam cuo da je oteran ali da je pustena iz nekog razloga prica da je sam otisao.

            Samo nisam skoro nesto odvratnije video u ovoj ABA ligi od njih, mnogo mi drago sto nece na F4 pored svog ulaganja i sudijskog guranja.
            sigpic

            Comment


            • Ne, nije on otisao zbog toga, nego zato sto su ga igraci opasno iskulirali na nekoliko treninga, on ih oterao u tri lepe i pokupio se. Ono sa generalima mu palo kao kec na 11 kao objasnjenje.

              Inace, ako udjemo u EL, verovatno ce nas on preuzeti. Jedno 90%.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Koliko trofeja ima? Case close.


                Stoji to , on dodje nesto kao Zeman u fudbalu , run&gun
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Stoji to , on dodje nesto kao Zeman u fudbalu , run&gun
                  Раниери.

                  Comment


                  • Ma on kao i Muta, pusta utakmicu da tece i opusteno. Tako i ja mogu da budem trener.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Раниери.
                      Ma Zeman bre , nema odbrane , samo igraj i sutaj
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Takodje glanca cipele do besvesti kao i Muta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bracey Wright i narocito Kitchen su totalni promasaji Cedevite kada su stranci u pitanju, jer ljudi jednostavno ne znaju i ne mogu bolje od ovoga sto trenutno igraju, a to zaista nije mnogo, Suput ce za koji mjesec napuniti 36 godina i generalno je limitiran igrac, ostatak rostera takodje nista posebno(Masic, Bilan, Suton, Andric,...,...tesko da tu ima nekog ekstra kvaliteta). Tomas i Ilijevski su jedini koji tu mogu napraviti neku razliku, ali ovaj prvi je vec godinama nestabilan i igra po sistemu toplo-hladno, dok je Ilijevski povrijedjen, a jedini je koji daje bar malo kreativnosti ovoj ekipi.

                          Comment


                          • Ilievski igra najgoru sezonu u zivotu, nije da ne mogu da prezive bez njega. Kitchen je danas bio bukvalno uzasan. Da sam ja bio trener ne bi se pojavljivao na terenu od polovine trece cetvrtine. Jbt, covek ima najjaci ugovor u celoj ligi i izgleda tako, neverovatno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Gelabale i onaj mali crnja sto je otisao nisu bili promasaji, druga stvar sto je jedan oteran, a drugi prodat..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Zelabal nije oteran , on je imao ugovor na 3 meseca i klauzulu da ako se ne plasiraju u top 16 da moze da ide
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X