Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2012 (Monza)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Na Sky-u se ništa ne priča o roll-baru.1 EUR koštaju materijali za njega, a ko zna koliko košta dizajniranje.
    To su oni novci za koje se ne pita cena.

    Comment


    • http://us7.chatzy.com/83266868350444
      Miljkonen

      Comment


      • Sone, istraumirao si nas ni zbog cega!

        Comment


        • Vidi se da ovi u STR previse konzumiraju red bula , poleti Vernj , jos mu na ledjima pise gives you wings



          Zasluzio je novi ugovor nema sta
          Last edited by Mr.M; 09-09-12, 13:59.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Perez. I tacka!

            Comment


            • Alonso ponovo pokazao da izvlaci maksimum iz svake trke,sjajna trka za Ferrari.Perezu svaka cast,fenomalna taktika neverovatno.Hamilton rutinski,steta za Buttona i Redbulovce...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Fernandu se sve uklapa da bude sampion. Samo smireno i bice valjda.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Trojac na podijumu je zavrsio trku u prvoj krivini na prosloj trci. Kakva sezona!

                  Comment


                  • Najezio sam se. Legenda.

                    Comment


                    • Nebih rekao da je smpionat resen Meklaren je nesto ispred ostalih, a Luis je valjda ispucao pehove za ovu godinu.
                      7x7=49

                      Comment


                      • Ovo Alonsovo snimanje publike me neodoljivo podseca na nesto sto bi Rossi uradio. Neplanirano, opusteno, za navijace.

                        Comment


                        • Red Bull ga ugasio skroz na skroz.Hamilton je sada prvi konkurent Alonsu.Ipak je Alonso bio u pravu kada je rekao da gleda na njega.Perez najverovatnije neće voziti Ferari sledeće sezone. Kad je Masa pustio Alonsa mogao je i Kimija.5.mesto, kako je moglo da bude ovo je super.Kimi je sad treći u šampionatu.Jeste na 1 poen ispred Fetela, ali veiki je znak kako će koji bolid da ide u nastavku šampionata.Vraćamo se uobičajenim aerodinamičkim konfiguracijama.

                          Moram da dodam da se Hamilton neočekivano dobro ponašao ispred italijanske publike.Rekao je za njih da su jako dobri iako sigurno suprotno misli, kao i mnogi.
                          Last edited by MarkedOne8; 09-09-12, 14:52.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • makedonska zastava bila u kadru sve vreme,bravo makedonci ))

                            Comment


                            • Ja sam zadovoljan,ono cemu sam se nadao se i ostvarilo,moglo je i 2.mjesto ali se nije moglo protiv Pereza,da kazem sve se vratilo pod kontrolu nakon Spa

                              RB

                              Comment


                              • Vettelovo izguravanje, niko nije protiv kazne?

                                Par komentara za danasnju trku...
                                -Hamilton je imao lagan posao, od prve krivine nije imao nikakvu konkurenciju, potpuno iskroscena situacija, pametna trka - bravo!
                                -Perez je iskoristio startnu poziciju maestralno, Sauber je sjano procenio da treba prvo koristiti tvrdje gume, bio je brzi od svih u prvom delu trke, a bio je jos brzi u drugom delu trke. HARD/MEDIUM gume su danas bile dodatna kombinacija, palo mi je napamet juce da li ce se neko u Q3 okuraziti da proba tako nesto, da zrtvuje poziciju za bolje koriscenje guma - nije. Perez jeste, odlcina voznja danas, pravo nadahnuce je bilo gledati ga. Zelim mu mesto u Scuderii sledece godine, pokazao je vise od svih danas, kao i toliko puta u toku sezone.
                                -Alonso je danas, nazalost, opet bio u damage limitation modu, iako se u prvih par krugova to nije moglo reci. Odlicna, intelignetna preticanja, Perez i on su danas pokazali da se moze prestizati agresivno, a da bas niko ne strada. Kao i toliko puta u sezoni... Izgubio je neko vreme iza Vettela, narocito zbog onog izguravanja, ali ne bih rekao da bi ista bilo drugacije da se Vettel ponasao kako treba.
                                -Button... Uf, koliko mi je zao sto je onako zavrsio trku. Nije to zasluzio.
                                -Massa je odigrao svoju ulogu losije nego sto sam ocekivao. Iskreno, morao je da se zadrzi ispred Buttona po svaku cenu, box ili ne box, nema opravdanja. Pitanje je da li bi njegovo mesto i pobeda danas spasila, a nije joj bio ni blizu.
                                -Red Bull. Kakvu posluku porati? Vettel je bio mnogo ravnopravniji Alonsu nego sto sam ocekivao. Opet je bio daleko brzi od Webbera i opet je tehnika stradala. S tim sto je ovog puta tim bio u stanju pripravnosti za to... Ono izguravanje necu ni da komentarisem, kao da sam gledao Maldonada a ne svetskog prvaka. Webber skoro pa izjednacio primerenu glupost, da se onako napadnu ivicnjaci u Ascari sikani, pa to je samoubistvo, kao sto se i dogodilo...



                                Kimi skupljac poena... Vrlo ravna linija poena. Pitam se da li ce se i njemu nesto desiti sto nije njegova krivica do kraja godine.

                                Alonso treba da bude vrlo zadovoljan. Izgubio je 3 poena prednosti u 2 trke, od koje je u jednoj izvukao deblji kraj zbog tudje greske (losa sreca), a u drugoj je imao (tehnicke) probleme tokom celog vikenda i kostali su ga pobede. 2 (za ovu sezonu) ocajne trke i izgubljeno je samo 3 poena. Covek tesko da moze doziveti bolje.

                                Elem, ceka nas Singapur, ocekujem veliki paket Ferraria, verovatno ce i RB odgovoriti necim, fakat je da su ove 2 staze za njih na papiru lose i to se pokazalo, ali mislim da nisu smele da budu toliko lose. Spa je bila losa, ali je Vettel bio sjajan sa sjajnom taktikom.

                                Comment

                                Working...
                                X