Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Бјанки, опет губи Ђенова...оде Дел Нери брже него што је дошао на клупу, они су у расулу, како стоје ствари најозбиљнији су да испадну.
    Парма и Каљари се распуцали, Сау се лепо нсашао, а Белфодил изјендачио у следећем нападу главом.

    ЕДИТ: Маркизио брат мој најомиљенији, 3:0, бушење Консиљиа
    Last edited by Brajkula; 16-12-12, 14:27.

    Comment


    • Brajkulice, kad si reko juče laganih 3:0 za Juve (ako se dobro sećam) , jesi li mislio na prvo poluvreme ili celu tekmu ?
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Brajkulice, kad si reko juče laganih 3:0 za Juve (ako se dobro sećam) , jesi li mislio na prvo poluvreme ili celu tekmu ?
        На целу, али сам мислио на то да некога морамо напунити, све нешто 1:0 повуци потегни (Каљари у купу, Палермо, Торино густо до црвеног), квалитет који поседујемо гарантује да дамо више голова. Ево Аталанта ће да прими 5 ни крива ни дужна, а можда и више јер Манфредини уби Кјелинија, црвени бато

        Несуђено појачање Ливерпула Гранквист изједначио у Ђенови, не да се Де Нери. А Самп води на Сицилији, Мареска из пенала.

        Comment


        • Smori me Roma u ovoj utakmici. Volio bi da Zeman zamjeni Tachtsidisa i Bradleya, a uvede Lamelu i de Rossia tako bi Pjanic bio na svojoj poziciji. Ovako je bezopasan.

          Comment


          • Nije danas Pjanic igrao dobro na krilu i zasluzeno ga je izveo,ali mora i Osvalda da izvede,kriminalan je brat danas
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Na Bentegodiu se gotovo nista ne vidi, tek skontam kakva je prilika bila kad puste reprizu.

              Comment


              • Ел Шарави 14. гол у Серији А ове сезоне. Није имао тежак задатак, Пацини му је додао сам да гурне у гол. 4:1.
                Јуве рутински приводи, Катанија окренула са Сампдоријом и оправдала да је веома неугодан домаћин (срећа што је Јуве завршио то гостовање), Пелисиер затрпао Рому у невероватној магли, Гоикоичеа кумовао голу, доста "килава" интервенција!

                Comment


                • Mozda sudija zbog ove magle nije vidio penal na Balzarettiu i onda gol na drugoj strani.

                  Comment


                  • Ma ocajan teren u Veroni danas + nista se ne vidi na terenu,nije Roma danas imala srece ne mogu da ih krivim nesto posebno...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Mozda sudija zbog ove magle nije vidio penal na Balzarettiu i onda gol na drugoj strani.
                      Ау значи опет нека лудница, кад крену сад да се пљују по медијима
                      Било како било Рома на прагу да прекине серију победа те ће бити једини тим који се бори за ЛШ да је у овом колу кикснуо, мада остаје још Наполи да одигра са Дијамантијем и ко.
                      Јуве на +8 од Интера

                      ЕДИТ:
                      Резултати овог поподнева са синоћним



                      Тренутна табела

                      Last edited by Brajkula; 16-12-12, 16:01.

                      Comment


                      • Joj kako mi je zao sto Roma primi go... Nije imala nesto Bog zna sta 100% sansi, al opet su bili opasniji. Uslovi su bili solidni u prvom poluvremenu, ali u drugom se nista nije vidjelo.
                        Pjanic odigrao malo losije danas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Монтела, велича данашњу врхунску партију Пизара, који је играо први свој меч након своје породичне трагедије (смрт сестре).

                          Pizaro je vrhunski igrač, ali i veoma emotivan čovek, veoma privrežen i saigračima i navijačima.
                          Danas je on bio taj koji je vodio ekipu do pobede. Nije bilo nikakve dileme ko će izvesti penal.

                          Comment


                          • Да видимо од чега су Диаманти, Ђилардино и ко.

                            ЕДИТ: Маноло Габиадини за свој клуб бутинама, играчиште, па догодине кад прође позајмица у црно-белом дресу
                            Last edited by Brajkula; 16-12-12, 19:58.

                            Comment


                            • Napoli - Bolonja izgleda iz 2 u 1....

                              Odigrano na poluvremenu da ce biti vishe od 2.5.Hvala ti Kavani....

                              2629nd2.jpg

                              Pocinjem sve vishe da gotivim ove Italijane...

                              P.S. Inache,onaj ponisteni gol Djilardinju...ofsajd? ;)
                              Last edited by z0La; 16-12-12, 21:28.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ја мислим да није био и да је Болоња оштећена за тај гол, тада би било 0:2 и вероватно све решено. Овако сад борба, мада ће највероватније Наполи привести ово крају, те ће једино Рома од фаворита издати ове недеље (ако изузмемо пораз Интера у дербију, мада је мени Лацио у том мечу био фаворит).

                                ЕДИТ: 2:2, нове маказице, Коне
                                Last edited by Brajkula; 16-12-12, 21:33.

                                Comment

                                Working...
                                X