Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Пре неки дан је изјавио да ако буде напуштао Фиорентину неће ићи из Италије, сад једини клуб који може да приушти Јоветића данас је Јуве
    Мада сумњам да је био искрен када је то изјављивао, или стварно толико жели у Јуве, па кокетира...

    Comment


    • Ma Juventusu vise treba pravi napadac prima punta,jedino kad Vucinic ode pa da ga Jovetic zamjeni.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Играју у Црној Гори заједно и то није толико лоше, вуку им репрезентацију. Но сад искрено ја бих више био задовољан једним Љорентеом или Освалдом, но Јоветићем јер су ми и Ђовинко и Вучинић доста слични нападачи.
        Треба нам управо тај разбијач, а кад смо код разбијача њихов легитимни представник у Азији је пред потписмо са Јувентусом, уговор ће највероватније гласити на 18 месеци, а Дрогба ће примати 6м годишње, дакле на Дрогбу трошимо 9м за плате у случају да одради цео уговор. Ствар је па скоро готова.
        Исто тако се прича за Љорентеа, али сам играч је изјавио да није преговарао јер по закону то нема док не дође до шест месеци пре истека уговора, а исто тако је изјавио да би волео да се опроба у ПЛ...али све је ово на основи "рекла-казала".

        Comment


        • Фиорентина рутински 4:1, Аквилани промашио пенал пред крај меча у стилу Серхија Рамоса, све у свему победа је могла само убедљивија да буде. Тако сада имамо Фиорентину са 32 бода, два мање од Интера, један од Наполија и утакмицу више, и 4 мање од Лација. Роми сада беже три бода с тим да имају меч више. Кува у врху!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Фиорентина рутински 4:1, Аквилани промашио пенал пред крај меча у стилу Серхија Рамоса, све у свему победа је могла само убедљивија да буде. Тако сада имамо Фиорентину са 32 бода, два мање од Интера, један од Наполија и утакмицу више, и 4 мање од Лација. Роми сада беже три бода с тим да имају меч више. Кува у врху!
            Lukica zabija pod stare dane

            Mnogo im je falio David Pizzaro protiv Rome proslu utakmicu;)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Bas mi me obradovo sa ovim za Drogbu,steta samo sto nije bar dvije godine mladji ali i ovako ce posluziti svrsisi.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Lukica zabija pod stare dane

                Mnogo im je falio David Pizzaro protiv Rome proslu utakmicu;)
                Тони стара кајла, мада морам наћи податак да ли је дао неки гол ногом ове сезоне, мсм да није.

                Пизаро матори што има преносну лопту мислим да у лиги само Пирло има такву, пар пута пас преко целе ширине на другу страну у трепавицу, мада данас је имао лак задатак за тако нешто јер није био под пресингом па је имао времена на претек да се намести за тако нешто.

                Originally posted by soe View Post
                Bas mi me obradovo sa ovim za Drogbu,steta samo sto nije bar dvije godine mladji ali i ovako ce posluziti svrsisi.
                Брате, то сам ја ишчупао са ових Јувентусових форума, блогова итд. сад колико је све тачно не знам, али да постоји прича, постоји. ;)

                Comment


                • @Brajkulice,dao je ja mislim go nogom,ne znam protiv koga ali trcali Joveta i on sami na golmana i Joveta mu smekerski doda da ga Toni zabije,samo nogu postavio

                  Vidjet ces ti u narednom periodu kako je Miralem brat prenosi samo da ga mutavi Zeman hoce staviti na njegovu pravu poziciju,a ne na stranu,ali nema veze i tamo jebemo sve redom
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Добар је и Миралем, не греши што је најбитније, татица
                    али брате треба прво да видиш ово од данас, лудара са Пизаром нзм како он се није пробио у Ситију, немају они тамо таквог везног тренутно, за класу је бољи од Берија!

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Добар је и Миралем, не греши што је најбитније, татица
                      али брате треба прво да видиш ово од данас, лудара са Пизаром нзм како он се није пробио у Ситију, немају они тамо таквог везног тренутно, за класу је бољи од Берија!
                      Pa kako nije mogao ni u Romi da ostane majstor,igra onaj Bradely sirotinja i tvoja dva miljenika sto samo trce
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pa kako nije mogao ni u Romi da ostane majstor,igra onaj Bradely sirotinja i tvoja dva miljenika sto samo trce
                        хахаха...немој да ми дираш Флорензија убијам Добри су он и мали Грк, борбени, Флорензи ми је испред и запамти на ето кад дође ЕП за младе да видиш како флорензи, Бертолаћи, Инсиње, Мароне, Габиадини и ко. кантају Европу ;) Само Шпанци реално могу да их зајебу и можда Французи са Погбом, Нијангом, Дињео, Зуме, Лаказатеа и ко.
                        А што се тиче Пизара дуго је он био у Роми, сасвим ок је био, повезивао се и са Јувеом али ето отишао у Сити.

                        Comment


                        • Мирко идемо полако, кантај
                          Асистенција прошло коло, сада гол, Мирко је у форми, то ми се допада.

                          ЕДИТ: И Милан у првом минуту повео, Ноћерино.
                          Last edited by Brajkula; 16-12-12, 14:07.

                          Comment


                          • Kad Zeman ne gotivi nekog igraca on ga bas ne gotivi. Oporavio se Stekelenburg i branio protiv Atalante i sad sam ocekivao ponovo njega na golu, ali ludi Ceh Goicoechea-u stavi na gol.

                            Comment


                            • Originally posted by danijelkr View Post
                              Kad Zeman ne gotivi nekog igraca on ga bas ne gotivi. Oporavio se Stekelenburg i branio protiv Atalante i sad sam ocekivao ponovo njega na golu, ali ludi Ceh Goicoechea-u stavi na gol.
                              Ма вратиће се Холанђанин, води се Чех заслугама исто као јуче Роџерс за Џоа Кола. Јбг кад је Гојкоичеа стао на гол, направили су серију победа, замисли како би га пљунуо у лице да га је одмах чим се Стекеленбург опоравио ставио да љуби фосну.


                              EDIT:
                              А јуче сам причао како Пирло ове године лоше изводи прекиде и гле сад ово, 2:0, кантај
                              Last edited by Brajkula; 16-12-12, 14:15.

                              Comment


                              • Kakvu sad priliku propusti Pjanke, iz izgledne pozicije umjesto da šuta on asistira Florenciju koji se ne snalazi i prilika propade. Drugi put da je neodlučan pred golom što me baš čudi jer on voli potegnuti skoro iz svake pozicije.

                                Comment

                                Working...
                                X