Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Гуарин најбољи играч Интера у досадашњем делу првенства сигурно!
    Posle Kasana sigurno
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Jeste Brajkulice da nema mocnog Cambiassa
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Jeste Brajkulice da nema mocnog Cambiassa
        Брате, већи допринос има Гуарин од Камбијаса у овим резултатима Интера ове сезоне. Ценим ја Камбијаса и генерално је бољи играч од Гуарина, али Гуарин је више допринео Интеру у досадашњем делу сезоне од Камбијаса, сигурно...можемо да се ухватимо и за статистику ако желиш ;)

        Originally posted by Condition23 View Post
        Posle Kasana sigurno
        Касано је будала, вансеријски играч и вансеријска будала, он је као крава коју када помузеш ногом претури кофу са млеком. Човек довео Интер до самог врха и онда нападне судију, попије казну и Интер, освоји четири бода од девет из мечева са осредњим екипама и то уз помоћ среће сигурно...два аутогола!

        Comment


        • Umal' Insinje da nas ohladi

          Kambijaso i Guarin razliciti tipovi igraca skroz. Mislim nebitno sto je slicna pozicija totalno razliciti stilovi igre a Boga mi i zaduzenja na terenu.

          -Kasanu je sve oprosteno. Evo Akan ce da kaze da bi ga rado video u nasoj ekipi lucidnih igraca. Brajkulice i ti si deo strucnog staba.

          A ono sto si rekao za njega samo ti govori koji uticaj na igru Intera ima. On je za mene definitivno najbitniji sraf, barem do sada.
          Last edited by Condition23; 09-12-12, 20:08.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Стисли вас опако дечаци....ае баците неки квалитетан линк, ови моји гуле гуле па забоду, полупаћу лт...

            Comment


            • Pa drugo je doprinos sa podrucja statistike i naravno da nisu isti igraci...

              Meni je Cambiasso najbolji jer je najkonstantiji i mislim da bez Guarina Inter moze kao sto je i igrao dosta utakmica,a bez mog brata Estebana ne moze
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pa drugo je doprinos sa podrucja statistike i naravno da nisu isti igraci...

                Meni je Cambiasso najbolji jer je najkonstantiji i mislim da bez Guarina Inter moze kao sto je i igrao dosta utakmica,a bez mog brata Estebana ne moze
                Па и говорио сам о досадашњем доприносу
                Ако ћемо реално Интер највише зависи од Касана.

                Брате нзм што мени неће да отвори тај, само очитава иначе ја гледам овај под бројем 4.
                Last edited by Brajkula; 09-12-12, 20:12.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula
                  Па и говорио сам о досадашњем доприносу
                  Ако ћемо реално Интер највише зависи од Касана.
                  Pa ti si rekao najbolji igrac,meni je to tezak pojam

                  Zavisi prema naprijed od Cassana,ali cijela ekipa sto se mene tice od Cambiassa najvise zavisi

                  Kakva akcija Cassana i Milita,steta
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Tanki su i Kambijaso i Guarin za moje shvatanje fudbala Kakva su ova nova nosila, kao u raku da ih nose.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Асприља брат није умро

                      Камбијасо је ћалац, нема ту шта да се приговори, тачан ко швајцарски сат.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Брате нзм што мени неће да отвори тај, само очитава иначе ја гледам овај под бројем 4.
                        Ja ti lepo kazem za Kasana par postova iznad ti nista Video si asistenciju a pogledaj poslednji napad kad Milito ima pas za levu stranu mozda i bolji, ne on baca Kasanu jer se zna ko je mozak pri zavrsnom pasu i odigraju ful napad ali nije stigao Kasanata jbg 2 odbrambena ispred.

                        *ebes link bitno je da Seria A ima dusu.


                        Ja mislio ovo ofsajd Kavanija
                        Last edited by Condition23; 09-12-12, 20:14.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Обрукао се Кавани...ма ја причам по учинку у овој сезони до сада.
                          А када набрајамо ко је још бољи од Гуарина, ту је сигурно и Занети, јер ево и он игра у вези, човек је као вино, са годинама све бољи.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            А када набрајамо ко је још бољи од Гуарина, ту је сигурно и Занети, јер ево и он игра у вези, човек је као вино, са годинама све бољи.
                            Infuzija onog dana kad ode u penziju, vec sam to negde napisao. To je meni pojam ljubavi prema Interu.

                            Bice Juan macka, oce oce. Slazete li se sa mnom?
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Infuzija onog dana kad ode u penziju, vec sam to negde napisao. To je meni pojam ljubavi prema Interu.

                              Bice Juan macka, oce oce. Slazete li se sa mnom?
                              Hoce naravno

                              Obrukao se Cavani,sreca pa je nije dobro uhvatio glavom
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment

                              Working...
                              X