Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Алварез, па мислим да је благо рећи да је очајан....нема он перспективу у Интеру, промашена инвестиција. Код Снајдера постоји један проблем, ако би он играо тешко да би могао Касано, јер мислим да екипа не би могла да испоштује таква два играчау екипи, конкретно играча који играју на своу руку, трпела би одбрана то много, а управо је тако Интер дошао близу врха ове године, чврстим везним редом и чврстом одбраном....али свакако да им треба план Б.

    Фиорентина 1:0 хт. Одлична текма, отворена, нападачка. Борха Валеро и Гонзало Родригез доминирају Крстичић добар, јесте да је промашио готово празан гол, али захвалан играч, одличан дуел игра и сигурно да треба да заузме место у нашој репки, дефинитивно пре Фејсе, Мијаиловића, па и Игњовског. Такође момак зна да игра, одлично се нуди на пас и сарадњу, такође не греши у предаји и доста трчи, дефанзива на високом нивоу.
    Самп кажем имао боље прилике, Фиорентина из прекида повела голом црногорског интернационалца Савића, али исто јој није свиран (не знам како) чист пенал над Фернандезом.
    Иначе, Самп вечерас без првог голмана Ромеа, док Фиорентина драстично ослабљена јер изостају Јоветић, Тони и Љаљић.
    Ронкагља на клупи, за мене искрено изненађење. Такође и Аквилани данас на фосни, у игри нешто дефанзивније оријентисани Ромуло.

    Comment


    • Pa jbg sto odlazi,meni je taj potez neshvatljiv,mnogo se Inter lako odrice svog najboljeg igraca.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Pa jbg sto odlazi,meni je taj potez neshvatljiv,mnogo se Inter lako odrice svog najboljeg igraca.
        Ma pati i on od kurcobolje vidi se to,meni je on velemajstor,ali par tekmi prosle sezone mi je bio ocajan...mislim da je vrijeme da on ode,dao je Interu dosta,a i plata mu je prevelika i Interu bi bilo dobro da se tog tereta rijesi
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Pa jbg sto odlazi,meni je taj potez neshvatljiv,mnogo se Inter lako odrice svog najboljeg igraca.
          Одлази зато јер му је плата 6 милиона на годишњем нивоу, смањују трошкове.

          Comment


          • U jbt.Pa bolje njega da zadrze sa tih 6 a da prodaju par panjeva sto imaju u timu nego ovako.To za platu je totalna glupost,naravno da ce najbolji igrac da bude najplaceniji,Inter lagano moze da se zahvali par igraca i da izvaga tu njegovu platu.

            Comment


            • Може, али треба им и ростер, да сезону могу да изгурају са 15 играча, то би било фул...треба ту бар 22 комада.
              Иначе, нисам сигуран какво је стање ту, али мислим да су му нудили уговор са мањим примањима и да је одбио, па сад зато и не игра, тако некако прича иде, нисам сигуран.

              Comment


              • КРСТИЧИИИИИЋ, какво играчиште 1:1

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Може, али треба им и ростер, да сезону могу да изгурају са 15 играча, то би било фул...треба ту бар 22 комада.
                  Иначе, нисам сигуран какво је стање ту, али мислим да су му нудили уговор са мањим примањима и да је одбио, па сад зато и не игра, тако некако прича иде, нисам сигуран.
                  S obzirom da ove godine igraju samo Seriju A(za kup sve bolje q) ne treba im 30 igraca koliko imaju u prvom timu.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    S obzirom da ove godine igraju samo Seriju A(za kup sve bolje q) ne treba im 30 igraca koliko imaju u prvom timu.
                    Јесте и да ове године буду међу три уђу у ЛШ, и шта онда....Јово на ново.

                    Comment




                    • Bravo...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Играчиште, рекох малопре!
                        Одавно нисма неког нашег играча тако исхвалио, свака му част.

                        Comment


                        • Koliko loša odbrana Fiorentine u 2.p

                          Ajde bre viole dajte taj gol

                          Comment


                          • Родригез је конкретно подбацио у другом делу. Колико је у првом био доминантан у другом канал. Испао је код гола Крстичића као из воза, други аутого истог.
                            Искупио се голом некако, али је у дефициту и даље...

                            Comment


                            • Savic dao go maloprije,ova Sampdorija ocajna u prekidima

                              Koji je majstor Pizzaro,a glupa Roma ga otjera da igraju Bradley i Tachtidis
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • У јбт што сам се ја истриповао Родригез ма она Н2Н лига и резултати су ме избацили из колосека

                                Пизаро одличан, најсигурнији играч у везном реду Фиорентине и истина стварно не знам зашто су га пустили из Рима.

                                Comment

                                Working...
                                X