Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Bojana su napuhali u Barceloni kao nekakvog talenta,ali vrlo jasno je postalo da od njega nema nista i gledali su da ga se rijese kako znaju i umiju.Sjecam se kad stavise klauzulu na njegov ugovor od 105 miliona eura

    Juan Angel meni licno smijesan lijevi bek bio,barem onih 4-5 utakmica sto sam gledao prije nego je otisao u Romu ;)
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • истина, али исти је у свим млађим шпанским репрезентативним селекцијама био најбољи стрелац и истицан као најбољи играч ;)

      искрено ја сам видео да од њега нема ништа оне сезоне када је у21 шпаниија испала на еп већ у групи, тада су освојили немци и били су са њима заједно у истој, заједно са енглезима. тад је репка била он, хави мартинез, хави гарсија, бускетс, гранеро, педро леон...а и тада је кренуло његово посртање, појавио се педро, гурнуо га у други план и ето...остало је само да прича по новинама како би он и ибра у тој барси били добар тандем :d
      Last edited by Brajkula; 02-11-12, 00:26.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Кјево ми је канал, нема они шта да траже против Милана без обзира колико су и ови у каналу. Једноставно текма како си је ти назвао маст вин, и ако је изгубе Алегрију ће бити показан пут ка капији. Искрено мислим да се то неће десити, с обзиром на квалитет Кјева који је раван екипи која ће се борити за голи живот у Серији А.
        Јуве-Интер...сигуран сам да Јуве неће изгубити ту текму, да се игра на Меаци било би зезнуто, овако предност домаћег терена је од великог значаја, бар се мени тако чини. Но видећемо, ипак је у питању дерби. А кладионичарски су ми победе Фиорентине над Каљаријем и Наполија над Торином готово па сигурне. ;)
        Prepises moj tiket i zavrsis posao Serija A nasa banka <3

        P. S. ubi te tastatura (ne u ovom postu nego inace) ako se uzmu pare za vikend obavezno novu da uzmes... ili neki dogovor da padne. Ako Inter dobije ja ti kupujem neku svemirsku, pa ti sad vidi da li ces da navijas za Juve
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Кондицијо, муњо, ма форца Јуве бре, какве тастатурице, какви ђаволи
          Spoiler

          Comment


          • Jeste precizna duga lopta ali gol Paskvala??? I to 4. na listi a nema Palasija?

            Dosta bre više krađe bjankoneri, dosta bre!

            Ja neću da glasam iz principa...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Jeste precizna duga lopta ali gol Paskvala??? I to 4. na listi a nema Palasija?

              Dosta bre više krađe bjankoneri, dosta bre!

              Ja neću da glasam iz principa...
              хахах....бојкот бре
              Друг, предлози су ми из сваког кола по један гол. У колу кад је Паласио забио онај је и гол Погбе, који је, на страну за кога навијамо, квалитетнији од оног Паласијевог. А што се тиче Паскваловог гола реално је због паса и и не толико атрактивних остаих голова заслужи да буде ту где је. А на крају крајева и лепо је пребацио Фреја Жао ми је за гол Паласија, али само нек он настави да решета нећемо га заобићи ;)

              Comment


              • OK onda, mora biti gol kola prvo... ;)

                Mada onda se desi da neka golčina koja nije bila gol kola ne udje na listu a udje ovakav neki gol Paskvala. Ali OK...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Meni su sva 4 gola dobra ali nista posebno, glasao sam za Paskvala jer je prenadrkana lopta i rasna egzekucija, slab sam na to. Meni je losiji onaj Hernanesov, to je golmanov gol.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Родригез је послао лопту на каквој би му Пирло завидео, мајсторски
                    Већ сада видим онај Миколијев гол са центра из волеа као гол године, но има још 28 утакмица да се игра...остравићу то питање скроз отворено, у осталом на крају ћемо гласати.
                    Јбг Крле, да Милито нпр. није погодио стативу из оног дриблинга вероватно би био гол кола, овако....статива. Има времена и за твоје пулене, Касано држи магију, биће ту доста лепих голова

                    Comment


                    • Honorable Mention

                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Табела лиге прошле и ове сезоне након 10 одиграних кола.


                        Comment


                        • Statistika pred derbi...

                          - 194. Derby D'Italia
                          - 95. u Torinu
                          - vodeći timovi na tabeli
                          Juve 9 pobeda ove sezone u ligi, Inter drugi sa 8.
                          Jedino Juve nema poraz, jedino Inter nema remi ove sezone u ligi.
                          Juve najbolji napad u ligi (22 gola) i najbolja odbrana (5 primljenih). Inter treći po broju datih golova (19) a 4. odbrana lige (9 primljenih).
                          Juve dobio svih 5 mečeva kući, Inter svih 5 na strani.
                          Juve najbolji napad u ligi kod kuće (13 golova), Inter drugi napad na strani (11 golova). Romi su data 3 gola za zelenim stolom pa su vodeći...

                          Domaćini su prošlu sezonu završili a da su im se 22 igrača upisala u strelce.
                          Ove sezone 12 igrača je dalo gol (Asamoah, Caceres, Giaccherini, Giovinco, Lichtsteiner, Marchisio, Matri, Pirlo, Pogba, Quagliarella, Vidal, Vucinic).
                          Kod Intera 10 (Cambiasso, Cassano, Coutinho, Guarin, Milito, Palacio, Pereira, Ranocchia, Samuel, Sneijder).
                          Inter je u seriji od 8 vezanih pobeda (6 u Seriji A, 2 u LE).
                          Gosti ove sezone imaju 100% učinak na gostovanjima, 8/8 (5 u Seriji A, 3 u LE).

                          Điđi Bufon je u zvaničnim mečevima u svojoj karijeri najviše golova primio od Intera. Od ukupno 558, njih 36 je od Intera.
                          Markizijo je u svojoj karijeri postigao 21 pogodak. Najviše Interu i to 2.
                          Mudingaji ima priliku da večeras odigra 200. meč u Seriji A.

                          Prvi meč između Stramaćonija i Kontea.
                          Konte će pamtiti Inter kao tim protiv kojeg je odigrao poslednji zvanični meč u svojoj igračkoj karijeri. To je bilo 4. aprila 2004. godine i Inter je dobio taj meč na Meaci 3:2. Konte je u igru ušao u 72. minutu i zamenio Kamoranezija.

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Зар није 215 дерби Италије ?

                            Иначе ако неко није видео, а не видим начин да не види, одрадио сам неку "мршаву" најаву вечерашњег дербија Италије

                            Last edited by Brajkula; 03-11-12, 13:43.

                            Comment


                            • Tonight’s match scheduled at the Juventus Stadium – the 194th encounter between the Bianconeri and the Nerazzurri and the 95th played in Turin – is a meeting between the top two teams in the standings.
                              Na zvaničnom sajtu Intera. Ne znam kako računaju...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Отприлике како коме одговара
                                Ево једне слике са старијих Дерибија Италије

                                Comment

                                Working...
                                X