Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je lako Palermo ispustio 2 komada. Nadam se da ce Milan uspeti da se podigne iz pepela, da se nekako iscupaju kao Inter prosle sezone. Mnogo ih je uzdrmala ova tranzicija i realno dosta oslabljen igracki kadar. Nije to toliko lose koliko sad izgleda. Licno sam misljenja da je vreme za jednu sok terapiju u vidu Alegrijevog odlaska. Mora nesto da se menja.


    @ Brajkula tek sad vidim ovo za 1 dan manjka u oktobru Opusteno bre, tu sam da asistiram.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • хахахха...Мексес конкретан кретен

      Comment


      • Snimi Montoliva sto pokusava onako opusteno sa 25m sut mlitavo i nikako
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Mnogo je lako Palermo ispustio 2 komada. Nadam se da ce Milan uspeti da se podigne iz pepela, da se nekako iscupaju kao Inter prosle sezone. Mnogo ih je uzdrmala ova tranzicija i realno dosta oslabljen igracki kadar. Nije to toliko lose koliko sad izgleda. Licno sam misljenja da je vreme za jednu sok terapiju u vidu Alegrijevog odlaska. Mora nesto da se menja.


          @ Brajkula tek sad vidim ovo za 1 dan manjka u oktobru Opusteno bre, tu sam da asistiram.
          Имају пар појединаца истина (Монтоливо, Абиати, Боатенг, Ел Шарави....има ту и репрезентативаца Абате, Ноћерино), али то је довољно за врху у нашој Јелен супер лиги јер је остатак екипе просек, а неки појединци и испод просека. Одбрана им није ни за Звезду, Бонера и Јепес, еј....не знам зашто не форсирају Запату и Мексеса у тандему, ако ништа бар нису "деде"...ова двојица су попушене лула, а ту је и Аћерби, просек играч за ето нпр. овај Палермо.

          Хахаха....ма брат ме зезнуо, то вече ми причао да је у ствари сутра 1. па да требамо да уплатимо теретану...хахах...хвала на асистенцији друг, иначе прогута ја једно коло

          Comment


          • Zapata Mexes definitivno stoperi, Abate desno, levo imaju ovog Konstanta pa Mesbaha, Antoninija.
            Moze to sve da se skrpi. Montolivo, Nocerino, De Jong, Boateng, Emanuelson i ostali da ne nabrajamo sad.
            Gore ovaj poludeli Saravi, Pato kad se oporavi i dodje do one eksplozivnosti od pre i milina. Tu su da se slepaju Krkic, Paco i Robinjo. Moze to sve da se ukomponuje da na nesto lici nije to raspad kao sto izgleda.

            Meni ovo mirise na to da je Alegri sagoreo od pritiska verujem svih u klubu. Kako god bilo Berluskoni i Galijani nisu ti koji ce da gledaju ovako los Milan (na terenu). Pored svih izjava da Alegri ostaje, letece on k'o leteci magarci iz Kjeva
            Jednostavno kad ne mozes da vezes dve tri pobede red je da batalis i da odes. Hitno nov trener.


            Brajkula samo pumpaj, samo bambusaj
            Last edited by Condition23; 30-10-12, 21:50.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Имају и младог ДЕ Шиљеа на беку, дечко је сасвим добар на боку и може да игра како лево тако и десно...гледао сам га ове сезоне пар пута и увек је био ако не солидан, онда одличан а има свега 20 година.
              Боатенг је повређен, Робињо такође...Пато се тек опоравио далеко је од некадашње форме, Монтоливо такође до скоро био повређен, Абијати се такође повредио...ма све им иде како не треба. Ок, све то на страну, сад у суботу имају на Сан Сиру распали Кјево, то је једноставно маст вин и мислим да ће с обзиром на квалитет Кјева (који је мени један од озбиљнијих кандидата за испадања, напомињао сам већ). Чак ценим да ће у том мечу и искалити сав свој бес, три, четири нула.
              Погубио је се Алегри дефинитивно, а лута и са тимом, формацијом...почео је са Анћелотијевом 4-3-1-2, па покушавао са 4-2-3-1, па 3-4-3 и данас 3-5-2...дефинитивно се хвата за сламку спаса, покушава да се чупа. Међутим, црно му се дефинитивно пише, после Кјева има лудачки тежак распоред, доази им Малага у ЛШ, па им долази Фиорентина у лиги, затим гостују Наполију, иду Антерлехту, па им долази Јуве, иду Катанији на једно од неугоднијих гостовања у лиги, долази им Зенит, па иду Торину и тек онда имају једну "опуштену" текму са Пескаром....хахахах....Алегри дефинитивно лети јер неће имати снаге да се избори са таквим распоредом, до Пескаре узеће 4 бода-плаааафон.

              Comment


              • Last edited by Brajkula; 31-10-12, 12:36.

                Comment


                • И ове године Тутоспорт организује гласање за "Златног дечка", има и играча из Серије А, а ту је и један представник из наше земље, Лазар Марковић који у тренутку док ја ово пишем заузима 5 место. Иначе, свако може да гласа, а линк за гласање је
                  http://www.tuttosport.com/sondaggi/C...olden+Boy+2012

                  Comment


                  • Il Faraone

                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 31-10-12, 12:48.

                    Comment


                    • Naredne godine će stizati ogromne ponude za El Šaravija. Ali Milan ne sme ni pod tačkom razno da ga proda. To bi prelilo čašu kod već besnih navijača...

                      Zato Boateng, Robinjo i Pato vrlo lako mogu da odu. Ovaj drugi će u Brazil a ovog trećeg će pokušati da uvale PSŽ-u
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Нисам баш сигуарн за Пата, све зависи од његове форме ове сезоне, тек се вратио после повреде оставимо човеку мало простора...ја ипак мислим да ће отићи у 10+ што се голова тиче, а и онако немају шпица да ваља, он им је на том пољу каква таква нада.
                        Такође, не видим њихово решење на тој позицији у зимском прелазном року. Стварно нисам паметан кога би могли да доведу? Ђилардиња

                        Нема шансе да продају Ел Шаравија, бар не следеће сезоне, а сигурно је да ће Анћелоти први потрчати да га доведе, а за њим и Манћини.

                        Comment


                        • Auuuuuuuuu sine, kakva izjava. Mikoli mozgu

                          http://www.goal.com/en/news/10/italy...e=breakingnews

                          Perhaps the most telling attribute of Stramaccioni has been his excellent use of the squad. Rather than adopt the approach of others – most notably Antonio Conte – of using his first XI wherever possible, instead he has shown confidence in a rotation policy, with changes made depending on opponents, tactics and circumstances. He has also been able to adapt to his squad, bringing in a back three which was ridiculed under the guidance of Gian Piero Gasperini, but has now been welcomed as a necessary change.
                          Fino objašnjeno...

                          http://www.goal.com/en/news/1717/edi...urrected-inter
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • мени је Миколијева изјава скроз симпатична, баш занимљиво поређење, ако сам добро извалио текст
                            иначе у тексту о Страмаћонију "тихом убици" се налази доста тога што сам ја рекао у најави. само што је овај текст професионалан, драмски акцентат на првом месту, просто се уживиш у исти.:d
                            но, шалу на страну, свака част Страми, направио је серију а занимљивију својим изврсним послом, бар у овом уводно делу, јер сад наводно имамо три кандидата за скудето за разлику од прошле године, када их је било свега два.
                            још Рома да нађе право решење и ето нам правог "циркуса" на чизми
                            Last edited by Brajkula; 31-10-12, 17:39.

                            Comment


                            • Ne znam al meni ova Stramina igra i kako Inter igra uopste ne uliva neko poverenje i sigurnost,mnogo me podseca na Ranijerija i njegove peripetije.Jedva cekam subotu mislim da ce se tu dosta videti koliko je Inter sazreo.

                              Comment


                              • Ako nista Inter djeluje borbenije,iskreno igracki kadar je skroman,ali igraci se trude maksimalno i ne izgleda lose uopste
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X