Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nemojte da uporedjujete igrace kalca sa igracima sa ostrva

    stilovi igre su potpuno razliciti, napadac iz kalca se NECE snaci na ostrvu, i obrnuto


    Zamisli Krauca u Italiji jbt
    ne mogu ni da zamislim hahahaha, evo bendtner u juventusu

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Поента моје приче је у целој овој реченици!
      Акиша друже, биће да се баш нисмо разумели, али како год добра дискусија
      Kakav si ti as prekaljeni

      Pa niko nije ni spominjao ove balvane iz Engleske,samo je bila prica o napadacima u Seriji A,a ti si poceo da pricas kako bi oni punili u Pl-u,a ja sam siguran da bi bili ili kao ovi Englezi ili losiji,ne znam nikako kako smo dosli do ovoga,nista mi jasno nije
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
        ne mogu ni da zamislim hahahaha, evo bendtner u juventusu
        Си гледао Бендтнера који пут ове сезоне, тј ниси могао буно пута ни да га гледаш с обзиром да је играо само два меча као стартер (Катанија и сад Болоња) и ушао је два пута са клупе где је провео укупно 20 минута на трави?
        Сасвим ок игра, мени су се искрено допале његове партије. Није дао гол, али је свакако доста допринео, нпр против Катаније је индиректан асистен (имао добру шансу шутирао, одбранио Андухар и лопта се одбила Видалу који ју је само посмпремио у гол) ;)
        није то црњак као што ти претпостављаш тебра ;)

        Comment


        • da se mi okrenemo suboti i novim tekmama

          Milan - Chievo
          must win za milan jbt

          Juventus-Inter
          ne bih lako otpisao inter ovde, izbeci cu to na kladi, ali ce se gledati svakako


          @brajkula : ne kazem da je crnjak toliki, ali po meni dosta slaba igra... pa sam mislio na to da bi krauc bio 2 puta gori...
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 01-11-12, 22:18.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Sto se mene tice Nikica je pojacanje za Everton jer Moyes i nije bas mogao da ubode sa napadacima u zadnje vrijeme,uglavnom skroman ucinak.Jelavic ce se sadrzati tamo,a Denis nikoga nista posebno nije pojacao,stalno mu pokazuju vrata...o ukusima je mozda rijec,ali ja bih uzeo Hrvata svakako

            @Soe

            Idi umij se malo,osvjezi se dobro ce ti doci
            Jeste pojacanje i savrsen fit ali on moze iskljucivo da igra u takvom sistemu. Mojes je gadjao sa napadacima dok nisu igraci postali bas preplaceni a u PL je to najgore. Napadaci i ofanzivni vezni su najskuplji, samim tim ogroman problem za Everton sa svojim budzetom da nadje ono sto valja. Tesko je to porediti jer su skroz razliciti ali svakako igrac sa osecajem pre bilo kog PL drveta sto se mene tice ako u ozbiljnoj ligi kakva je Kalco moze da da 10-15 golova a Denis je to pokazao. Steta i za povrede u karijeri, mogao je dalje da dogura.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Kakav si ti as prekaljeni

              Pa niko nije ni spominjao ove balvane iz Engleske,samo je bila prica o napadacima u Seriji A,a ti si poceo da pricas kako bi oni punili u Pl-u,a ja sam siguran da bi bili ili kao ovi Englezi ili losiji,ne znam nikako kako smo dosli do ovoga,nista mi jasno nije
              Сад ћу ја да наставим да терам причу и ко зна можда дођемо и до ових шпицева из Шпаније

              Comment


              • Kada sam ja gledao Juve protiv Catanie, nije paljevina bila losa. Stvorio je gol Vidala, iako je ofsajd bio.

                Sta sve necu videti, raspravljaju ljudi o polovnjacima jbt..Ajde da poredite Rooney-a i Cavania, a vi presli na brata Crouch-a i kompaniju.

                Smesni i jedni i drugi.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                  da se mi okrenemo suboti i novim tekmama

                  Milan - Chievo
                  must win za milan jbt

                  Juventus-Inter
                  ne bih lako otpisao inter ovde, izbeci cu to na kladi, ali ce se gledati svakako
                  Кјево ми је канал, нема они шта да траже против Милана без обзира колико су и ови у каналу. Једноставно текма како си је ти назвао маст вин, и ако је изгубе Алегрију ће бити показан пут ка капији. Искрено мислим да се то неће десити, с обзиром на квалитет Кјева који је раван екипи која ће се борити за голи живот у Серији А.
                  Јуве-Интер...сигуран сам да Јуве неће изгубити ту текму, да се игра на Меаци било би зезнуто, овако предност домаћег терена је од великог значаја, бар се мени тако чини. Но видећемо, ипак је у питању дерби. А кладионичарски су ми победе Фиорентине над Каљаријем и Наполија над Торином готово па сигурне. ;)

                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Jeste pojacanje i savrsen fit ali on moze iskljucivo da igra u takvom sistemu. Mojes je gadjao sa napadacima dok nisu igraci postali bas preplaceni a u PL je to najgore. Napadaci i ofanzivni vezni su najskuplji, samim tim ogroman problem za Everton sa svojim budzetom da nadje ono sto valja. Tesko je to porediti jer su skroz razliciti ali svakako igrac sa osecajem pre bilo kog PL drveta sto se mene tice ako u ozbiljnoj ligi kakva je Kalco moze da da 10-15 golova a Denis je to pokazao. Steta i za povrede u karijeri, mogao je dalje da dogura.
                  Герман Денис

                  Comment


                  • hahahaha cudne neke diskusije vodimo jbt

                    da se nadovezem na denisa... po meni najbolje igrao u independienteu, iako mi se svidja i u kalcu

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Герман Денис
                      http://www.youtube.com/watch?v=HyHU6-cANxk

                      1:35, El Tanque!
                      sigpic

                      Comment


                      • Zavisi do igrača koliko mu treba da se privikne na novu ligu. A i velike su razlike između PL, Primere i Kalča. Neko jednostavno ne može da se privikne...

                        Kasano se nije snašao u Španiji, Vijeri jeste. Oven se nije snašao u Primeri takođe, Ševa i Krespo nisu na ostrvu, Robi Kin nije na čizmi, Zola jeste na ostrvu, Aguero dere i u Engleskoj, Baloteliju nije baš sjajno itd.

                        A i posebno kod napadača je važna psiha. Desi se mentalna blokada i bude kao sa Toresom pri dolasku u Čelsi. Nekima vreme smeta, hrana, fali im porodica, prijatelji itd. Treba uzeti u obzir i da je teže Italijanima u PL i Primeri i obrnuto za Engleze i Špance.

                        Svaka čast zato Vijeriju i Zoli koji su napustili bili Kalčo kada je bio najjači i otišli u nešto slabije lige tada. Ostali su stabilni iako su možda želeli da igraju svojoj zemlji gde se tada igrao najbolji fudbal na svetu.

                        Jelavić bi bio odličan u Kalču, ne bi imao problema on sa tim da promeni ligu. Ali zato da li bi se Englez Runi snašao u npr. Juventusu? Dobro pitanje...
                        Kasano u Sitiju na primer, iako je majstor ne bi izdržao ni 6 meseci, poludeo bi.

                        A što se tiče internacionalaca i da gledamo da nemaju nikakvu blokadu u glavi, znači ništa im ne smeta, sve je u redu. Onda se naravno uzima u obzir kvalitet igrača a i ova razlika u sitemima u ligama što je S-Nash lepo obrazložio.

                        Konkretno samo po kvalitetu čistom, moje mišljenje: Denis bi bio odličan u PL. Stvarno je sjajan finišer, podseća me na Milita... Akvafreska je nula od igrača. Destro prvo da se pokaže u svojoj zemlji. Di Mikele je uvek bio zakrpa neka u Kalču pa je veliko iznenadjenje što ga je i doveo neki tim iz PL. Đilardino i Borijelo bi mogli da budu startni špicevi u osrednjim timovima PL. Makarone je u Kalču mogao samo za Sijenu da igra, ništa posebno nije. Osvaldo bi kidao u Čelsiju npr. a Amauri bi možda mogao da bude solidan špic Redinga.

                        Daju šmek Kalču napadači kao što su Mikoli, Di Natale, Pelisjer itd. Prave su vođe svojih timova...

                        Krenuo sam sa odličnim igračima pa sam se prebacio na ove nebitne "polovnjake"...

                        E da, Pacini i Matri bi mogli da se nadaju golova samo ako bi prešli u neki tim koji bi im bukvalno stavio loptu na tanjir.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Vieri u Atletiko Madridu 24 tekme/24 gola.
                          Velicina !

                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Крле који си ти ас
                            Видећемо ако Љоренте пређе сад у Јуве на шта ће то да личи. Реално Бојан дупе глава, Хозе Анхел прошле сезоне ни лево ни десно...не знам да ли има још који са Пиринеја на чизми?
                            И да мислим да би се Руни баш добро уклопио, само нек дође


                            ЕДИТ:
                            Last edited by Brajkula; 02-11-12, 00:05.

                            Comment


                            • Bojan i Juan Angel su meni bili losi i u Primeri
                              Last edited by Brajkula; 02-11-12, 00:17.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • хахах Бојан један од већих талената у Шпанији некада, није баш да је био канал какав је у Калчу сада....дно!
                                Анхела искрено никада нисам ни гледао у Примери, али капирам да није био толико лош кад га је Енрике повео на чизму, па није ваљда и он луд да ради против себе. Али је повео и Гага, који није ништа играо у Премири, и истиј је и у Калчу био тарабаш, игра "ја теби ти мени" тако је изгледао.
                                Last edited by Brajkula; 02-11-12, 00:19.

                                Comment

                                Working...
                                X