Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    хахах....Рома је дефинитивно циркус екипа, колико пута ове сезоне су себи дозволили да без проблема испусте предност
    Meni je Zeman veci cirkus od trenera on ne zna gde je supalj. Voleo bih samo da vidim podatak koliko mu golova pada po mecu. Potpisujem da je za njega najgori rezultat kada vodi 2-0. Tu odbrana ne postoji duvaju svi moguci vetrovi i primljeni golovi su neizbezni. Definitivno je on za Peskaru ali u b ligi.

    Brajkula ajkula izumiremo kao fanovi Serije A da nisi gledao Napoli:Chievo?
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Meni je Zeman veci cirkus od trenera on ne zna gde je supalj. Voleo bih samo da vidim podatak koliko mu golova pada po mecu. Potpisujem da je za njega najgori rezultat kada vodi 2-0. Tu odbrana ne postoji duvaju svi moguci vetrovi i primljeni golovi su neizbezni. Definitivno je on za Peskaru ali u b ligi.

      Brajkula ajkula izumiremo kao fanovi Serije A da nisi gledao Napoli:Chievo?
      Омашај Роме је његово ангажовање, тако добар тим а тао непрепознатљив, један меч онако други овако, једно полувреме овако друго овако...најнередвидљива екипа у Европи сигурно, играју како играчима дуне, као кад се скупе на ливадици па како коме дође дан. И ових пар бодова што су узели је заслуга играча, тренера никако и свака иоле озбиљнија екипа ће их "провозати на рингишпилу" тако да неће две недеље знати где ударају. Тужно је све то с обзиром на састав, али шта је ту је, ваљда ће се управа опаметити, Липи или опет Спалети би им легели маестрално

      Готово је, мада добрим делом поред ових силних скандала је за то заслужне и телевизије на нашим просторима. Серију А преноси Арена, а мало ко има Арену, другачије би то било да нпр. преноси СК или још боље нпр. Прва телевизијам, а тек Пинк....ахаххах
      Ипак, Калчо је Калчо друже, лига са душом, сваке године журка, без обзира што квалитет неминовно иде низбрдо

      Нисам гледао Наполи, али читам да су се мучили, тј. одвалили су Кјево (који је ове године деф. виђен у Сертији Б ако се нешто не појачају на зиму), али су једва дали гол. Такође, играли су без Каванија.

      ЕДИТ: Росонеро, друже, неминовно је да су нас судије својим одлукама погурале, али ако си гледо меч сложићеш се са мном да би Јуве исти добио и да је тај гол признат, далеко смо били бољи.

      И за Кондицију брата просек голова Роме по мечу, дали су 20 примили 16, дакле укупно 36 на 9 мечева. 36/9 је тачно 4, циркус колорадо
      Last edited by Brajkula; 29-10-12, 13:37.

      Comment


      • Nisam gledao mec , malo sam nesto citao na netu o utakmici (Catania-Juventus) i onda nasao video i vidio neke stvari.

        Comment


        • E pa da Lipi bi ih postrojio i resio stvar... A Spaleti mi je kao Vendeta ili anonimusi

          Nista ne moze da me odvrati od mocnog Kalca, festa je zagarantovana, uvek stoji neki smek koji nikakvi skandali ne mogu da sklone.

          Gledao ja Napolitance cekao za pare. Nista muceni Kjevo ne zna, prisli 2 puta golu. Majstor Hamsik im presudio, povukao kontru odigrao na stranu i trcao u sredinu kao nenormalan. Dobio loptu, pustio je i levom u gol ahhahahah sto sam se uziveo, pogledaj highlights-e sta ja pricam kao majmun

          P. S. Spaleti

          Spoiler

          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Romi 3 gola i boda za zelenim stolom protiv Kaljarija... To se ne zaboravlja a i nadam se da će sud doneti ispravnu odluku u vezi tog meča.

            Inter znači 8/8 na gostovanjima ove sezone uz 2 primljena gola. Sledeće kolo na strani zna se koji meč. Desila se Katanija (šta je bilo bilo je) tako da StrAMALA ima priliku da sruši niz Juventusa.

            Jaoj kakav žal ostaje za ova 2 poraza na startu na Meaci, protiv Sijene i ovakve Rome! Ali dobro, napredovalo se od tada...
            Last edited by Il Capitano; 29-10-12, 13:50.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Nisam gledao mec , malo sam nesto citao na netu o utakmici (Catania-Juventus) i onda nasao video i vidio neke stvari.
              Друже било како било не можеш да стекнеш конкретан утисан само на основу површних извештаја наших медија и једноминутног видеа ;) У првом полувремену је Катанија колико толико и нешто покушавала, док у другом није конкретно пришла Буфону ;) Опет, стоји да су судије зајебале ствар, али на основу свега виђеног тврдим да би их победили и без онаквих одлука јер смо далеко били бољи што је на неки начин било и очекивано.

              Originally posted by Condition23 View Post
              E pa da Lipi bi ih postrojio i resio stvar... A Spaleti mi je kao Vendeta ili anonimusi

              Nista ne moze da me odvrati od mocnog Kalca, festa je zagarantovana, uvek stoji neki smek koji nikakvi skandali ne mogu da sklone.

              Gledao ja Napolitance cekao za pare. Nista muceni Kjevo ne zna, prisli 2 puta golu. Majstor Hamsik im presudio, povukao kontru odigrao na stranu i trcao u sredinu kao nenormalan. Dobio loptu, pustio je i levom u gol ahhahahah sto sam se uziveo, pogledaj highlights-e sta ja pricam kao majmun
              Капирам да сад дође Липи, овог момента да би се лако умешали за борбу за 3 место, имају основу, али једноставно Земан

              Калчо реално одрастао сам уз ту Лигу и реално да ми је испред ових осталих. Опет свако има своје, али једно је сигурно да све ово што се догађа, па и те учестале афере и то, је једноставно Калчо.

              Друже, Наполи од почетка ове сезоне не оставља нешто јак утисак на мене. Ок други су, али све те победе су некако једва извољеване муком или на чист индивидуални квалитет Каванија и Хмашика. За титулу је потребно више, и мислим да ће након свега ако интер овако настави и њему гледати у леђа.

              Originally posted by Krle View Post
              Romi 3 gola i boda za zelenim stolom protiv Kaljarija... To se ne zaboravlja a i nadam se da će sud doneti ispravnu odluku u vezi tog meča.

              Inter znači 8/8 na gostovanjima ove sezone uz 2 primljena gola. Sledeće kolo na strani zna se koji meč. Desila se Katanija (šta je bilo bilo je) tako da StrAMALA ima priliku da sruši niz Juventusa.

              Jaoj kakav žal ostaje za ova 2 poraza na startu na Meaci, protiv Sijene i ovakve Rome! Ali dobro, napredovalo se od tada...
              Ваљало би да понове тај меч, јер стварно је невероватна одлука донесена. Ја сам у почетку мислио да на том стадиону "Ис Аренас" стварно не може да се игра кад оно након тог меча све мечева Каљари је одиграо као домаћин на том терену, плус што је мислим одиграо и један пре истог. Невероватно глуп поступа, и било би праведно да се меч након свега одигра.

              Тешко да ће се тај низ прекинути на Јувентус Арени друже, али ок лепо је се надати
              Last edited by Brajkula; 29-10-12, 17:00.

              Comment


              • E, pa nije se još završio oktobar...

                Ne mogu da glasam jer nema one majstorije Palasija. Ne zbog toga što je Interovac ali ono je bilo tehnički savršeno... Daj bolje 5 ponudjenih za gol kola.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Cekaj Brajkula jos sutra da vidimo da li ce da bude nekog spektakla u mrezi pa onda votiramo
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    E, pa nije se još završio oktobar...

                    Ne mogu da glasam jer nema one majstorije Palasija. Ne zbog toga što je Interovac ali ono je bilo tehnički savršeno... Daj bolje 5 ponudjenih za gol kola.
                    Јбг, друже, кад одрађујем фокус кола поставим и гол кола, па су ми то уједно и кандидати, љутње без.
                    Ианче мајсторски је гол Паласија, с тим што јбг у том колу је Погба ухватио овај волеј који је такође добар гол. Дискутабилно је сад који је од та два бољи. Нмг брате пет предлога кад је у овом месецу било пет кола, ако се некада намести да буде, наравно да ће бити исто толико предлога.
                    И слободно ако имаш предлог за неки гол кола остави овде, предложи па ћемо се лако договорити....договор кућу гради ;)

                    Originally posted by Condition23 View Post
                    Cekaj Brajkula jos sutra da vidimo da li ce da bude nekog spektakla u mrezi pa onda votiramo
                    Брате ја сам ладно мислио да је сутра 1.новембар, колико сам погубљен човек, тачније зезнуо ме је брат...небитно....хајде склонићу, мора да прође и коо бр. десет јер је у овом месецу, хвала друже.
                    Last edited by Brajkula; 30-10-12, 11:04.

                    Comment


                    • На помолу ново шамарање Милана Миколи из чистог досуђеног једанестерца, лопта је погодила Абатеа у руку. Иначе Палермо домаћински одрађује распали Милан...у првих 45 минута таман бољи ја један гол.

                      Comment


                      • Ne znam cime je zaduzio glavesine Milana ali ih je dobro zaduzio Alegri
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Pogledam startere i zapitam se, je l' ovo stvarno A.C. Milan ?? Bas velika nesreca i kriza je zadesila ovaj klub. Pato izasao u 55 minutu, je l' neka povreda, ili jednostavno momak ne moze da sastavi 70 minuta na terenu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ма немају људи избора, реално и да га смене ништа неће постићи....тим им је катастрофа, не могу конкретну шансу да направе
                            Мислио сам да ће након оне победе, иако после грешке судије, али бар су играли како тако у том мечу и били бољи, да живну мало, међутим...
                            Ево шансе, Ел Шарави је не гурну у гол...и ево и гола Монтолива....бар да се закува како треба

                            Originally posted by Freshman91 View Post
                            Pogledam startere i zapitam se, je l' ovo stvarno A.C. Milan ?? Bas velika nesreca i kriza je zadesila ovaj klub. Pato izasao u 55 minutu, je l' neka povreda, ili jednostavno momak ne moze da sastavi 70 minuta na terenu...
                            Измена, баш је неконкретан био...ушли Бојан и Пацини истовремено (уместо Пата и Јепеса), фазон да појачају мало напред...типични потези очајника.
                            Бод им би био овде након свега као Торањ у Пизи.
                            Last edited by Brajkula; 30-10-12, 21:17.

                            Comment


                            • El Shaarawy spasava, mali igra kao zmaj, odlicno koristi raspad ekipe i veliki prostor, odlicno. Eto boda, a mozda i nesto vise.

                              A sto se Pata tice, ja mislim da od njega nece biti igrac, te povrede, te losa forma, ne vredi, a kad se samo setim da umalo ne ode u PSZ za 35 i kusur miliona.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • А тек Палермо
                                Е Шарави 2:2 након грешке Ујканија, заиста лоша интервенција, наместио је Ел Шаравију да постигне свој седми гол у сезони. Ал ће неки Арап лепо да се испрси за Фараона

                                Comment

                                Working...
                                X