Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Florenzi je idiot,nikad od njega igraca
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • HAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

      Jel ovo moguce ?

      Kakvi idioti , ja ne vjerujem .. Protiv svake ekipe bi ovo zabili , ali protiv ovih sretnika nece moci
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kakav je majstor Lamela,ovo ne moze svako
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kakav je to imbecil od igraca, da li je moguce da je skoro iz gola izbacio

          Comment


          • Losijeg Pjanica odavno nisam gledao, koliko samo pogresni dodavanja, ali za neke nije kriv jer nema s kim odigrati. Ponovo los donijeo je Romi gol. Lulic u prvom najbolji igrac na terenu odlicno pravio sa Kloseom presing na odbranu Rome koja po obicaju kriticna. Bilo ga je na desnoj, lijevoj strani i u sredini.

            Koliko Roma ima maloumnika u ekipe to nije normalno.

            Comment




            • Slucajno naisao na sliku, jbg, ne zna brat glavom...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ovaj Florenzi je idiot,nikad od njega igraca
                Cuce te Brajkula i nastace haos <3
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • E dosao sam malo da pljujem Seriju A! Gde je Brajkula?

                  Spoiler
                  cisto da mu vratim, mnogo mi pljuje Engleze
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Brajkulica je u 23:30 usao u bus za Lazarevac a pre toga je popio par piva, primio par lekcija u PES-u, stigao da ode do neke ribe i jedno 48 puta mi spomene Germana Denisa
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Brajkulica je u 23:30 usao u bus za Lazarevac a pre toga je popio par piva, primio par lekcija u PES-u, stigao da ode do neke ribe i jedno 48 puta mi spomene Germana Denisa
                      Znaci da ga ocekujemo u nekom jarku?! Pukao brat! Sad mi zao sto sam hteo da prozivam...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Znaci da ga ocekujemo u nekom jarku?! Pukao brat! Sad mi zao sto sam hteo da prozivam...
                        Sesir je on odavno Kad je najranjiviji tad nagazi nemoj da imas milosti. Ako stigne kuci slavicemo kao 18.rodjendan.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Lamela doktor , svakome se to moglo desiti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Господо понашајте се у складу са вашим звањем

                            Што се тиче синоћног дербија Рима, гледао нисам, Мамба је кривац...а видим хвали се Лулић. Морам да напоменем да је тај човек опасно подиже ниво игре, мсм то не мења мој став према њему да је само један добар, просечан, фудбалер, добар да одради тактичке замисли тренера јер је јако дисциплинован, борбен и агресиван, али очигледно је да Петковић све више има у њега поверења и да му да је све већу слободу што показује и то да он све чешће завршава нападе Лација неким шутeм са 25 метара и слично. На његову жалост од гола Пескари ниједном није погодио, али је очигледно да почиње да ужива све већи респект у тиму Лација, у осталом он је једноставно "девојка за све" у том тиму, где год Петковићу фали играч он стави Лулића, а ево сада се усталио на левом боку (неко лево крило, МЛ) где је из поставе буквално избацио Маурија.
                            Last edited by Brajkula; 09-04-13, 14:45.

                            Comment


                            • http://www.whoscored.com/Matches/651803/Live

                              Igrac utakmice sinoc sigurno...

                              Lulic je jedan dobar fudbaler,on srce na terenu ostavi i veliki je profesionalac,pokriva sve zivo.Sinoc je covjek najzasluzniji sto se nije osjetio igrac manje za Lazio,u defanzivi prebio Lamelu,u napadu istrcao kontru i asistirao za go,pa i penal je njegova zasluga koji je Hernandes promasio jer se pravio budala.Poginuo je sinoc na terenu,uz to dodaj jos malo znanja koje ima i jbg to je pravi igrac kojeg svaki trener voli.On ima svojih losih dana,ali kad se covjek onoliko trudi sve dodje na svoje...;)
                              Last edited by AK47; 09-04-13, 14:44.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Слажемо се за Лулића, јако борбен, срце на теран и то, и то је оно што га чини добрим фудбалером и ништа преко тога да би га китили суперлативима неким. Наравно, с обзиром колико се тактизира данас у фудбалу он је један од играча који су радо виђени у екипи сваког тренера !

                                Овог пута морам цитирати један пост са неког другог форума који ме је јако одушевио, баш погођена поента целе приче

                                Prvi put pišem na ovoj temi a nisam ni ranije postove pregledao. Na pisanje su me natjerala dva sinićnja derbija, onaj pravi talijanski i onaj američko-arapski...

                                naravno, ja kao ljubitelj Serie A teško mogu objektivno govoriti o ovim utakmicama ali čini mi se da je samo u Italiji ostalo onog pravog "šmeka" koji se meni itekako sviđa. Tuča, frka, baklje, pirotehnika i ostalo...a o samoj tekmi da ne pričam.

                                Posebno raduje što su po meni, ponajbolji igrači derbija bili naši Pjanić i Lulić. Ovaj prvi je bio gazda do jedno 65. minute nakon čega mu je zbog pauze valjda ponestalo snage pa otuda slabili finiš i nekoliko grešaka. Gazda Senad piči ko na motoru i njih dvojica su uz Candrevu bili ponajbolji.

                                Eh sad, pitanje je koji derbi od sinoć je imao više "emocija". Ovaj gradski talijanski ili onaj "gradski" američko-arapski???

                                odgovor je jasan

                                Comment

                                Working...
                                X