Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • И после неко каже Герман Шифоњер Денис лош нападач, гле ти ово како је изгледало рутински.

    Comment


    • Placem i ubicu se ne mogu ovo da podnesem moram da progutam nesto
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Malo je reci da uzivam u raspadu Intera,samo trpaj gadove.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Placem i ubicu se ne mogu ovo da podnesem moram da progutam nesto
          Могу да замислим како ти је, са 3:1 на 3:4, мислим да би ти тренутно једина сатисфакција била смена веселог Страмаћонија.

          Герман Денис, брат шифоњер, три комада, лако.

          Comment


          • Da li je German sam preokrenuo ovo ???
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Opa evo fajta... Ko je kriv, nisam ispocetka video, sto je ovaj dobio crvendaca ???

              EDIT: Ahaha, al ga je roknuo brat...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Da li je German sam preokrenuo ovo ???
                Са пола гаса. Он и наравно Ћигарини доминирају.

                Ковачић, боље него када је дошао,а ли опет много греши, ево у последњих 10 минута четири кардиналне грешке једна за другом. Мсм напредовао је, не крије се од лопте, преузима одговорност, не игра само зихер пасове, биће добар, али тренутно стање је такво да мора још да расте. Да не дође до забуне, ништа он није крив Интеру вечерас, само једноставно, с обзиром колико је плаћен, ја од њега очекујем много.

                Comment


                • Sta omasi Ranochia...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Opa evo fajta... Ko je kriv, nisam ispocetka video, sto je ovaj dobio crvendaca ???

                    EDIT: Ahaha, al ga je roknuo brat...
                    Раимонди закуцао Скелотоа, добар кроше.

                    Ау Ранокија

                    Интер и Лш догодине, ћао, здраво, довиђења.

                    ЕДИТ: Мсм да уз име Кондиција после овог меча иде и префикс покојник.
                    Last edited by Brajkula; 07-04-13, 21:42.

                    Comment


                    • Schelotto izgleda hoce jos da se bije... Kakva havarija, a Moratti faca neverue... Cekaj, Schelotto igrao upravo za Atalantu pre ??? Kako moze da se roka sa, do pre par meseci, svojim timskim drugovima ???
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Schelotto izgleda hoce jos da se bije... Kakva havarija, a Moratti faca neverue... Cekaj, Schelotto igrao upravo za Atalantu pre ??? Kako moze da se roka sa, do pre par meseci, svojim timskim drugovima ???
                        Зимус прешао из Аталанте у Интер. Ма лудаци, мада је мени крив овај Раимонди, сељак нека фаца, набо га песницом у 16. попио црвени и управо су се њих двојица качили након текме, када се све на крају завршило видело се како се Раимонди весели, као диже публику рукама, нешто типа кад се атлетичар спрема да скаћче у даљ па фора диже самопоуздање тако што мимиком рукама даје до знања публици да га подржи, па креће онај аплауз. Лудаци.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          ЕДИТ: Мсм да уз име Кондиција после овог меча иде и префикс покојник.
                          Sutra moramo da se napijemo ne mogu da izdrzim bas mi vena sa strane iskocila.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Sutra moramo da se napijemo ne mogu da izdrzim bas mi vena sa strane iskocila.
                            То иде под слово А, није полагање испита под слово А, већ да се као људи напијемо, тачније да нас гмизавац Црна Змија напије прописно пошто је већ утврђено да се ради о прописном капацитету

                            Comment


                            • Ma mogu i da umrem jebe mi se skroz...toliko sam nezreo da bih bez problema umro sad. Pa sta je ono bilo ja ne mogu da verujem.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Ma mogu i da umrem jebe mi se skroz...toliko sam nezreo da bih bez problema umro sad. Pa sta je ono bilo ja ne mogu da verujem.
                                Како шта је било, па Шифоњер брат !

                                Узгред није лоше да поменем још једног свог Калчо мезимца, Јосипа Иличића, ово вам се зове царање у сваком смислу те речи!

                                Comment

                                Working...
                                X