Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije izgledalo kao ozbiljno , ali ko ce znati ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ko god se spomene kao pojacanje Arsenala, mora da se povredi.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ko god se spomene kao pojacanje Arsenala, mora da se povredi.
        Ovo mu je treca ili cetvrta povreda ove sezone
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ovo mu je treca ili cetvrta povreda ove sezone
          Jbg, samo da mu to ne uspori karijeru. Od muke se smejem, momak je stvoren za Arsenal, samo me brine da se ovaj trend povreda ne nastavi...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ma znam ja da se ti ne smijes iz zlobe sta ti je,nego jeste ironcino to sa Arsenalom i povredama;)

            Nisam siguran da je on stvoren za Arsenal,ali dobro svako ima svoje misljenje
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Али како на Милан навлаче судије да остану у топ3 ове сезоне, па ово само не види слеп човек, очигледно. Пенал против Удинезеа, па онај црвени Кандреве против Лација, сад ово, очигледна крађа.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nisam siguran da je on stvoren za Arsenal,ali dobro svako ima svoje misljenje
                Svetu se ne moze ugoditi...
                Sto tako mislis, Akane?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Svetu se ne moze ugoditi...
                  Sto tako mislis, Akane?
                  Mislim da ce Wenger ostati pri formaciji sa jednim spicem naredne sezone,a meni Joveta nije igrac koji voli da igra tako sam u spicu,a iskreno i ne ide mu bas najbolje to.U formaciji sa dva spica sve njegove vrline dolaze do izrazaja i tu je fenomenalan.Evo ove sezone je Fiorentina igrala 3-5-2 i 4-3-3 i on se u prvoj formaciji daleko bolje snasao nego u ovoj drugoj koja je jako slicna onoj u Arsenalu,barem ovaj ofanzivni dio gdje su uloge skoro pa identicno rasporedjene...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Oo , evo Nocerina , 100 godina nije igrao
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Mislim da ce Wenger ostati pri formaciji sa jednim spicem naredne sezone,a meni Joveta nije igrac koji voli da igra tako sam u spicu,a iskreno i ne ide mu bas najbolje to.U formaciji sa dva spica sve njegove vrline dolaze do izrazaja i tu je fenomenalan.Evo ove sezone je Fiorentina igrala 3-5-2 i 4-3-3 i on se u prvoj formaciji daleko bolje snasao nego u ovoj drugoj koja je jako slicna onoj u Arsenalu,barem ovaj ofanzivni dio gdje su uloge skoro pa identicno rasporedjene...
                      Није да ти нешто контрирам Акане, али мени Јовета боље игра када је нападач ближи голу, а не када тај неки човек који повезује 9-ку и везни ред. Када је са нпр. Тонијем у тандему горе он доста учествује у игри, нуди се на пас, више је везни играч него нападач и као такав је доста одсечен од гола, па самим тим и постиже мало голова, а углавном му се то замера ове сезоне, очекује се од њега да буде лидер. Док нпр. кад игра са Адемом годе је доста ефикаснији и доста више се налази у шансама. Више ми је Јоветић допада када је први нападач, бар мени

                      Comment


                      • Pa i meni se svidja kad je prvi napadac ali kad ima druga iza sebe,tipa LjaJic da igra s njim kao poluspic,a da je Jovetic glavni napadac,ne sa Tonijem jer tu on odmah nije glavni spic nego poluspic;)

                        To sam ja i mislio,ne da igra kao poluspic nego da ima nekoga sa sobom u napadu,ali da je on taj koji je blize golu.Ipak mi je nekako najslabiji kao usamljeni spic,nije mi on taj igrac nikako...

                        Nisi me dobro razumio,poenta nam je ista
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Gre'ota je da Milan dobije ovo. Jbt mislim da nikad ovog Abatea nisam video da stoji. Non-stop u pokretu nikad ni da se zadise, trci beskonacno. Samo to i zna.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Montolivo ovaj put asistent , to bi bilo to . Flaminiev prvi gol u sezoni .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Raspali Flamini dade gol
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Dobijaju, evo turio ga Flamini..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X