Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Гле судију брата...хахаха...која царина, најеба брат Кучка ни крив ни дужан. Бодови остају у Риму ипак, али да се ово није десило лако је могло у Х, ЂЕнова је опасно стиснула, Стекеленбургово вече дефинитивно.

    Comment


    • Wilshereica Eduardo je imao otvoreni lom, to je lom u kojem ti se kost polomi na dva dijela. Ako je slomio clanak bit ce problema, ali tesko da ce biti novi Eduardo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Wilshereica Eduardo je imao otvoreni lom, to je lom u kojem ti se kost polomi na dva dijela. Ako je slomio clanak bit ce problema, ali tesko da ce biti novi Eduardo.
        Ја сам ладно мислио да је отворен прелом је када се кост након прелома види напољу, ја сам поломио руку, обе кости на два дела, али је у питању био затворен прелом, а не отворен.

        Некада сам ценио да би овај Освалдо могао да буде појачање Јувентусу, данас сам проемнио мишљење. Па он где год да оде њега навијачи опасно мрзе, сад нпр. су га прописно извишдали, а капирам да и у Јувену не би било другачије.

        Перота и Тоти, без старца нема ударца !

        Comment


        • Brajkulice kume, brate otvoreni prelom jeste kad pukne koza potpuno i tkivo oko kosti da se vidi kost, ali ja sam naveo cisto primjer da kazem da otvoreni lom izgleda kao da si uzeo prut i polomio ga na dva djela, tako to izgleda. Eduardova povreda je bila brutalna. Kost je se u potpunosti prelomila, visila je na tankom tkivu, a toliko morbidno bi bilo da je se i taj dio tkiva odlomio pa da mu se skroz odvoji stopalo od gornjeg djela noge.

          Nisam htio biti morbidan pa sam rekao lom na dva djela, ali moze biti i lom na dva djela zatvoreni. Sagna je to imao.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ma nadam se da nije bilo kakav prelom, steta je za takvog umetnika...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Brajkulice kume, brate otvoreni prelom jeste kad pukne koza potpuno i tkivo oko kosti da se vidi kost, ali ja sam naveo cisto primjer da kazem da otvoreni lom izgleda kao da si uzeo prut i polomio ga na dva djela, tako to izgleda. Eduardova povreda je bila brutalna. Kost je se u potpunosti prelomila, visila je na tankom tkivu, a toliko morbidno bi bilo da je se i taj dio tkiva odlomio pa da mu se skroz odvoji stopalo od gornjeg djela noge.

              Nisam htio biti morbidan pa sam rekao lom na dva djela, ali moze biti i lom na dva djela zatvoreni. Sagna je to imao.
              Па то ти кажем
              Добро би било да је ово код Пјанића затворен јер се он лакше лечи, логично али ајде да паишем.

              Comment


              • Velika je razlika u tome sto je Eduardo dobio udarac, a Pjana se sam povrijedio...
                sigpic

                Comment




                • Nimalo nije dobro
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Tramontana



                    Slika mu na tviteru dominira
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post


                      Nimalo nije dobro
                      E yebem ti našu sreću, baš pred najvažniju utakmicu kvalifikacija. Teško da će biti spreman za Grčku, jako teško. Evo čitam da će oporavak trajati od 2 do 6 sedmica, a sumnjam da će pauzirati "samo" 2 sedmice, tako da bi mogli ostati bez njega za Grke. Ne gine poziv Misimoviću sada.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Andreazzoli: "Mislim da Pjanićeva ozljeda nije ozbiljna, samo malo mu je bio natekao zglob, sličnu povredu sam i ja imao tokom svoje profesionalne karijere."
                        sigpic

                        Comment


                        • "Ne znam koliko je povreda ozbiljna. Molim Boga da nije ništa strašno. Idem sada na snimanje, pa ćemo vidjeti", poručio je naš reprezentativac.
                          Nije ipak toliko obiljno da ga nece biti do kraja sezone,siguran sam da bi to znao vec sada...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • док ви водите бригу о пјанићу, ја ћу само рећи да је пескара отпустила још једног тренера ове године, после ђованија стропе и бергоди попио ногу, а медији најављују кристијана букија, иначе садашњег тренера примавере пескаре, као наследника. очигледно је да су се они опростили од опстанка.

                            Edit : док је тоти од вечерас други стрелац у историји серије а, постигао је укупно 225 голова и дели друго место са швеђанином гунаром наордалом, док је први чувени силвио пиола са 275 погодака.
                            Last edited by Brajkula; 03-03-13, 22:24.

                            Comment


                            • FM 07, uzeo Napoli u Seriji B i njihov špic Kristijan Bući. U tandemu sa Kalaijom koji se inače vratio u Napoli pre mesec dana...

                              Respekt za Totija, definitivno jedan od najboljih igrača u Kalču ikada.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • http://football-italia.net/31426/cat...ambiasso-coach

                                Kakav car Pulvirenti! A tačno se vidi da ima njuh za trenere. Paskvale Marino, Zenga, Mihajlović (tu i tamo ), Simeone, Montela itd. Poznata imena bivših trenera...

                                Cuchu, na španskom starac... xD

                                Spoiler






                                Revolucija i evolucija
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X