Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Seba zakaci je .
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Nije ni Osvaldo dugo potrcao kako treba kao veceras,svi u Romi na nivou veceras stvarno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ovo postao trend da se ne pusta korner?

        Comment


        • Sudija kao na utakmici Real-United


          Ja sam malo opterecen kako ce Pjanic odigrati i Romu gledam najvise zbog njega, pa tek zbog lijepog fudbala kojeg igraju. U prvom poluvremenu Pjanic mi je bio dosta povucen, ali ponovo je stvorio odlicnu priliku za Osvalda koji normalno to fula. U drugom cim se vise priblizio eto problema za Juve. Lopta koja ide prema njemu vec zna gdje ce je poslati i nema peglanja lopte.

          Mislim da je Roma pogodila dovodjenjem Torosidisa, za razliku od svog sunarodnjaka dosta pomaze ekipi. Andreazzoli pobrao je moje simpatije ne stavljanjem Amerkanca u prvih 11, jer stvarno taj momak ne zasluzuje da igra. Igra zbog vlasnika kluba.

          Comment


          • Nista uradili nisu i Roma ih je nadigrala,mogu vala da se bune do zore...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Искрен да будем надао сам се овоме, заслужено.
              Шта смо урадили куку Боже, Наполи сутра гази Сампа и иде на -2
              Калчо ове године испаде најнеизвеснија лига у топ5, капирам да се нико томе није надао јер се очекивала тотална доминација Јувентуса.

              Comment


              • Sudija je bolid pravi.
                Poraz mi malo lakse pada zbog Pjanica a i nek se ova sirotinja malo raduje.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Није срећа сое брате, није, никако неку лудара серију да ухватимо.

                  Comment


                  • Nije Juventus masina da dobije 3 teske utakmice za 7 dana,a umor je bitan faktor koji je doprineo ovom porazu.
                    Cestitke.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Morate da uzmete u obzir da Juve ove godine igra LS,dosta je to lakse bilo lani kada je fokus bio samo na Seriji A dok se Milan kolje uveliko sa jakim ekipama...druga je to prica

                      Veceras sabijeni od strane Rome pogotovo na moje iznenadjenje u drugom poluvremenu,sredina Rome sijala,kod Juvnetusa odavno nisu ovako indiferentni bili Pirlo i Vidal...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma uskoro dolazi utakmica sa Napolijem u gostima i tu ocekujem da ce ekipa biti maximalno motivisana i spremna da rijesi utrku sa ciganima iz Napulja.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ја сам гору партију ове године гледао само против Фиорентине у гостима и наравно Интера код куће.

                          Originally posted by soe View Post
                          Ma uskoro dolazi utakmica sa Napolijem u gostima i tu ocekujem da ce ekipa biti maximalno motivisana i spremna da rijesi utrku sa ciganima iz Napulja.
                          Брате, нема горег гостовања од тог, ја не памтим кад смо ми последњи пут тамо добили, чак и у Серији Б су нас преслишали у Напољу, није то срећа.

                          EDIT:

                          Last edited by Brajkula; 16-02-13, 21:59.

                          Comment


                          • Totti i dalje pokazuje klasu, jedan od poslednjih legendi iz onog zlatnog vremena Calcio. Svaka mu cast za onu golcinu. Zasluzeno je Roma dobila, nista nismo uradili. I nadam se da onaj prcko orascic nece vise igrati mater mu malu jbm, svaki put mi se zeludac okrene kad ga vidim na terenu kako se odbija od igraca.

                            Comment


                            • To ti je trener , Miralem , Daniele i Stekelenburg u prvu i dobije se i Juventus ( mada , da ne grijesim dusu Miralem je i kod Zemana igrao u zadnje vrijeme ) , cak gol nisu primili , da ih Zeman vodi primili bi 3 minimalno .. Da je srece protiv Sampe bilo imali bi 6 bodova od odlaska Zemana .. A snimak ce sad na Areni u pola 1 , pa cu da pogledam obavezno

                              Napoli , sutra je pobjeda imperativ !
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Али стварно Ђовинко колико ме је човек разочарао, дефинитивно момак није за Јуве. Обрадовао сам се летос када смо га довели, међутим, превелика сам очекивања имао, лоше је ово, севне неку текму и после га нема нигде. Па какву му је лопту Анелка дао данас и фрајер је целу промаши
                                Надам се да ће се поправити и бити као онај из Парме од прошле сезоне, али мрка капа, ово причам целе сезоне и никако.

                                Comment

                                Working...
                                X