Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Balo majstore , 2 komada

    Vidi se koliko voli klub , cak je plesao s Robinhom par sekundi nakon gola ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Izgleda da je tradicija da napadaci budu efikasni na debiju za Milan
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Питање дана који је пенал смешнији овај Миланов или онај Барсин ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Питање дана који је пенал смешнији овај Миланов или онај Барсин ?
          Ovaj je brate bas cirkus,nisam vidio taj drugi,ali ovaj je ludilo
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Занима ме да ли ће ико од ових престижних новина у Италији написати да се ради о "крађи" као што то раде када се Јуве нађе у сличној ситуацији!?

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Питање дана који је пенал смешнији овај Миланов или онај Барсин ?
              Od oskarovca Buskeca. Veoma dobar glumac.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Питање дана који је пенал смешнији овај Миланов или онај Барсин ?
                Da ne pisem o tome u ovoj temi, ali aj molim te objasni mi na pm kako ono nije bio penal za Barsu?

                Edit: Indigo, penal nije imao nikakve veze sa Buskecom.
                Last edited by p4p1; 03-02-13, 21:49.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Da ne pisem o tome u ovoj temi, ali aj molim te objasni mi na pm kako ono nije bio penal za Barsu?

                  Edit: Indigo, penal nije imao nikakve veze sa Buskecom.
                  Znam da nije. Al navika brate, kad vidim da neko pada i bacaka se po terenu odmah pomislim Buskeca bez obzira koji tim igrao. Ma Buskec je zgresio indirektno
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Indigo nisi ni gledao mec, ne trolaj...

                    A ovaj penal je za medalju... Ove sudije sa cizme dominiraju u ovakvim odlukama...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Zbog ovoga ne volim mrtvu raspalu Italijansku ligu.Sve mi je jasno,uzmes listu pogledas tamo gde su tabele Italijanskih liga,i od prve do zadnje po 6,7 tima pise da krecu sa nekim minusom bodova.Pa gde to jos ima? Desi se negde u neku ligu,a ovde standardno.Druga Italijanska na pocetku 7 tima krenuli sa minusom,90% zbog namestanja.
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Zbog ovoga ne volim mrtvu raspalu Italijansku ligu.Sve mi je jasno,uzmes listu pogledas tamo gde su tabele Italijanskih liga,i od prve do zadnje po 6,7 tima pise da krecu sa nekim minusom bodova.Pa gde to jos ima? Desi se negde u neku ligu,a ovde standardno.Druga Italijanska na pocetku 7 tima krenuli sa minusom,90% zbog namestanja.
                        Милион пута причана прича Италијани су испали глупи по том питању, но ајде држава је таква, такав и спорт. Реална је прича да и Шпанци и Енглези намештају, да не наводим неке примере да не креће нека озбиљнија расправа, не могу да се изборим са овима из ПЛ а има их вазда на форуму

                        Кад смо код пенала, ево како то изгледа кад игра АЦ Пенал

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post
                          Zbog ovoga ne volim mrtvu raspalu Italijansku ligu.Sve mi je jasno,uzmes listu pogledas tamo gde su tabele Italijanskih liga,i od prve do zadnje po 6,7 tima pise da krecu sa nekim minusom bodova.Pa gde to jos ima? Desi se negde u neku ligu,a ovde standardno.Druga Italijanska na pocetku 7 tima krenuli sa minusom,90% zbog namestanja.
                          Ako je mrtva i raspala, sta trazis u ovoj temi

                          Comment


                          • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                            Ako je mrtva i raspala, sta trazis u ovoj temi
                            Usao sam samo da napisem svoje misljenje.I jeste,tvrdim da je mrtva i raspala,i da nijedan Italijanski klub nema da osvoji LS bar sledecih 4,5 god,sve dok se ovako nastavi.
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Originally posted by Bendtner View Post
                              Usao sam samo da napisem svoje misljenje.I jeste,tvrdim da je mrtva i raspala,i da nijedan Italijanski klub nema da osvoji LS bar sledecih 4,5 god,sve dok se ovako nastavi.
                              Кад си тако видовит волео бих да чујем који ће клубови у наредних 4, 5 година освајати Лигу Шампиона ?

                              Што се намештања тиче испао бих глуп када бих рекао да Италијани не намештају, реална је прича да је одговор позитиван, али констатација да само они то раде те да су као такви мртви и распали код мене изазива бујицу смеха. Нзм колико недељно прегледаш мечева, али обичан гледалац примети неке ствари и на теренима других лига, само што се сви праве тоше и кулирају ситуацију, а Италијни то транспарентно, воле људи сензационалност, гори су од нас Срба по том питању.

                              Comment


                              • Nigde nisam reko da znam ko ce da osvaja,samo kazem da Italijani nece sigurno.
                                Nedeljno gledam dosta meceva,iskreno Italijansku ligu najmanje od svih,ponekad kad je neki derbi i Napoli zato sto po stilu igre odskacu od tipicnog Italijanskog stila fudbala,a sto se tice drugih liga,pratim,gledam,namesta se u svakoj ligi,ali nekako Italijani mi odskacu od svih. Nigde jos nisam cuo da su neki timovi izbaceni iz prvenstva,oduzimane titule,oduzimanje bodova svakom drugom timu u ligi.Nije to slucajno.
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X