Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balloteli je obicni debil koji da nije ovakav kakav jeste bio samo solidan igrac i to je to,nije on nikakva klasa ili slicno.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Хахаххаха....ал си се сада исфолирао
      Али ајде да прецизирам, ПЛ је јача од Калча тренутно, стоји, али да су конкретно Енглези бољи од Италијана мислим да не треба полемисати. Па погледај нападе најјачих екипа у ПЛ све странци играју и Руни.
      Ту су Дефо, Стариџ и ко. али мислим да њих не треба укључивати у дискусију, углавом су главне фаце странци.
      А у осталом Италијани имају 4 СП-а, Енглези кромпир.
      Nije krompir
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Balloteli je obicni debil koji da nije ovakav kakav jeste bio samo solidan igrac i to je to,nije on nikakva klasa ili slicno.
        Da igra za Juve bio bi jedan od najboljih na svijetu?

        Komentarisi utakmicu , ne pisi gluposti.

        Comment


        • I da igra za Juve opet bi bio debil,al fala Bogu pa ne igra.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Brate hajde mi reci gdje sam ja rekao da su Englezi bolji od Zabara kao igraci,da li je moguce da ti svaku raspravu pogresno skontas,ali svaku znaci ne jednu,dvije nego svaku
            Ма брате нема ту шта погрешно да се конта, прича је кренула око тога да би га у Енглеској одмах почистили, и тачно је чвршће се игра на острву што одмах не мора да значи да је ефективније и навео ти да Италијани који игру базирају углавном на јакој тактици кидају Енглезе који игру базирају на трчању и снази, дугим лоптама, јаким дуелима.
            И за Батистуту се слажем, не иде никако да Балотели има тај део гол у надимку пошто је први и једини лик који је носио реч "гол" у наставку Батистута - Батигол прекаљени, да не дође до забуне, троловао сам

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Da igra za Juve bio bi jedan od najboljih na svijetu?

              Komentarisi utakmicu , ne pisi gluposti.
              Zasto gluposti kad covek kaze svoje misljenje, sa kojim se npr ja delimicno slazem, prosto precenjen igrac
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Nije krompir
                Сори, имају аса

                Originally posted by chofy88 View Post
                Zasto gluposti kad covek kaze svoje misljenje, sa kojim se npr ja delimicno slazem, prosto precenjen igrac
                Балотели је мени добар играч, али је и будала и то стоји, да је којим случајем мало више професионално настројенији ценим да би био још бољи.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ма брате нема ту шта погрешно да се конта, прича је кренула око тога да би га у Енглеској одмах почистили, и тачно је чвршће се игра на острву што одмах не мора да значи да је ефективније и навео ти да Италијани који игру базирају углавном на јакој тактици кидају Енглезе који игру базирају на трчању и снази, дугим лоптама, јаким дуелима.
                  И за Батистуту се слажем, не иде никако да Балотели има тај део гол у надимку пошто је први и једини лик који је носио реч "гол" у наставку Батистута - Батигол прекаљени, да не дође до забуне, троловао сам
                  Hoces da te banujem zbog trolovanja

                  Ne hvalim ja Engleze brate ma ni sekunde nego samo kazem da je ta liga prosto mjerodavna za ocjenu napadaca htio to neko da prizna ili ne,mnogo igrac mora da bude jak na svim poljima da bi tamo uspio,pogotovo u jacim klubovima.Balotelliju ce ovaj lezerniji nivo sigurno dobro doci i on ce podici svoj nivo igre,a vidjet cemo da li ce ikad biti kadar za neke ozbiljnije i vece stvari,moje misljenje je da nece i da je precijenjen igrac,ali vrijeme ce pokazati...

                  Ja se prosto jezim na komentare on da hoce on bi ovo,on da mu se igra on bi ovo,to je apsurd teski jer to ni blizu tako ne ide...ne za Maria nego za sportiste uopste
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Сори, имају аса



                    Балотели је мени добар играч, али је и будала и то стоји, да је којим случајем мало више професионално настројенији ценим да би био још бољи.
                    To stoji, ali uvek se pricalo o njegovom prevelikom talentu i slicno, sto ja ne vidim realno, on jeste dobar igrac i veoma kontraverzan, da je ozbiljniji i da se vise posveti fudbalu mozda bi bio i odlican, za sada nista vise od toga, cini mi se
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nocerino je kriminalan,Milanu treba neki dobar kreativac kao leba
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • ма не може ниједан нападач из италије да игра у пл (мсм на класику нападача каквих је море по италији, типа матри, пацини итд. а не ел шарави, ђовинко, инсиње), нема шансе, људима једноставно одговарам тај "лежернији" стил фудбала, а исто тако ови енглези, типа крауч итд. не могу у калчу. па сигуран сам да би крауч сваког викенда био предмет спрдње у италији када би онакав коњаст изашао на терен.

                        ноћерино се истриповао да игра за удинезе само њима додаје :d

                        Comment


                        • Jel ovo Basta igra centralnog veznog?

                          Milanovi igraci kao da su se prvi put sastavili da igraju zajedno,nesporazumi na svaka dva minuta
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Играо је на почетку бека, па су променили формацију на полувремену са 3-5-2 на 4-4-2 и сад је у вези.

                            Comment


                            • Kakav smesan penal.

                              Comment




                              • Penal
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X