Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kapiram sta ti hoces da kazem, ali pokusavam da zamislim kakav bi to mec mogao da bude da Bayern ne osvoji, po trenutnom stanju realnije je da bude 5+: 0 nego da ne osvoji, a ne znam sta bi moglo do tad da se promeni.. A pogotov sto Studgart ove sezone veoma, veoma lose izgleda...
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      A pogotov sto Studgart ove sezone veoma, veoma lose izgleda...
      U zadnje vrijeme se taj izgled poboljsava, kada je doveden ovaj Rumun i donijeo je neki pozitivan sok u ekipu. Mada iako je lopta okrugla, bojim se da im Stuttgart nista ne moze.


      Kakvo ludilo na utakmici Cottbus-Kaiserslautern 4:2, sest golova i Cottbus ostavi Kolnu nade za trecu poziciju.

      Comment


      • Iskreno, Kotubus pobeda ništa nije značila. Ne može ni gore ni dole, i lično sam očekivao da će Kajzer dobiti ovo i odlepiti se od Kelna nakon remija Jarčeva protiv TSV-a. Biće jako zanimljivo što se tiče tog trećeg mesta koje vodi u baraž. Htedoh da napišem da ne bih otpisivao ja ni FSV ali ipak on sledeće kolo upravo igra sa Kajzerslauternom za to treće mesto, a zatim dočekuju Bohum koji je podigao formu onda kada im je to bilo najpotrebnije i na kraju sezonu završavaju u gostima protiv novog Bundesligaša Braunšvajga.

        Oduvek mi je bio zanimljiv taj okršaj trećeplasiranog tima iz Cvajte i šesnestoplasiranog tima iz Bundesa. Ne mogu ni da zamislim Bremen u toj ulozi, mada kako igraju, ništa nije isključeno.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Razigravanje je uvijek zanimljivo treceplasirana ekipa iz BL2 ulazi puna samopouzdanja jer su dosta kvalitetno odradili sezonu, ali eto nisu bili bolji od dvije ekipe, a 16. ekipa iz BL1 sigurno frustrirana losom sezonom postaje nervozna i za razliku od protivnika moze izgubiti status koji su imali tokom sezone. Ovaj se scenario zadnjih godina redovno desava.

          Comment


          • Transfer News Live ‏@DeadlineDayLive 1m
            It's being reported that Mario Götze turned down a €380k p/wk offer from Manchester City last month. (Source: Bild)
            Evo jedne od tih ponuda koje je pomenuo jedan od celnika Bayerna. Ovo je zaista strasan novac, bio bi mozda najplaceniji igrac u Sitiju...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Evo jedne od tih ponuda koje je pomenuo jedan od celnika Bayerna. Ovo je zaista strasan novac, bio bi mozda najplaceniji igrac u Sitiju...
              Ne verujem da je odbio zbog visine plate, kapiram da je hteo da ostane i igra u Bundesu, a što i ne bi.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ne verujem da su mu ponudili toliki novac, obicno naklapanje.

                Comment


                • Ma nema sanse 380 hiljada sedmicno , mislim da niko nema ni 250 u Cityu , znam da Toure , Aguero , Silva , Kompany imaju oko 200 , 220 .. Toure 220 sigurno , za ove nisam bas siguran
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ma nema sanse 380 hiljada sedmicno , mislim da niko nema ni 250 u Cityu , znam da Toure , Aguero , Silva , Kompany imaju oko 200 , 220 .. Toure 220 sigurno , za ove nisam bas siguran
                    Toure ima 250k funti, a to je 320k evra otprilike... Ovo ti je u funtama oko 320k... Ne bi me cudilo da su nudili ovoliko iskreno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • E zakleo bih se da sam na apsolutno svim mjestima procitao 220 , ali nebitno

                      Ne znam , mislim da bi nastala pobuna oko plata , kao ono prije dvije godine , kad su se De Jong i jos neki pobunili , jer su novi dobili preko 200 k ..

                      Ali eto , Bayernov je , nece biti pobuna
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • REZULTATSKI NEBITAN DERBI, ALI DA LI JE NEBITAN?


                        Veliki dani slave su pred njemackim fudbalom, nakon prolaska Bayerna i Borussije Dortmund u finale najjaceg klupskog takmicenja u svijetu. Ovaj vikend nam donosi njihov okrsja u 32. kolu Bundeslige koji je nakon dugo vremena rijesen rezultatske vaznosti, ali da li je tako? Odgovor je negativan, iako ce oba trenera razmisljati o odmaranju igraca koji su iznijeli najveci teret protiv Barcelone i Real Madrida. Rivalitet koji je zadnjih godina izmedju ova dva kluba, nedozvoljava nijednoj ekpi da ovakve utakmice budu mjesto gdje ce se razmisljati o cuvanju za finale Lige sampiona. Sigurno je da ce igraci koji pocnu utakmicu dati sve od sebe i zadovoljiti svoje navijace.

                        Medjusobni omjer
                        Spoiler

                        U ovoj sezoni Borussija i Bayern su tri puta igrali medjusobne utakmice, prva je bila na otvaranju sezone u Super kupu Njemacke gdje su Bavarci napokon slavili rezultatom 2:1. Sljedeci okrsaj je bio u Bundesligi gdje je Borussija nastavila niz od pet utakmica (od toga cetiri pobjede) u Bundesligi bez poraza od Bayerna, ovaj put je bilo nerijeseno 1:1. Zadnji okrsaj je bio u 1/2 DFB Pokalu gdje je Bayern po treci put u sezoni ugostio Borussiju i pobjedio je minimalni rezultatom 1:0. Ovo ce biti prva utakmica Borussije i Bayerna na Signal-Iduna-Parku u tekucoj sezoni.

                        Spoiler


                        Domacin Borussija i njen trener Klopp na raspolaganju nece imati vec sad buduceg igraca Bayerna Maria Gotzea koji se povredio protiv Real Madrida, dok s svi ostali spremni za utakmicu. Ali iako su spremni trener Klopp ce najvjerovatnije postediti Subotica, Bendera i trio Poljaka Błaszczykowskog, Piszczeka i Lewandowskog. Igraci koji bi trebali poceti utakmicu su:

                        Borussia Dortmund: Weidenfeller - Großkreutz, Felipe Santana, Hummels, Schmelzer - Kehl, Sahin - Hofmann, Gündogan, Reus - Schieber

                        Bayern je mnogo puta ove sezone pokazao da i sa drugim sastavom moze do pobjede u domacem prvenstvu, ali ipak protiv Borussije nece bas cijeli drugi sastav izaci. Kao i Klopp Jupp Heynckes ce najvjerovatnije postediti svoje glavne igrace Lahma, Riberya, Schweinsteigera i Robbena koji su i povredjeni. Igraci koji bi trebali poceti utakmicu su:

                        Bayern München: Neuer - Rafinha, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Luiz Gustavo - T. Müller, Pizarro, Shaqiri - Gomez

                        Iako oslabljeni obje ekipe ulaze sa respektabilnim sastavima u utakmicu. Prednost u ovakvim utakmica nije ni na jednoj strani. Ali po onom sto vidimo Borussija u utakmicu znato slabija, pogotovo kad znamo da nemaju kao Bayern sirinu na klupi. Utakmicu ce suditi Gagelmann, njegovi pomocni su Anklam i Thielert, cetvrti sudija je Schriever.

                        Comment


                        • Kakva akcija Borusija! Auuuuuu
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kakav gol.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • au kakva najava finala.

                              ovo cist penal bio

                              Comment


                              • E sta bih dao da ovaj maloumnik dobije otkaz , ja vam ne mogu opisati ..

                                Godinama prenosi ligu , ali i dalje Kubu zove Gundogan , Gundogana zove Sahin , ja ne mogu da vjerujem znaci ..

                                Dortmund puno bolji do sad .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X