Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je ta dominacija , ide Bayern do jedno 90 bodova ove sezone !!
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Koje uzasno popodne.

      Ne samo da Dortmund gubi na svom terenu od Salke, nego i Majnc preokrenuo protiv Kuzena.Mislio sam da ce biti obrnuti ishodi.

      Bas me interesuje da li ce neko imati petlju da Magatu da otkaz, ovo je smesno sta im gostujuce ekipe na njihovom terenu rade.

      Comment


      • U Minehnu sada mogu da odahnu, Dortmund je ispao iz trke za naslov prvaka.Jedina ekipa od koje oni strepe i moze da ih ugrozi.Ni Ajntraht ni Salke nece moci da odrze korak za Bajernom, mozda Salke bude tako od -5 do -7, ali nema sanse da ce u ovom prvenstvu biti prvi na tabeli.Sad mi je jasno zasto navijace Salkea zovu strumfove.Sve u svemu zasluzena pobeda Salke,a danas su bili puno bolji, da je Huntelar bio priseban mogli su jos koji gol utrpati.A i ona sansa Matipa iz kornera kada sam video gol u mrezi.Dortmundu su ponajvise falili Smelcer i Gece, ovaj eksperiment sa Benderom koji je bio prinudan nije uspeo i nadam se da ce Smelcer da bude spreman za Real.I dalje mi je nejasno kako ih Heger sve pretrcao kod drugog gola, pa nije on Bog zna sta brz.Dortmundu preostaje da udje u kakvu-takvu formu i da se odlepi od par timova po broju bodova.Jedino su u napadu Levandovski i Rojs pokusavali, ostali nisu mogli da ih isprate.Imali smo priliku da vidimo Bitenkourta, nije ni on nista posebno uradio u napadu, ali je bio mnogo korisniji za razliku od bilo kog veznjaka.Dosle su ove reprezentativne utakmice Dortmunda glave.Na kraju sam se uplasio da ce Santana zameniti ili Humelsa ili Subotica zato sto je neko od njih povredjen, a ispada da Klop nije imao koga da ubaci pa stavio Santanu zbog vazdusnih duela.Realno zbog povreda bitnih igraca posle Leonarda i nije mogao koga da ubaci.Moli Boga da se do srede oporave Smelcer i Gece i po mogucstvu Gundogan.Blazikovskog nece biti u narednih mesec dana.

        Volfzburg nakon ovog kola je zadrzao titulu fenjerasa.Frajburg ih je pobedio na njihovom terenu.Leverkuzen se izvukao na kraju sa bodom, ali trebalo bi malo da se zapitaju kuda ovo sve vodi posto vec sada zaostaju 7 bodova za Ajntrahtom koji ce im biti konkurent za cetvrto mesto.Nemojmo se zavaravati uskoro ce i Ajntraht krenuti da gube bodove, nemaju oni pojedinca koji odskace od ekipe kao Rojs u Menhengladbahu prosle sezone.


        Razmisljao sam bas o Salkeu i njihovim problemima, da Nojer nije ispao picka sigurno bi sada bili rame uz rame sa Bajernom, a ko zna sta bi radili prosle sezone.Definitivno im je golman najslabija karika.

        Comment


        • Realno i ocekivalo se da Bajern ove sezone osvoji prvenstvo,nije jos nista gotovo,ali i jeste

          Koj sam ja maler,jurim ove Nemce sto igraju subotom sve 3+ svako kolo,i redovno padam na jednu,samo 2 puta dosli za zadnjih godinu dana,jednom sam uzeo pare,a jednom nisam iz inata uplatio i dosli...
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Vedo ponovo strijelac, nakon asistencije Harnika koji je odigrao dobro poluvrijeme. Vedo prije gola promasio 100% priliku.

            Jaci ovaj HSV po imenima od Stuttgarta, ali gube ...

            Comment


            • Promasio je bas dobru priliku,ali kretanje bez lopte kod gola je fenomenalno
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • @Maric91,

                Vezano za Wolfsburg und Magatha;
                Bilo kome kada pogleda ekipu Wolfsburg ne može biti jasno kako je ta ekipa na dnu, a još svima nama koji još bolje poznajemo prilike u Bundesligi je i nevjerovatnije sve to, kada samo pomislimo na činjenicu da Wolfsburg faktički po finansijskim mogućnostima može parirat Bayernu. I prije sam to spominjao. Naime kod njih se i ne zna tačno koliko novca upumpava u klub Volkswagen. Međutim, ova ekipa umjesto da redovno igra Evropu, počela se redovno boriti za opstanak.

                Magath je faktički svoj kredit ispucao, samo čudni su talovi u ovom klubu i prije se to spominjalo. Felixa po mnogim stvarima cijenim, postigao je on uspjehe kao trener u svojoj karijeri (bez daljnjeg), ali je sada u Wolfsburgu pogubio sve konce i trebao bi da ode. Svaki kvalitetan trener bi s ovom ekipom trebao da se bori za prvih 6 mjesta. Određeni transferi nisu najsretniji, moglo se i bolje kupovat. Umjesto mase igrača, trebalo je kupovat manje ali zato pravi kvalitet i to top igrače. Ali ipak je u ovoj ekipi mnogo potencijala da se bori za gornji dio tabele i zato ovo sad izgleda iz njihove perspektive i očajno, jadno, bijedno, a svakako ponajviše nevjerovatno. Al' od Vukova smo sve navikli....

                _________________________

                Nakon ovog prijelaznog roka i protekle dvije sezone, možemo ustvrditi da se BUNDESLIGA promijenila.

                Do tog trenutka, ovu ligu je krasila činjenica, da se nije znalo ko spada u sam vrh lige, da je "svako" mogao biti prvak ili ti ko će u "ovoj" sezoni biti Bayernov prvi konkurent za titulu. Ta vremena su iza nas, jer stvaranje velikog DORTMUNDA, ponovo je počelo. Prošle sezone BvB je postigao rekord. Niko nikada nije tako dominantno osvojio ligu kao BvB, pa čak niti Bayern. Dok je prije tri, četiri, pet godina za osvajanje titule bilo potrebno do 70 bodova, Bayern ili bolje rečeno BvB su tu granicu podigli na visokih 75 bodova, a BvB je prošle sezone osvojio famoznih 81 bod, iako bi mu 76 bodova bilo dosta. Neki misle da 5-6 bodova nije tako puno bodova, no kada je u pitanju probijanje granice od 70 bodova u BuLi, svaki bod iznad toga je Mount Everest i kada prvak postane klub koji ima 75+ bodova to znači da je te sezone dominirao ligom...

                Razlog zašto sam ovo napisao je samo da dokažem da se poredak u BuLi jako promijenio, te se sada više nego ikada, BuLi može podijeliti u "kvalitetne razrede" između kojih se vidi dosta veliki razmak, kako po kvaliteti, tako i po mogućnostima (financijskim) samih klubova.

                Ono što me zabrinjava je opadanje pojedinih klubova, te što se u budućnosti od njih može očekivati.
                S jedne strane imamo Bayern i BvB koji rastu u nebo, a što je s ostalima?
                Schalke je ovov ljeta „čistio“ ekipu da bi ušparao novac. Čudno je ipak bilo što i nakon odlaska Raula nije bilo nekih posebnih pojačanja. Čudno je iz više razloga, a ponajviše jer je Schalke napustilo dosta igrača (neki sa velikim plaćama) i još uz to kvalificiralo se za Ligu Prvaka. Unatoč tome što Schalke nije „potrošio pare“,mora se ipak priznati da su se sa Affelayem i Neustädterom kvalitetno pojačali, no opet očekivalo se da će se malo više novca potrošiti. To je izostalo i što je najgore Huntelaar je izgleda na izlaznim vratima. Affelay nema nikakvu klauzulu koja bi Schalkeu garantirala otkup njegovog ugovora i još kad se uz to doda mogućnost odlaska, dvojice (HUNT I HOLT) jako bitnih igrača za 0 €, moramo se zapitati kakva je budućnost Schalke i da li će oni biti u stanju da ih kvalitetno zamjene. Zamislite samo da Holtby, Affelay i Huntelaar napuste Schalke i to za 0€...I još kao šlag na tortu Schalke je objavio gubitak od 27 miliona €, koji bi se po nekim ljudima do kraja sezone trebao „nadoknaditi“.
                Živi bili pa vidjeli...
                Na Kusen se sa druge strane ne mogu požaliti. 'em što su se, bar ja tako mislim, dobro ali ništa spektakularno pojačali i uspjeli zadržati Schürrlea i Bendera, imaju ekipu koja je baš na njihovom nivou. Klub koji bi trebao non-stop biti u Europi, samo je pitanje u kojem natjecanju. 'ajmo reći, Kusen je tamo gdje bi trebao biti i ne moramo se bojati za njihovu budućnost...

                Što reći o Gladbachu. Klub koji nas je jako iznenadio po pitanju kupovina, ali Boga mi i rezultata. Što će oni napraviti, ako se ne prođe grupna faza EL i ako se sljedeće sezone ne kvalificiraju za Europu. Da li će grcati u dugovima i da li će morati prodavati ili možemo očekivati da se ova ekipa unatoč lošim rezultatima i dalje nadograđuje? Borba oko Hermanna, samo što nije počela, ali onih spominjanih 13 miliona € mi je ipak malo pretjerano...

                Onda imamo Bremen i Stuttgart. Kod njih oboje znamo da su financijski u banani! Allofs je i sam sada rekao da će imati gubitak, jer su imali preskup kadar. Davale su se plaće kao da se igra LP, a već dvije sezone nema Europe. Sada se to išlo stabilizirati, pa su se počistili oni koji su bili skupi. Nije da su oni napravili loš prijelazni rok, jer su ipak nešto doveli, no oni više nisu niti približno financijsko jaki kao što su bili. A što je najgore prihodi od TV PRAVA su se povećali, BuLi je počela biti zanimljiva sponzorima, pa sam se ponadao, da bi bar zbog toga mogli ostati na istoj razini, ali ništa od toga. I još na to sve Petersen i De Bruyne nisu njihovi igrači.
                Onda imamo Stuttgart koji NIJE KUPIO NIŠTA iako se prodao Leno i Schieber,, a klub su isto tako napustili Boulahrouz koji je dosta zarađivao i još neki. Pad ova dva kluba što se tiče njihove financijske moči je više nego evidentan, a i očekujem kod Stuttgarta da će još neki ovi malo skuplji igrači ubrzo napustiti klub, ali da se neće kvalitetno zamjeniti, kada se govori o reputaciji njihovih zamjena.

                Još bi za ova dva kluba rekao da mi puca srce kad vidim koliko Njemaca imaju u ekipi, al o tome malo kasnije...

                Što reći o padu HSV-a? S jedne strane nije loše što su doveli vdV-a ne sa svojim novcem, a s druge strane se pitamo da li HSV još uvijek ima preskup kadar i kakva im je budućnost? Što ako opet ne bude Europe, da l' moramo očekivati još prodaje bitnih igrača ili sada postoji prostor, da se potroši još koji euro više, a da se te pare ne žicaju okolo...

                Za Hoffu moramo reći, da u zadnje vrijeme više prodaju nego što troše lovu. To je iz razloga što Hopp ne želi TOLIKO VIŠE zabijati para u ekipu, pa se moraju truditi da uđu u EUROPU. Samo ne znam koga će to oni sljedeće sezone prodati, a i zanima me da l' bi HOPP odriješio kasu da se oni kojim slučajem kvalificiraju za LP. Hoffenheim nije napravio neki pomak, ali nakon one njihove prve sezone kada su si ljestvicu jako visoko postavili, ostajao je samo klub koji je razočaranje. Nema više priče o tome da bi Hoffenheim trebao biti vrh Njemačkog nogometa...

                I što moremo reći o Hannover, nego da je to klub koji ima prejebenog trenera i koji sa jako malo para radi jako dobre rezultate. S druge strane to nije klub od kojeg možemo očekivati da će ubrzo kupiti igrača za nekih 10 miliona €. Na kraju krajeva to je bio klub za drugi dio tabele i sada on poput Mainza, Eintrachta i njima sličnih postaju „nosioci“ BuLi jer tu i tamo zamjene ove neke „veće“ klubove.

                Evidentan je pad kod dosta klubova, dok mi rastu oni za koje ja ne bi htio da rastu jer nisu bogati!

                I sad slijedi ono najgore na što sam rekao da ću se vratiti. Švapski igrači, a i talenti općenito. Scar je jednom rekao da je za BuLi najbitnije da i dalje nastavi dobar rad sa talentima, no kako ja vidim toga više nema i dovode se neki poluproizvodi u klubove, a nema mladih koji bi mogli postati veliki igrači. BuLi je po tom pitanju OČERUPANA i sve takvoga otišlo je van. Sada više nema Podolskog u jednom Kolnu, novog Gundogana ili ti Reusa nema na vidiku. Werder i Stuttgart koji su donedavno bili dom za švapske igrača, daju priliku nekim drugim nacijama. Werder ih je znao imati po 8-9 u prvih 11, a sada su to neki čudni golman, Fritz i Petersen, a o Stuttgartu ne bi jer oni se moraju potruditi da stave švabu u prvih XI. Da nema Tascija, ne bi ga ni imali, naravno golmana ne brojim.

                Pozitivno je što su najveći talenti Njemačke pohranjena u 3 kluba, Bayern, BvB i Kusen, dok Schalke malo kaska i treba još nekog dovesti, ali koga? No gdje su njihovi nasljednici?

                Eto vi meni recite ko je novi Demba Ba ili ti Cisse, koji je igrao u jednom Freiburgu? Sjetite se samo kako je Nurnberg sa Ekicijem, Schieberom i Gundoganom bio zanimljiv klub. Bayern je donedavno imao jako puno opcija u BuLi gdje bi se mogao ići pojačati ili bar kupiti igrača koji bi mogao zaigrati u klubu, a danas toga nema. Treba nekako doći do nove navale tih mladih igrača, jer smiješno je da se niti jedan klub ne okuraži u proizvodnju „švapskog lijevog beka“, a i nema nekog mladog talentiranog napadača. Po tom pitanju sam jako razočaran i pitam se kako će izgledati sljedeći prelazni rok u kojem Bayern neće trošiti, u kojem HSV neće dovesti VDV-a, u kojem Stuttgart i Bremen nemaju za kruh i mlijeko, u kojem se BvB neće isprsiti, u kojem se ne zna što će Schalke uopće moći i u kojem Gladbach sigurno neće ovako duboko posegnuti u DŽEP!

                Kakva je po vama budućnost BUNDESLIGE?

                Comment


                • Evo cetvrto kolo kako gledam samo pregled kola.Danas sam gledao snimak Hofenhajma i to je to.Nisam imao vremena.Jedino sto stignem da pogledam je Junajted(a i to ne mogu da pogledam ko covjek )
                  Potpuno sam se pogubio Nemam pojma kako ko igra a rezultate zaboravim posle 2 dana Jedino pratim Leverkuzen a ovo ostalo samo iz nekih izvjestaja i ono sto vidim iz pregleda.

                  Prvo sto bi mogao da kazem kad pogledam tabelu je da su timovi od 5.(namjerno izostavljam Dortmund i ako su uzeli samo 12 bodova do sada) do 15. mjesta porpilicno izjednaceni u svakom pogledu.To govorim samo na osnovu bodovnog stanja,jer ponovo kazem..nisam pratio ligu mjesec i jace.Cinjenica je da su pojedini uzeli zabrinjavajuce malo bodova pa mi to govori da su ovi malo jaci u ocajnoj formi a da su ovi prosjecni trenutno na istom nivou sa njima.
                  8 kola odigrano a Leverkuzen(12 bodova),Hanover(11),Verder i HSV(10),Stutgart i Borusija M.(9)...Volfsburg sa 5 zakucan za dno!
                  Kad gledam pregled,80% golova slobodno moze na dusu odbrana koje su katastrofalne.Jbt..pa Bajern je vec na 12 bodova u odnosu na Dortmund Ajntraht i dalje gura dobro i njima svaka cast,a od ovih ostalih jedino Salke igra kako treba.Izgubili su samo od Bajerna i oni su nakon pobjede u derbiju sigurno prezadovoljni.E sad sta ce biti sa njihovom ekipom do kraja sezone...
                  Nakon dvije pobjede,taman sam se ponadao da ce Leverkuzen napraviti pobjednicki niz...a ono Pa kakve oni golove primaju majko mila.Kako ce Bajern da ih pregazi...Mada mozda ponovo iznenade,cudna je to ekipa Milo mi je sto je Karvahal sada standardan na beku.Vidim da je Semi nasao formaciju koju forsira ali mi se ne svidja sto Augusto i Sam ne dobijaju vise sanse.
                  Sad sam se oslobodio nekih obaveza koje su me pritiskale pa cu od ovog vikenda moci sa uzivanjem da se vratim Bundesligi

                  Last edited by powerslave; 22-10-12, 14:05.

                  Comment


                  • @geronimo

                    Hvala ti sto si se to kopirao sa drugogo foruma, nisi trebao.

                    Da dam par odgovora.Najbolje bi bilo za celu ligu da Volfzburg ispadne.Ima dovoljno razloga zasto bi trebalo da lete i zasto bi cela liga imala od toga korist.Kao prvo imaju mali stadion, a o poseti da ne pricam.Drugo pojedini timovi bi njihovim ispadanjem profitirali i imali bi vise hrabrosti da ulazu.Trece njihovo ispadanje iz lige ce dovesti do rasprodaje igraca, a svaki bi mogao u BL bi mogao naci angazman.A i timovi bi ih kupovali te igrace po nizoj ceni.Onda Volfzburg je krenuo i da uzima igrace od konkurencije bas zbog njihove finansijske moci.I njihov izostanak iz lige znacio bi jedno nezgodno gostovanje manje.

                    Razmisljao sam kakva je buducnost Bundeslige i ne svidja mi se u kom smeru se to razvija.Bajern se sigurno do 2014 godine nece dovoditi neko zvucno pojacanje, a i zasto bi kada se ove sezone moze reci da su dobro pokriveni na svim pozicijama.Jedina promena kod njih koji ce doziveti u 2013 godini je novi trener, a trenutno najblizi tome je Mirko Slomka.To ce uzrokovati da Hanover brze tone u prosek, zato sto nema puno trenera koji mogu da ih odrze na nivou na kom su trenutno.Verovatno je prosla sezona za njih bila vrhunac.U Dortmundu treba u narednih par meseci dobro da razmisle koji ce im biti sledeci potezi, koga prodati i koga dovesti.Mislio sam da ce prodati Pisceka, koji ruku na srce sledece sezone puni 28 godina i mislim da je sledece leto pravo vreme za njegovu prodaju.Deluje mi da na njega ozbiljno racunaju min. jos 2 sezone.Njihov najveci problem ce biti kako zadrzati Levandovskog i ko ce biti treci stoper sledece sezone.Levandovski ce biti veci problem, za pola godine cemo videti sta ce od toga biti.

                    Salke je u velikim dugovima i ne treba da cudi sto za nikog nisu pljunuli pare.Oni su ubedljivo najsrecniji klub u Nemackoj, u sezoni 2010/2011 su usli sa veoma mladim timom na celu sa Magatom i retko ko je ocekivao da mogu da se bore za titulu.Nakon te sezone sklapaju sporazum sa Gaspromom i njihov budzet raste i dovode jaca imena u vidu Huntelara, Hurada, Ucide...I da nisu te sezone pobedili Kup, verovatno bi tu doslo do prodaje par bitnih igraca zbog velikih dugova i sigurno se ne bi stabilizovali kao klub sto se i vidi po rezultatima.Dortmundu se poklopilo par kockica, dok je u Salke usao u Gasprom, a Bajern standardno jak i ne treba da cudi sto se ova tri tima odvajaju do ostatka i sto je razlika izmedju njih sve veca i veca.Nece biti preveliki hendikep ako Afelaja ne uzmu na otkup.Imaju oni jaku omladinsku skolu i sigurno ce sledece sezone gurnuti nekog.Licno mislim da cekaju mart-april kada ce njihova pozicija u prvenstvu biti jasnija i da ce bas kao i sa Farfanom prosle sezone produziti ugovore sa Huntelarom i Holtbijem.Najveci problem ce biti da ako Stivens ne ostane(a tako se prica), ko njega da zameni?Koji je to trener doraso takvom zadatku?Pricalo se o njegovoj penziji, ali ne mogu sa poudanoscu da tvrdim kakav ce ishod biti ovde.Najbolje bi bilo da on ostane.Dobro su poceli, ostaje da vidimo kako ce naredna dva meseca izdrzati.Leverkuzenu je ova godina bila idealna prilika da budu cetvrti, napravili su par dobrih investicija, ali im je i dalje najveci problem odbrana, tacnije stoperski tandem ne funkcionise bas najbolje.Svidja mi se njihova formacija koju Levandovski forsira, a razlog zasto Sem i Augusto ne igraju su povrede i to ih najvise koci.Navijaci bi trebalo da imaju strpljenja sa Levandovski, zato sto na trzistu nema trenera koji bi zadovoljili njihove ukuse.

                    Hofenhajm ce biti tu i sledece sezone, njihov vlasnik se rasrpsio, jos kad se uzmu u obzir TV prava, verovatno ce biti daleko od opstanka, a u zavisnosti od toga kako se budu kotirali drugi klubovi mozda i vise od toga.HSV ce ove sezone napraviti veliki korak ka Evropi, razlog je to sto imaju suoestara u vidu van der Varta koji je vodja ove ekipe, bas kao sto je prosle sezone Mark Rojs bio u Menhengladbahu.Plasman u Evropi ce njima obezbediti jos veca ulaganja i u njihovu buducnost dok j tu van der vart ne bismo trebali da sumnjamo.Stutgart i Verder, ne zna se koja ce ekipa proci gore ako se ne plasiraju u Evropi.Stutgart ce ostati bez Kuzmanovica i mozda bez Tascija, a ovog leta su najmanje trosili.Ako se ne plasiraju u Evropu ocekujte da ce otkaz popiti Labadija.Stutgartova glavna uzdanica je omladinska skola i vec ove sezone su izbacili 4 igraca u prvi tim, s obzirom kako posluju i da oni od svih najvise zavise od prodaje igraca verovatno ce se najvise oslanjati na talente koje imaju, a ne da trose puno.Njihov neizlazak u Evropu ce dovesti do jos vece destabilizacije u klubu i veliki znak pitanja po pitanju njihovih ambicija.

                    Menhengladbah se najvise isprsio, a sem de Jonga ostala dva velika pojacanja nisu pokazali nista i moguce da ce Dzaka biti proglasen zlatnom kantom.Tek sada se vidi koliko su ovoj ekipi znacili Nojdstater, Dante i Rojs i kako ih je tesko zameniti.Treba sa ovim mladim timom imati strpljenja i ne treba smatrati neuspeh ako sledece sezone ne igraju Evropu, vec sledece sezone bi to neigranje evropskih takmicenja omogucilo da se plasiraju u TOP 6, a nije situacija bas kod svih klubova sjajna.I za kraj Verder, jeste pravili su greske i rizikovali puno.Verovatno im je ovo poslednja sezona da naprave nesto ili sledece sezone ce im budzet biti sve manji.Dolazak de Brujnea je veliki pogodak bez njih, ko zna gde bi bili da njega nema u veznom redu.Cilj je naravno da se obezbedi Evropa, ali sta ce biti ako se to ne desi.Saf sigurno ostaje, ali to se ne moze reci za Arnautovica, Ignjovskog i mozda jos neki igrac napusti Vezer.Arnautovic ce sigurno napustiti Verder zato sto ce uci u poslednju godinu ugovora, ali sigurno ce vise vredeti ako ekipa bude izborila Evropu nego da se desi suprotno.I ove godine su dosta ulagali i jedva su doveli Akpalu i usli u mali minus, trebaju njima evropske utakmice kako bi nadoknadili deo rashoda.Publika je toga zeljna i nema sumnje da bi tu ostvarili najvise prihode.

                    Comment


                    • Wolfsburg otpustio Felixa Magatha, ekipu ce privremeno voditi Lorenz-Günther Köstner. Kandidat za novog trenera je Bernd Schuster.

                      Comment


                      • Schuster ako prihvati, eto konkurenta Dortmund-u po lepoti igre. Dok je vodio Real, igrali su lepo i efikasno, sto govore i rezultati u prvenstvu, kada je najbrutalnije izdominirao Primeru.

                        Sa druge strane, ne bi se ostvarila Mariceva zelja da Vukovi ispadnu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Znaci nema vise odvratnog Magata Sto dalje od Bundeslige da ga moje oci ne gledaju

                          Comment


                          • Steta, ponadao sam se njihovom ispadanju na celu sa Magatom.Ni ova njegova zamena ne uliva mi poverenje da to moze uraditi.


                            Ne bih voleo da dovedu Sustera, covek je dobro vodio Real i Hetafe, sad sto se nije snasao u Besiktasu.Ipak su to Turci.
                            On mi se cini kao covek koji bi mogoa sa svojom vizijom da vrati Volfzburg u vrh nemackog fudbala, a tu ko da vec sada nije velika konkurencija.Sa ovom ekipom nece moci puno da uradi, ali ako mu VW da upola novca koliko Magatu napravice mocan tim.Mada nece moci jos dugo da VW da finansira Volfzburg kao do sada zbog krize u autoindustriji.Vidite i sami da Mercedes ne ulaze puno kao u Stutgart, tako nesto slicno ce uskoro zadesiti i Volfzburg.

                            Comment


                            • PUSTOŠ IZA MAGATA: Potrošio 69 miliona na 28 fudbalera i upropastio klub


                              Kakav gospodin.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Poslije one titule sa Wolfsburg, neko mu je bacio sihre. Toliko je bilo nelogicni poteza za njega, da ne povjerujes.

                                Comment

                                Working...
                                X