Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reus fantastican pogodak. Mada me je Augzburg potpuno iznenadio danas svojom partijom. Jeste da rezultat pokazuje jedno, ali je i Augzburg imao svojih dobrih prilika, i mogao da postigne pogodak-dva. Ipak, najbitnije da su milioneri dobili i da nastavljaju poteru za Bajernom. Inace, zasto je Mandza danas bio na klupi? Mala rotacija sa Pizarom ili je nesto drugo u pitanju?
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Mandzukic je protiv Lilla bio prehladjen, pa je Pizzaro partijom protiv Francuza zasluzio da ponovo pocne od pocetka. To je neko moje misljenje, ali u ovakvim utakmicama nije bitno ko je u napadu

      Comment


      • Pobedi li danas Leverkuzen Volfzburg, sledece subote cemo gledati borbu za drugo mesto.
        Dobra stvar je da Bender i Kisling nisu bili u cetvrtak u protokolu, a Sem, Kastro i Surle nisu odigrali ceo mec.

        Gledajuci sastave koji se ocekuju nece biti Volsajda u timu Leverkuzena, a nigde ne pise da je povredjen.Moguce da ga Levandovski odmara za meceve koji dolaze jer ce igrati u naredne tri nedelje sa Salkeom, Metalistom, Hofenhjamom, Verderom i Nirnbergom.Nimalo naivan raspored i ako danas ne pobede brzo ce oni pasti sa te cetvrte pozicije koju trenutno drze.

        Ako neko nije znao, do pre desetak dana su angazovali Benisa.

        Edit:Izgleda da je Volsajd imao grip i trebalo bi danas da bude u protokolu.Cisto sumnjam da ce poceti mec, ali bice spreman za meceve koji dolaze.
        Last edited by Ricma; 11-11-12, 11:18.

        Comment


        • Ide Leverkuzen danas na trece mjesto ;) Het-trik Kislinga

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ide Leverkuzen danas na trece mjesto ;) Het-trik Kislinga
            Mozda ipak malo da saceka Leverkuzen
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • O majko mila Kako se raspadose pozadi...Ne postoji sansa da se oni vrate u ovaj mec...Ubio ih je Volfzburg kao amatere.

              Vidjeste li kako se dovatise oni navijaci na pocetku? Kakav je lik onaj stari

              EDIT: Vala pade golova danas.Stutgart iznenadjujuce(makar za mene) lako povede protiv Hanovera i ako je i Hanover imao svojih sansi(Diuf imao najbolju priliku).A Firt tuce Borusiju M. sa igracem manje
              Last edited by powerslave; 11-11-12, 17:28.

              Comment


              • Ovo nije normalno, 11 golova u dva meca.Tacno da ti bude zao sto Eurosport 1 ne prenosi drugi mec.

                Comment


                • Kakvu sam lepu kvoticu uhvatio na Hanover, tm22+ 3.10 strasno. Nema greske kad se odigra na Hanover. Kakva luda utakmica, neverovatno. Sta su ti Nemci majku ti... nema predaje dok sudija ne odsvira kraj. Ovi nasi bi posle 2:0 na poluvremenu razmisljali kako da sto pre ubiju drugih 45 minuta.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Odlicne utakmice danas!Narocito ove od 17:30 Bio sam iznenadjen igrom Hanovera u prvom jer su previse dopustili Stutgartu i lagano primili 2 gola.A u drugom poluvremenu-druga prica.Slomka ubo zamjene i unistio Stutgart.Eto mu prva pobjeda na Mercedes-Benz
                    A Borusija M. ipak pregazi Firt ;)


                    Nisam gledao Celsi-Liverpul zbog Bundeslige...nisam pogrijesio

                    Comment


                    • Puno znace pobede na gostovanjima i to bi moglo da ide u korist Menhengladbahu i Hanoveru koji bi se na taj nacin odlepili od par timova.Taman sam pomislio da Stutgart moze da se ukljuci u borbu za 4 mesto, ali fala Bogu jos nije.

                      Pogledao sam prvo poluvreme Leverkuzena i mislim da je to bilo dovoljno sto sam video da mi sve bude jasno.Ne iznenadjuje me ovaj poraz, zato sto su ih isto tako pre pola godine kada su svi ocekivali da ih pobede je eksplodirao Dezaga, samo je razlika sada sto je juce bio Dijego.Ne zameram im puno u napadu, ali vidi se da nema nikakve saradnje u odbrani tacnije izmedju bekova i veznog reda.Stalno su ih probijali po krilnim pozicijama, bas zato sto je jedan igrac utrcavao, a svi iz Leverkuzena su ga ispratili pogledom(kod treceg gola to je bio Dijego).Jos vise ponizavajuce je kada ti visoki Bas Dost kojem brzina nije glavna vrlina tako izigra da se ne muci nimalo da udje u gol sansu i postigne gol.Izgleda da ni Topraka nije bilo u timu, pa je Fridrih igrao na toj poziciji.Bas ih nece ove sezone, previse povreda u jednoj sezoni za Bundesliga standard.I sem izgleda doziveo laksu povredu protiv Rapida, pa zbog toga nije otputovao u Volfzburg.Na trenutak sam juce pomislio da igra Dortmund, a ne Volfzburg s obzirom na koji nacin su dali golove.

                      Ne znam ni ja sta da ocekujem protiv Salkea, ali posto su juce pobedili Menhengladbah i Hanover, a za vratom im dise i Majnc vrlo je moguce da ce sledece nedelje pasti jos koju poziciju.

                      Comment


                      • Juce je bila jedna od rijetkih utakmica Leverkuzena koju sam ispratio psovkama.Inace se ne nerviram kad ih gledam jer nisam toliki fan da bi se nesto kdiao zbog njihovih gluposti Ali ovako kad imaju sansu za neku bolju poziciju a useru i to na onakav nacin,mora se covjek iznervirati.
                        Odbrana je sacuvaj boze.Ove sezone(makar do sad) nije bitno ko cini stoperski tandem jer prave iste greske i nikako da se povezu.Fridrih se utopio u to sivilo odbrane pa i njega preskacu i prolaze kao budalu.Toprak kad igra cesto pravi sranja.Volsajd je najbolji od najgorih...Kadlec koji je vjerovatno najbolji igrac u odbrani je ove sezone direktno skrivio par golova i nije bio u nekoj formi ali se nadam da ce sto prije na teren jer sad po lijevoj duva promaja.Karvahal je za sad odlican.Bice od njega nesto.Povrede su ih unistile.Vjerovatno bi do sad usli u formu da su imali prilike da povezu 7-8 utakmcia sa standardnom odbranom..a ovako
                        Napad funkcionise dobro(uglavnom).Kisling juce zabio lijep gol ali sve je to dzaba kad nije dobio 2 dobre lopte za 90min.Sirle se najvise trudio ali ih je Volfzburg nadigrao i ugusio.Tek kad je usao Augusto poceli su brze da igraju.

                        Kako stvari stoje trenutno,moze se desiti da ih Salke ponizi...

                        Comment


                        • Meni se cini da ce odlucujuci dueli da se vode na krilnim pozicijama i na jednoj i na drugoj strani.Ocekujem da ce Benis poceti sledecu utakmicu na levom beku i s obzirom da ce Kadlec odsustvovati jos par nedelja da ce postati standardan.Ono sto je zajednicko za sva 4 beka je da su slabi u defanzivi, a kada igraci na koje pazis su Farfan i Draksler na jednoj strani, a na drugoj Surle i Augusto/Sem verujem da ce biti zanimljiv mec.Kao sto sam rekao, vezni igraci ne pomazu puno stoperskom tandemu, da ne spominjem bekove i to je razlog zasto primaju puno golova.

                          Svuda pise po medijima da ce sportski direktor Verdera Klaus Alofs preuzeti to upraznjeno mesto u Volfzubrgu i pominje se suma od 5 miliona evra.Ostao sam bez reci...

                          Comment


                          • Polazem nadu u Karvahala ali moze on staviti i Bendera na desnog Vidjecemo oce li Sam poceti ili ce Kastro biti na lijevoj strani.Benis je spor i ima da ga zaobilaze kao budalu ali valjace njegova visina kad budu prekidi.Oce li moci Rolfes da igra?(ne znam koliku je suspenziju dobio)

                            Comment


                            • Benis ce strkitno da bude na polovini Kuzena, nece biti potrebe za tim da ovoj formaciji(jelka) on ide napred, kada bi mogao Surleu da pripomognu Bender, Kastro ili eventualno Rolfs koji je imao samo jedan mec suspenzije.
                              Benis je doveden samo do kraja sezone posto se ne zna koliko ce Kadlec da odsustvuje, a i realno da Kuzenu treba back-up za tu poziciju posto ne mozes gurati Hosogaija kojem nije to prirodna pozicija.Valjda ce manje skripati kada Poljak igra.
                              Mec protiv Salkea ce sigurno propustiti Svab i Kadlec, Leno je poceo sa treninzima i uskoro bi trebao da stane na gol-liniju, Belarabi se vraca za 7 dana, dok su svi ostali spremni za sada.
                              Evo kako izgleda ta formacija:http://www.transfermarkt.de/de/vfl-w...t_2231470.html
                              Last edited by Ricma; 12-11-12, 22:26.

                              Comment


                              • GOETZE

                                Comment

                                Working...
                                X