Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mocni Bajer Leverkuzen!!! Nisam gledao utakmicu zbog Junajteda ali sam snimio pa se ubrzo bacam na gledanje
    Ko ce da saplete Bajern ako nece momci iz Leverkuzena Svaka im cast!
    Vidim i da je Hanover konacno izgubio kuci.E vala nisu ni oni mogli dovijeka onakvom igrom cuvati taj rekord.

    Comment


    • Ne gotiv Bayern nesto, ali jucer nisu zasluzili da izgube. Jupp dosta forsira Müllera koji samo zbog neki prijasni zasluga igra u prvoj postavi i to na poziciji desnog krila sto nije njegova pozicija. Stavi ga na polu spica ili nemoj nikako u prvih 11.

      Falio je Bilal jucer puno, a nakon ove utakmice su ostali bez Luiz Gustavo i Badstuber. Sto je u jednu ruku dobro jer se Jupp nece dvoumiti i od prve minute ce mu igrati Martizen koji je ovu utakmicu propustio zbog problema sa preponom. Koliko je se god u prvim kolima cinilo da je Mandzukic pravo rijesenje u napadu, mislim da je to bila preuranjena konstatacija.

      Comment


      • Мени стварно није јасно како може за оног Манџукића уопште да се мисли да је право решење за првог шпица, али ок....мени је он невероватно дрво, без обзира на ове голове, и реално је по квалитету за бек ап у неком јачем клубу.

        Comment


        • Odgledah snimak Bajern-Bajer Leverkuzen Provukao se Leverkuzen samo tako Ali nije da nisu imali prilika ali avaj kad je Kisling jedna nesreca Oba gola,a pogotovu drugi sa dosta srece Ali gol je gol i pobjeda je pobjeda Bitno je da su napokon ocerupali Bajern i da su zadrzali korak za Dortmundom i Salkeom

          Odgledao sam i pregled.Bgm je bilo dobrih golova ali je Arango zabio najbolji Eto,ovog vikenda sam gledao 4 utakmice...posle 100 godina Bundesliga

          Comment


          • Baksuzni Leverkuzen.Pola odbrane im je povredjeno.Povredjeni su Volsajd, Svab i Kadlec u odbrani i za nikog nije precizirano kada se vracaju.Pridodas tu Lena, Belarabija i Augusta.Jedina dobra strana je sto im se Sem vraca u startnih 11 i sto nemaju teske utakmice u narednom periodu.

            Petr Jiracek ce morati da pauzira do sredine novembra.

            Bender se vraca za tri dana, ne znam da li ce biti spreman za Real, verovatno ce da putuje.Blazikovski se vraca za 5 dana i mogli bismo sledece nedelje da ga ponovo vidimo na terenu.
            Last edited by Ricma; 02-11-12, 16:31.

            Comment


            • Raspada se Dortmund ove sezone u Bundesu, nema od odbrane titule nista.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Kako je zahvatio Levandovski onamo kad je pogodio precku Podsjetio me na RVP-a ;)

                Comment


                • Stutgart treci put ostaje neporazen protiv Dortmunda.Toliko su se dobro branili da je Dortmund jedine prave sanse stvorio iz kornera.
                  Gece je odigrao veoma lose i ne mogu da verujem da se spetljao u kontri i da nije dodao loptu Levandovskom.Imao je i Stutgart svojih sansi, ali kako je utakmica odmicala to je Dortmund bio sve opasniji.Holcahauzer je trebao da leti sa meca, onesposobio Kela na pocetku meca za kog se nadam da ce biti spreman za Real.Steta sto Levandovski ne dade gol, mada mogao je lako i Stutgart preko Ibisevica slaviti.

                  Kao sto sam i mislio Salke ne moze da odrzi korak sa Bajernom, imaju jos tri teska gostovanja i sigurno ce razlika posle 17 kola biti duplo veca nego sto je sada.Bajern sada samo moze da poveca razliku i da ne poveca ovo im je jedno od tezih gostovanja i posle imaju lagan raspored i mogli bi da udju u seriju pobeda cak i ako danas izgube.Vrlo sam razocaran ishodima danasnjih meceva.

                  Comment


                  • Nisam ocekivao da se Bajern onako proseta danas.Izgubio Salke Bajern ponovo na +7...
                    Sjutra ocekujem pobjedu Leverkuzena i ako ce igrati sa skrpljenom odbranom koja je i onako tuzna.Da iskoce na 4. mjesto

                    Comment


                    • U Salkeu mogu sada malo da odahnu, posto ce Huntelar najverovatnije potpisati trogodisnji ugovor.
                      Problem za njih predstavljaju Holtbi i Afelaj koji vec sada prica kako jedva ceka da se vrati u Barselonu.Za Holtbija ne znam sta hoce, najbolje bi mu bilo da i on poptise trogodisnji ugovor.Salke ima sada para, posto su na dobrom putu da i sledece sezone igraju LS, a i sada im treba pobeda nad Olimpijakosom kako bi obezbedili prolaz u osminu-finala.

                      A i Levat se ponovo oglasio i sve mi se vise cini da ce napustiti Dortmund na kraju sezone, kao moguce zamene spominju se Son i Salai iz Majnca koji je eksplodirao ove sezone i trenutno deli prvo mesto na listi strelaca sa Mandzukicem.
                      Last edited by Ricma; 10-11-12, 12:09.

                      Comment


                      • Golcina Rojsa!

                        E jbm ti Robena koji masi 1 na 1 Tacno ce me samo Bajern danas baciti (igrao 3+)...

                        Comment


                        • Danas Javi Martinez pokazao da Bayern nije ni euro bezveze bacio za njega. Prvo kako je samo uletio iz drugog plana i kada su svi ocekivali da ce pokusati zabiti on asistira Bilalu kome je bilo bas drago na takvoj reakciji Baskijca. Penal za Bayern nije postojao, ali i da ga nisu dobili zabili bi oni jos jedan


                          Comment




                          • Kako Reus objasnjava ove sezone, bruka..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Cuti tamo,kakav Reus
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Cuti tamo,kakav Reus
                                Realno, da je Mandza igrao danas, ne bi mi ni spominjali Reus-a.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X