Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Serie A

    Ove godine nemaju sanse,tako da se uopste ne uzbudjujem zbog Rome,vec zbog nase katastrofalne igre
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Serie A

      [quote author=-dacha- link=topic=631.msg216177#msg216177 date=1292776551]
      Ove godine nemaju sanse,tako da se uopste ne uzbudjujem zbog Rome,vec zbog nase katastrofalne igre
      [/quote]
      Sto ne bi imali sanse?Nije to uopste losa ekipa,cak naprotiv,ako bi usli u formu brzo bi se prikljucili samom vrhu.
      sigpic

      Comment


      • Re: Serie A

        Pa problem vam je konstantnost,ekipa nije losa,ali mislim da vam je trener najveca rupa u timu @R&}*
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Serie A

          [quote author=-dacha- link=topic=631.msg216179#msg216179 date=1292776782]
          Pa problem vam je konstantnost,ekipa nije losa,ali mislim da vam je trener najveca rupa u timu @R&}*
          [/quote]
          Nije trener los uopste,otkad je on dosao prosle sezone vezali smo preko 20 utakmica bez poraza,a on kakvu je imao ekipu Chelsea bio je dobar i tamo,u Juveu nije imao rezultate,ali svi imaju uspone i padove.Nije on Mourinho ali sasvim je dobar.
          sigpic

          Comment


          • Re: Serie A

            Svejedno,reci cu vam samo srecno @(*6sd$%
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Serie A

              [quote author=-dacha- link=topic=631.msg216185#msg216185 date=1292776987]
              Svejedno,reci cu vam samo srecno @(*6sd$%
              [/quote]
              Pa ja mnogo vise volim Milan od Juvea i Intera tako da bi voleo s vama da se borimo. h5g6k8
              sigpic

              Comment


              • Re: Serie A

                Znas kako,prvenstvo se osvaja dobijanjem ovih slabih utakmica,kad pogledas recimo duel ove 6 ekipe inter,Milan,juve,roma,napoli,lacio,mi nismo najbolji,ali smo najmanje kiksali na ovim slabim i zato smo prvi.Mislim da ce Lacio prvi otpasti sa vrha tabele,ali se iskreno nadam da ostanu sto duze,u svakom slucaju voleo bih da gledamo neizvesnost do samoga kraja i da Milan osvoji titulu u poslednjem kolu h5g6k8 h5g6k8
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Serie A

                  [quote author=-dacha- link=topic=631.msg216188#msg216188 date=1292777299]
                  Znas kako,prvenstvo se osvaja dobijanjem ovih slabih utakmica,kad pogledas recimo duel ove 6 ekipe inter,Milan,juve,roma,napoli,lacio,mi nismo najbolji,ali smo najmanje kiksali na ovim slabim i zato smo prvi.Mislim da ce Lacio prvi otpasti sa vrha tabele,ali se iskreno nadam da ostanu sto duze,u svakom slucaju voleo bih da gledamo neizvesnost do samoga kraja i da Milan osvoji titulu u poslednjem kolu h5g6k8 h5g6k8
                  [/quote]
                  Pa da to je tako.Neko kaze da se trofeji uzimaju u velikim utakmicama a to je tacno za LS i LE,a sada i za Primeru jer je prosto smesno koliko su Barca i Real jaci od ostatka timova.Roma je dobila i Inter i Milan,ali dzabe kad imaju gomilu kikseva protiv slabijih ekipa.Da Roma ima ekipu ima,ali moraju da budu konstantni.Zbog loseg pocetka prosle godine nisu uzeli titulu.U drugom delu sezone jedan poraz i jedan remi,sto je stvarno superiorno s obzirom kakvo je zanimljivo takmicenje postala Seria A i koliko svako svakom uzima bodove.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Serie A

                    Serija A se vraca na stare staze polako,i sve je manja razlika prve cetvorke u odnosu na ostale timove,gotovo i da je nema,tako da sam ja prezadovoljan ligom ove godine %QWT&W
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: Serie A

                      [quote author=-dacha- link=topic=631.msg216193#msg216193 date=1292778011]
                      Serija A se vraca na stare staze polako,i sve je manja razlika prve cetvorke u odnosu na ostale timove,gotovo i da je nema,tako da sam ja prezadovoljan ligom ove godine %QWT&W
                      [/quote]
                      Pa i prosla sezona je bila odlicna,mada ne znam samo kako su italijanske ekipe tako lose u evropi ove sezone,uopste u zadnjih nekoliko ako izuzmemo Inter prosle godine.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Serie A

                        O je**m ti Seriu A i sve u njoj da se nose svi u 3 lepe.Prosle godine 15 golova sm primali u periodu od 75-90+ i sada celu tekmu vodimo i na kraju primimo gol suntavo znaci ne verujem stvarno &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 I neiskustvo Giandonata i crveni(prvi u sezoni) i sve
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Serie A

                          Dobro je bice,smiri se,nije nista izgubljeno @(*6sd$%
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Serie A

                            Ovako suntavo se gube bodovi neophodni za titulu ja ti kazem,i umesto da smo iskoristili to sto je Milan izgubio da se priblizimo na -2 sada smo na -5 #%d* #%d* #%d* Presudni bodovi su u pitanju.
                            Vratilo nam se od prosle nedelje &+I}\
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Serie A

                              Cim je zamenio Krasica za Legrottaglie-a oni su primili gol. $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Serie A

                                [quote author=dusan1610 link=topic=631.msg216212#msg216212 date=1292781563]
                                Cim je zamenio Krasica za Legrottaglie-a oni su primili gol. $#^%RT
                                [/quote]
                                to se moglo predpostaviti

                                Comment

                                Working...
                                X