Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    Inter ili Juventus!?
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: seria a

      Sampa vodi!? :o
      Ja navijam za Djenovu, a izmedju Intera i Juvea, za staru damu naravno... 8)
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: seria a

        Sledece kolo Genoa-Juve

        Comment


        • Odg: seria a

          Al' se potrefilo.
          Bice extra tekma, prosle godine je bilo 3:2 za Djenovu ako se dobro secam...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: seria a

            [quote author=Tmac link=topic=631.msg93874#msg93874 date=1253482942]
            Sampa vodi!? :o
            Ja navijam za Djenovu, a izmedju Intera i Juvea, za staru damu naravno... 8)
            [/quote]
            Ja sam za inter pored lazio... ;D
            A lajzak za koga si ti ;)
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: seria a

              [quote author=Tmac link=topic=631.msg93881#msg93881 date=1253483300]
              Al' se potrefilo.
              Bice extra tekma, prosle godine je bilo 3:2 za Djenovu ako se dobro secam...
              [/quote]

              Da,al ove godine ne biramo protivnike,samo da nam se oporavi neki od ovih 7 igraca i masina nastavlja da melje..

              [quote author=manda link=topic=631.msg93889#msg93889 date=1253483482]
              [quote author=Tmac link=topic=631.msg93874#msg93874 date=1253482942]
              Sampa vodi!? :o
              Ja navijam za Djenovu, a izmedju Intera i Juvea, za staru damu naravno... 8)
              [/quote]
              Ja sam za inter pored lazio... ;D
              A lajzak za koga si ti ;)
              [/quote]

              Ja za crno-bele u svakom slucaju

              Comment


              • Odg: seria a

                http://www.youtube.com/watch?v=ZrBg2ccg0g0

                Stankovicev gol protiv djenove sa pola terena... Svaka cast...
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: seria a

                  Raspala roma vodi protiv raspalog milana.

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    [quote author=dart gunner link=topic=631.msg99319#msg99319 date=1255895267]
                    Raspala roma vodi protiv raspalog milana.
                    [/quote]
                    Chievo vodi protiv Milana... Kako su dobili Real ni oni ne znaju... ;D
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      [quote author=vuk link=topic=631.msg100666#msg100666 date=1256501266]
                      [quote author=dart gunner link=topic=631.msg99319#msg99319 date=1255895267]
                      Raspala roma vodi protiv raspalog milana.
                      [/quote][/quote]
                      Opet su se izvukli u prvom minutu sudijske nadoknade za 2-1... Oba gola za Milan dao Nesta...
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        ja se ne sje?am kad je taj ?ovjek dao 1go a tek dva????
                        Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          [quote author=DANIJEL BL link=topic=631.msg100795#msg100795 date=1256539948]
                          ja se ne sje?am kad je taj ?ovjek dao 1go a tek dva????
                          [/quote]
                          Pa nije igrao posteno zadnje 2-3godine,stalno je povredjen... ;),sada ce on odmah u reprezentaciju... ;D
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              Nesta je vrhunski odbrambeni igrac,dok se nije povredio bio je jedan od najboljih na svetu,na svetskom je cinio bedem sa Cannavarom i tada je Italija primila samo 2 gola,od toga jedan je bio auto gol Zaccarda cini mi se a drugi je bio penal.

                              Comment


                              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X