Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve zavisi kako igras, Kavani If kojeg ja imam sa hunterom mi je top, meni cak bolje igra od Ronalda, jer moze da je zadrzi, da podijeli pas i ima ubitacan sut. Srle je igrao sa obicnim i prilicno je zadovoljan ali prenijeci ti on utiske sigurno, mi kad igramo co op sa PSZom Kavani je najmanji problem iskreno
    sigpic

    Comment


    • CPY krekovao Fifu
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sve zavisi kako igras, Kavani If kojeg ja imam sa hunterom mi je top, meni cak bolje igra od Ronalda, jer moze da je zadrzi, da podijeli pas i ima ubitacan sut. Srle je igrao sa obicnim i prilicno je zadovoljan ali prenijeci ti on utiske sigurno, mi kad igramo co op sa PSZom Kavani je najmanji problem iskreno
        Imao sam CR-a u nekom draftu. Daje golove, al' je nesto drven u pm i ima cudan pas
        Samo da me jednom usere kao tebe da uzmem Mbappea i ne moram vise nikad nista da dobijem...

        Comment


        • Morao sam ga odraditi, kakva karta, najbolji lijevi bek trenutno, bolji i od ikona sem Karlosa

          sigpic

          Comment


          • Pa kako ga uklapas sto se tice hemije?

            Comment


            • Nikako za sad, ali ono ciljam full Man Utd squad u jednom trenutku, samim tim i Ferdinanda, pa ce onda moci da igra kao neko ko je povezivan ljetos sa Junajtedom
              sigpic

              Comment


              • Aha ok bolji od brata Robertsona nije
                Pocecu za Pool da navijam zbog njega

                Comment


                • Najbolji koji se trenutno moze naci na Fifi, work rate high-high i stamina 95 uz nenormalnu brzinu ,fizikalije i defanzivu, ludnica od igraca.

                  Danas top utakmice na turniru, drag back i finesse prolaze kao nenormalni
                  sigpic

                  Comment


                  • Tekz osvojio prvi turnir, opasno je visio protiv Gomesa, ali zasluzeno svakako, mali je krajnje iritantan, cringe, ali je najbolji trenutno na svijetu. Iz nedelje u nedelju ima 30-0 u wl i bas je dobar sa 4-2-3-1
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo finesse cepaju a? Mora to da se nerfuje malo.
                      Ali kakve meni golove daje Lacazette, kao da je Henry licno

                      Comment


                      • Kako su upropastili PES 19
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Samo finesse cepaju a? Mora to da se nerfuje malo.
                          Ali kakve meni golove daje Lacazette, kao da je Henry licno
                          To je bukvalno cheat, i ne treba da se nerfuje malo nego mnogo, posto za sad od 100 ulazi 90 ako timed shot pogodis, a zaista ga nije tesko pogoditi ko umije da igra Fifu. Ja ga vec sad pogadjam u osam od deset pokusaja i tu mislim na zeleno, zuto uvijek pogodim.
                          sigpic

                          Comment




                          • Evo ko zeli neka pogleda kako igraju profesionalci, koje formacije koriste, kako igraju kad imaju posjed, a kako defanzivu, iz kojih pozicija sutiraju i sl.

                            Na 6:33 igraju co op Rasko i Lingard. Na sest sati da se razumijemo
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovi samo finesse cepaju

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                To je bukvalno cheat, i ne treba da se nerfuje malo nego mnogo, posto za sad od 100 ulazi 90 ako timed shot pogodis, a zaista ga nije tesko pogoditi ko umije da igra Fifu. Ja ga vec sad pogadjam u osam od deset pokusaja i tu mislim na zeleno, zuto uvijek pogodim.
                                Ma ne masi se to sranje. Jedino mozda De Gea nekad odbrani... Salji neke mejlove Vladane, imam osecaj da samo tako primam golove

                                Comment

                                Working...
                                X