Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosao mi Obamejang, idemoooooooooooooooooooooooooooooooo
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Uzeo sam danas FIFU preko CDKeysa, sada se downloadira.

        Prvi put cu igrati online, ali bas stvarno nista ne znam, ako moze neko upuceniji da mi objasni, kako da pocnem, sta je najbolje I td... Hvala

        Comment


        • Ultimate team, ostalo ne treba da te zanima.

          Radi sve squad building challengee koje mozes, jer tu imas najbolje sanse na pocetku da uzmes neke pare, ako dobijes neke skuplje igrace. Za pocetak ti je mozda najbolje da igras squad battles, jeste offline mod, ali na laksi nacin mozes doci do para, eventualno i do dobrih igraca. Pa kad zaradis, onda lagano cijepaj division rivals
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ako ces da si lagan, da odigras koju utakmicu online onda online seasons. Ako ces da vidis dje su u svijetu Fife, ako si takmicarski nastrojen i jednostavno zelis izazov i igranje protiv najboljih na svijetu onda Ultimate team. Dale ti je dao dobar savjet, pocni od sguad battles, generisaces lijepe coine i packove par nedelja, zaraditi pare, a sad vec mozes da napravis top ekipu za 100k coina, kad budes krenuo sa division rivalsom i wl generisaces samo od igranja nedeljno 100k coina lagano.

            U svakom slucaju ovo su ti op igraci:
            Promes
            Kondogbija
            Depaj
            Zezus
            Martijal
            Rasford
            Verner
            Kimpembe
            Davinson Sancez
            Mendi
            Kanselo
            Kepa
            Alison
            Rikardo Pereira
            Marega
            Laport
            Kramaric
            Taliska
            Hulk
            Alan
            Felipe Anderson
            Robertson
            Balji
            Zaha
            Vardi
            Koman
            Fred
            Dembele i Totenhem i Barsa
            Vicel
            Gomez
            Zaza
            Scesni
            Perin
            Bakambu
            Teseira
            Perisic je malo skuplji ali je tenk na krilu
            Manolas je sad bas prejeftin s obzirom kakva je defanzivna zvijer, pritom je prebrz za stopera
            Svi ostali lise Perise su dzabe, a i on je sad dzabe realno.

            Kad napravis ekipu pogledaj ovog lika, on je vrhunski Fifa igrac i dijeli svoje custom tactics

            sigpic

            Comment


            • PokuÅ¡avam naći PES povoljno. Sve neÅ¡to blokirani sajtovi. Ima li ko kakav link? Nekih 15-20 eura?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Hvala obojici puno. Ma prvo cu probati da vidim gde sam, onda naravno sam raspolozen za takmicarski ritam, zbog toga sam je kupio jbt

                Originally posted by Ves View Post
                Pokušavam naći PES povoljno. Sve nešto blokirani sajtovi. Ima li ko kakav link? Nekih 15-20 eura?
                https://www.cdkeys.com/pc/games/pro-...c-steam-cd-key

                Mozes odavde, predobra je cena. Nema prevare, kod mene stigao origin code za 2 minuta posle uplate.

                Comment


                • Ma samo online. Single je prelako i koliko vidim ne zele ili ne mogu to da poprave
                  Doduse ako si pocetnik nemoj odma protiv ljudi da igras. Vezbaj prvo malo

                  Comment


                  • Uzeo Englesku, Staridza, Bernarda i Belarabija, ostalo sve preslabo i presporo, kapiram online kad bi probao pobili bi me.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • LOL.jpg

                      Sta kazete?


                      Ne kapiram sta su ove brojke ispod Maradone primer...

                      Comment


                      • Ne valja, hemija ti mora ici na 100 ili priblizno tome, znaci ili nadji neku ligu, naciju, neki hibrid to dvoje ili troje, 10 hemiju izmjedu igraca iz iste lige dobijas i zuti link, iz iste lige i iste nacionalnosti ili istog kluba dobices zeleni link, to ti je strong link, sa takvima pravis hibrid, pogledaj moje timove npr. i obrati paznju na zelene i crvene linkove izmedju igraca









                        Obicno se ljudi odlucuju na istu ligu, e sad koliki ti je budzet? Ja cu ti pomoci da napravis ekipu sa 100 hemijom, nije nikakav problem, evo jedan predlog na brzinu, stavi tu bilo kojeg menadzera koji ima PL zalijepljenu, ovo te kosta 25k

                        https://www.futbin.com/19/squad/2248375

                        Sa ovim mozes i online da igras, ljudi dolaze do gold 3 u wl sa timovima od 30-40k, prosle nedelje je lik zavrsio u elite 2 sa ekipom od manje od 100k

                        Dalje Maradona, Staridz, Fabinjo i Banjega su ti na pozajmici, kad im istekne broj utakmica koji ti pise plavim brojevima njih vise nemas, je li pametno koristiti Staridza i Maradonu sad? Po meni nikako, njih koristis online kad je bitno.

                        Dalje chemistry styles su veoma, veoma bitni

                        https://www.futbin.com/consumables/Chemistry%20Styles

                        Za odbrambene i zadnje vezne trazis obicno igrace koji imaju anchor i shadow, oni ozbiljno boostuju statse, samim tim cine igrace dosta boljim nego sto su sa basicom. Napadaci, krila, desetke, njih trazis sa hunterom i hawkom, imas sve te karte tu pa pogledaj sta one tacno rade

                        Pogledaj npr. Erika sa basicom

                        https://www.futhead.com/19/players/1844/eric-bailly/

                        A pazi sta mu donosi anchor

                        https://www.futhead.com/19/players/1...ividualChem=10
                        sigpic

                        Comment


                        • Hvala na odgovoru, videcu kasnije.

                          Odigrao 5 utakmica online, prve 2 izgubio po 5-6 razlike od lika koji je imao Maradonu, Ronaldinha, Mesija, Mbappea itd, prejaki sastavi, leteo je pored mene, onda sam kupio ovo Bajia, Soua i Kansela, i evo sto kazes ove koji su na pozajmici, odigrao naredne 3 i lagano dobijao Maradona nije realan jbt, sali se

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Jel treba da vodim racun o contractima, imao sam Baija i Smolinga i kad ono odjednom ih nemam u timu

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Nisu mogli da nestanu sami od sebe samo moras da im produzis ugovor da bi mogli da igraju.

                              Comment


                              • Ovo je nemoguce, jebeno nemoguce



                                Sanse da dobijes jednu ikonu za sezonu su mizerne, ali dvije za sest dana, ovo nisu istine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X