Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ovo je nemoguce, jebeno nemoguce



    Sanse da dobijes jednu ikonu za sezonu su mizerne, ali dvije za sest dana, ovo nisu istine
    Moglo bi se reći, da su šanse baš petit.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Nice one

      Ali i dalje je to preblago za ovo sto se desilo u manje od nedelju dana, sto kaze Srdjan da mi dolaze bronze samo do kraja sezone ne smijem da se zalim

      Kako sam im digao pritisak na fifa forumu
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Moglo bi se reći, da su šanse baš petit.
        Gasi forum

        Kolko me nerviras Vlajko...meni najbolji igrac iz packova deda Jonas iz Benfike

        Comment


        • Sirotinjo, stigao vam/nam PES

          https://thepiratebay.org/torrent/267...occer_2019-CPY

          Comment


          • Jel ovo sad bolje?

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • Fred je odlican, a Kepu ako mozes zameni Allisonom jer je malo skuplji a bas mnogo bolji. Dembele cm je verovatno ok, a odlican je i ovaj iz Barse al ne znam zbog hemije da li ti odgovara. Robertson ti je bolji od Mendija i verovatno jedan od najboljih bekova u igrici.
              Ostatak tima ti je ok za pocetak, ali vec za nedelju dana ti nece biti ni na klupi nadam se

              Comment


              • Ne znam kako da prodajem igrace osim Quick Sell, a Dembelea uzeo 7k, ne znam dali radim to kako treba, idem u search gold players, pa ako ne nadjem onda u search players

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Kako sam se zajebao sa onim daily objective, uradio ono squad exchange jebeni, nisam proctiao dobro, ode mi ceo.sastav, 2-3 igraca ostali

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • FUT 19 update

                    Odlucio sam se za 2 postave - EPL i Francuska liga/Francuski igraci mix.

                    EPL:
                    Allison(zver apsolutna)

                    Trippier(odlican, nemam zamerki), Bailly(takodje, ali tu se ceka Aspi), Davinson(drzi odbranu), Robertson(omiljeni igrac u Fifi)

                    Fabinho(sjajan u odbrani, dobar pas), Keita(ima sut i ok dribling, ali spor u pm...nemam resenje za tu poziciju jer Jorginho nije ono sto mi treba, a ostali su preskupi), Fred(gazi sve pred sobom i napred i nazad, steal igrice)

                    Mahrez(jedini top RW iz EPL koji nije preskup), Zaha(steal ko Fred, ubija lik), Felipe Anderson(onako, brz, dribling, los sut...ceka se Son ili Mane)

                    FRA:

                    Ruffier(odlican za sad)

                    Meunier(vrh pozadi, u napadu mi ni ne treba), Marquinhos(odlicna anticipacija, prezadovoljan sam), Kimpembe(jedini drazi igrac od Robertsona), L. Hernandez(slicno kao Meunier)

                    Kondogbia(beton, a sposoban i napred), Rabiot(klasa, samo prosecan sut), Tolisso(za nijansu slabiji od Freda, ali odlican)

                    O.Dembele(odlican i jedni RW Francuz uz Mbappea koji valja nesto), Lacazette(nije klasa ali stalno daje golove, prezadovljan sam), Martial(kao Dembele, malo samo bolji)

                    Neke realne zelje su Lloris, Walker, Aspi, Matuidi, Mane... Nerealne ali nikad se ne zna - Kante, Grizman, Mbappe, Salah, Hazard, Aguero.

                    P.S. od kako imam ove dve postave nijedan poraz! Jedno 6,7 pobeda i 3, 4 neresene Igra se samo Dvision Rivals.
                    Last edited by Ljuba90; 27-11-18, 16:12.

                    Comment


                    • Dobio konacno nesto dobro iz packova za DR. Godin Oko 50k, taman npr za Aspija ili Manea

                      Comment


                      • Booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooom

                        sigpic

                        Comment


                        • Kako ovog Vlajka kenja, to nisu istine.

                          Comment


                          • EA prepoznaje moj kvalitet, moju atraktivnu igru, evo taj KDB kosta 530k, ja sam ga prodao za 525k, jer jednostavno takav sam covjek, zelim nekom da ucinim i da jeftinije prodje, EA sve to vidi
                            sigpic

                            Comment


                            • Ima li neko jacu ekipu?



                              Nevjerovatno da nakon dva mjeseca ja vec imam end game ekipu maltene, sad cekam novi icon sbc, da se uzme neka dobra ikona ako bude u ponudi, imam 500k u steku, mogao bih Bejla da uzmem za super sub ali ipak cu da sacekam malo. U svakom slucaju kad mi dosadi i kad cijena ikona budu normalne pravim ovo i da uzivam onda. Samo me Pogba nervira ovdje, ali jbg kad je meta in game.

                              https://www.futbin.com/19/squad/2484522
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja cuo da je Cavani los. Jesu to istine? Jer bih ga mozda uzeo u nekoj daljoj buducnosti kad budem mogao da priustim napad iz francuske lige

                                Comment

                                Working...
                                X