Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo mojih ekipa trenutno ali slabo igram u poslednje vrijeme, sad cu da prodam pola Engleza i napravim Spance, samo da se malo trziste stabilizuje, ipak izlazi ovih dana TOTY pa luduju cijene





    A ovo sam sklepao danas za nokaut kurnir kvalifikacioni, u finalu sam iako mi je hemija ocaj




    Odusevljavaju me Fabra, Ake, Lingard, Bakajoko i Felaini. Dobro ove special karte su uvijek dobre, ali Bakajoko nije realan uopste. Kante je 150k, a on 2.5k, a nisam siguran da je mnogo slabiji, ako uopste, zvijer. E da, i Aspi je fantastican. Aspi i Ake ce mi biti stoperski tandem kad se otarasim pola Engleza.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ljubo, Dale, kako vam izgledaju ekipe? Za Srdjanovu znam
      Courtois - Aurier, Bailly, Sanchez, Rose - Bakayoko, Alli, Dembele - Salah, Son, Morata.
      Butland - Coleman, Rudiger, Christiansen, Alonso - Matic, Wijnaldum, Renato Shancez - Willian, Sane, Jesus.

      Planiram da dovedem Kantea, KDB-a i Pogbu da zameni trojku iz prve postave koja se onda seli u drugu i Hazarda umesto Sona. Ali za to ce mi trebati par meseci

      Slicni smo koliko vidim

      Comment


      • Slican ovr ali su moji igraci dosta skuplji, samo Runi i Felaini if kostaju 100k zajedno, a Zaha je na 60-70k

        Inace drzim monopol na Kediru



        Imam jos jednog Kediru u timu koji odma ide na prodaju cim zavrsi turnir, a prodacu i Adana i Fabru, oni idu za 70k zajedno, a Kediru kupujem za 35-42k i onda diktiram cijenu, hw karte su uvijek na cijeni.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ljubo, Dale, kako vam izgledaju ekipe? Za Srdjanovu znam




          U sustini ne mijenjam nista, samo sam doveo TOTW Fekira i Icardija.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Srdjan i ja na pc, Dale na ps, Ljubo na xbox
            Je li bolje uzeti mocan PC ili neku konzolu?

            Comment


            • PC naravno, jer da bi igrao danas igre online svakako ti trebaju originali. Kod pc ti ne treba nikakva pretplata na online gaming, naravno ispasce te skuplje ali uzimas nesto sto ce ti biti relevantno i za desetak godina lagano, mozda ces trebati da promijenis graficku u jedniom trenutku, a i to je pitanju, zavisi sta uzmes, a konzole ako u danasnjem dobu izguraju cetiri-pet godina da pjevas. Dalje imas brdo popusta, sajtova koji prodaju igrice za mnogo manje para, ljude koji mijenju igre za iteme, mozes da prodajes krejtove i skinove i tako kupujes igre na steamu, a opet ako ces da igras single player igre imas ih sve na torentima. Ipak ko zeli samo da igra sportske simulacije onda moze da uzme konzolu i ona ce sve da mu zavrsi. Jedino eto ta pretplata da se igra online ali i to progutas jbg, a ako ces da da igras neke pucacine samo mis jbg, ja volim konzole i dzopjstik ali to je smijesno prema misu.

              Mada PS uvijek ima super atraktivne ekskluzive i definitivno imaju te igre dusu, ali sad ima i ps now na pc. Xbox ima najbolji dzojstik i za ovo sta Ljubu treba npr. to je odlicno rjesenje, ali eto i njega jebe da igra Fortnite npr. sa dzojstikom, to ne moze da se igra na konzolama kako treba. Dakle konzole ako se iskljucivo igraju sportske simulacije, a Soni zbog ekskluziva pored toga, ali ti i sportske simulacije mozes na pc preko dzojstika, ubodes xbox dzojstik i to je to, igras na dzojstiku, ja igram na dualshock 3 dzojstiku cak, minut posla da se to zavrsi, pc daje mnogo vise mogucnosti
              sigpic

              Comment


              • Evo i mog sastava.




                sigpic

                Comment


                • Hahahaha kakva kradja, cijena mu je 100k

                  sigpic

                  Comment




                  • Mou igra Fifu na PS4. Dale reaguj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znam da cete da me isterate odavde u roku od pet i po sekundi, ali znate li gde moze da se nadje neki pouzdan squad file za FIFA 18 za nas koji "slusamo narodnjake"? Nadjem ja na Moddingway ali kad ucitam neki igraci ostanu bez faca. Valjda ne odgovaraju verziji koja je krekovana, zbog apdejtova u medjuvremenu.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • http://www.mediafire.com/file/xno1d8...ers%282%29.rar
                        Ubaci samo u folderu "settings" i ucitaj ga u igrici.

                        Comment


                        • Op, op, tenk ju, Merseysideru Ako bacis jedan tamo posle transfer dedlajna, vodim te u Tri sargarepe na Black and Ten
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Poslacu ti link sa konacnim rosterom posle DD. Ne isplati mi se dolaziti u BG na pivo.

                            Comment


                            • Ovdje ti njega namakni. Ima još mušterija.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ladno kupuh Silvu za 75k, minimalna cijena mu je 110k, ova karta je u pitanju

                                http://www.futhead.com/18/players/49210/david-silva/

                                Sto se Engleza tice idem na to da zamijenim kompletnu sredinu sa Kanteom, Pogbom, De Brujneom, prezivjece Bakajoko jedini vjerovatno ili Lingard. Od napadaca Lakazet ce mi igrati pored Lukakua vrlo brzo, iako su i Zezus i Martijal bolesno dobri, njih necu prodavati, bice rotacija



                                Sastavio sam Spance, ne znam sta da kazem o Bakambuu i Asenhu, to nisu realne karte sekunde Bakambu je bas skup, jos sam ga i jeftino doveo, za 115k.

                                http://www.futhead.com/18/players/8566/cedric-bakambu/

                                http://www.futhead.com/18/players/52806/sergio-asenjo/

                                Sto se pak Spanaca tice naravno prvi cilj je Bejl posto nije bezobrazno skup, a drugi Mesi, koji jeste skuop ali je izvodljiv. Ostalo ne znam, do Ronalda isto ne znam kad cu doci, a Suarez se moze dovesti, mada Bejl i Bakambu mi djeluju kao savrsen napadacki tandem, sa Mesijem iza.



                                Semedo i Alba su brutalno brzi, ali ozda kupim Karvahala desno, imam i Dembelea za rotaciju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X