Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu nikako da igram defanzivno, odmah kada izgubim loptu idem na presing da odmah lopta bude ponovo kod mene .. I kod mene je slucaj da bolje igram sa slabijim ekipama, kada god igram sa jacim tipa Reala, Barse ... ne mogu da odigram svoju igru ..

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Zbog ovoga i ne volim ni da igram Iznerviram se ko nikada u zivotu. Izbaci me iz koloseka, Hulk je mala maca

      Mada hemija je bitna. Ima jakih timova a ja sa njima ne mogu da pomerim. I ja volim male ekipe, posebno ako barem jednog driblera da se izivljavam
      Ja i buraz kad se smorimo igramo random, tako sam otkrio nevidjenu ekipu Zimbabwea, molio bih da svi probaju igrati sa tom ekipom. Mada drugaciji osecaj kada igras sa malim ekipama, nemas silovatelje poput Balea ili tako slicne igrace i uslovljen si da igras timski i tu se vidi tvoje znanje u PES-u. Samim tim se i napalis k'o majmun...

      Mozda nije realno, ali i tako nesto postoji a to je momentum u PES-u. Jednostavno protivnik toliko dobro igra da ne mozes do pola da dodjes i odmah gubis loptu, psihicki si se usro, a protivnik sve jaci i jaci, tako se meni buraz cudio jednom da ne moze da zadrzi loptu vise od 10 sec, jednostavno napadas sa celim timom da bi dao gol.

      Ali onda njega prokenja jedna through ball i cela moja polovina prazna.
      Imas trik da izadjes sa golmanom, ali sam malo, da ga zajebes, pustis "thorugh ball" dugme i golman se vrati. Ako je protivnik dobar, 70% ce pokusati lob, koji nece uspeti jer je to bila varka telom...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Buraz i ja vec par dana pikamo PES 12 na sveze pazarenoj trojci i LCD-u od ne znam ni ja koliko inca, i veceras smo tako popizdeli da smo se samo pogledali i rekli, ma teraj ovo u kurac, daj da igramo Mortal Kombat. Znaci, toliko debilnih gresaka, pa cak i kad si fokusiran kao majmun i samo sto ne udjes u tv, da to nije normalno. Meni recimo najvise ide na kurac kad mi recimo levo krilo primi loptu onako ka unutra i sad iza ledja livada da bek utrci i centrira sa ivice 16, nekad cak moze i da se useta u peterac, al' ne, moras ti da krenes unazad kako bi se on pomerio i onda mogu samo da se jebem. Isto tako i neke dijabola kretnje, posebno sto kao i Fresh volim da gradim igru i izmisljam akcije, jebes ti fudbal i igricu ako neces da dominiras i igras fudbal kakav volis.


        Moram da se slozim za ovo oko igranja sa jacim i slabijim ekipama, mene su uglavnom uvek busili kada se igra lupam Real vs Man Utd jer ja ne umem da uzmem jednog igraca i tako trcim s njim, vec pokusavam dodavanjima i timski i onda nemam nikakvu prednost tih superstarov-a kao protivnik koji uzme lupam Ronaldo-a, nosi 4 igraca na ledjima i asistira na prazan gol. Al' zato kad ih nagovoris da se uzmu recimo Parma vs Norwich, tu ih nema nigde. Jedino samo ide na kurac sto ne mozes bre da das gol sa slabijim timovima osim ako se ne usetas u gol, na tome stvarno moraju poraditi. Jebote, kako god da sutnes lopta se jedva dovuce do gola.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • 4-2-3-1 & quick-counter и Бог да те види!

          Тако стално играм. Ове године су највише (поред оцена) сјебали и МЛ, а докосурили су је са апдејтовима.
          Оно је страшно, комп упути 2-3 ударца на целој утакмици. Дешавало се и то неретко да имају 0 шутева, а играм на super star.
          Исто трансфери катастрофа, ал' сва срећа па постоји FL Editor.
          Ајде гејмплеј јбг мора имати увек неки 'баг' и слично, али ако умеш да играш умеш.

          Најјаче је кад играш random. Видеотон је јако луда екипа. Не знам да л' је до мене, али једва су ме избацили.

          Сећам се кад сам скинуо печ All National Teams за ПЕС 12. Како је добро урађен!
          Типа држава Америчка Самоа, најбољи играч оцена 26!!!
          Хахахаха..како сам то цепао као блесав.
          Штета што нема тај печ за 13-ку.

          Comment


          • Ja samo zalim sto nema Top spin 4 za PC pa da igram online. Jer PES mi je preko glave, znaci svestan si sta ce protivnik uraditi al ne mozes zaustivit bagru jer je igra sablonski uradjena sa mali milion gresaka. Igrica je napravljena za treniranje zivaca

            Comment


            • Jel' moze meni neko da objasni zasto je toliki problem da se licenciraju engleski klubovi i da ubace vise evropskih klubova, zasto nemacke lige nema? Zasto Borusije nema? Zasto nema spanskih stadiona, u cemu je fora?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma 12 je krs Mac, tu si se zajebao, 13 je koliko toliko iole bolji, 12 stvarno imao dosta bagova... Ali podrzavam ovo za Mortal Kombat, ako pricamo o ovom poslednjem koji je bolestina... Mada da ne idemo u off...

                Ja uglavnom i igram sa igracima koji znaju sa malim timovima, jer su to sve likovi s kojima od malena igramo PES, od petice pa na vamo. Zato se sa njima uvek koljem, i imam motivaciju vise da igram da polomim ono dugme na dzojstiku i stiskam R1 dok ono ne pukne...

                Ovako sa slabijima od mene slabo kad igram, jer to ne lici ni na sta.
                Inace, ne znam da li ste primetili, ali jacina suta znatno varira od toga kako je igrac "raspolozen". Tipa neki igrac ako je na "crveno" kako to kazemo, a ima shot power lupam 82, ima da je sutne kao da ima 90. I obrnuto, ako je na plavo, ljubicasto ili ne znam koja vec boja, sutnuce je bedno, i inace sve ocene se nekako smanjuju kada je igrac neraspolozen.

                Moj drugi ortak se ne slaze sa tim i kaze da to nije realno, pa kada je turnir svi igramo i svi igraci su na crveno. Mozete misliti kakva tu kisa golova pada...
                Last edited by Freshman; 18-09-13, 00:11.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pa kad tako namestate, stavite na zeleno sve, tako je najpostenije
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Jel' moze meni neko da objasni zasto je toliki problem da se licenciraju engleski klubovi i da ubace vise evropskih klubova, zasto nemacke lige nema? Zasto Borusije nema? Zasto nema spanskih stadiona, u cemu je fora?
                    За све то је крив EA Sports. Не смем ни да замислим које паре дају за лиценцирање тимова и стадиона.
                    Излазе печеви па није проблем.
                    Нисам сигуран, али мислим да KONAMI има уговор са UEFA-ом до 2015. године.
                    Кад не буде било ЛШ и ЛЕ у ПЕС-у има да се сморим опасно..

                    EA is a massive company with large chests of money that can be brought from all kinds of IP, beyond even their FIFA brand, and we can't fight against that. So we've got to just try and be clever with what we can get out of licenses. - Jon Murphy

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Pa kad tako namestate, stavite na zeleno sve, tako je najpostenije
                      Ma to samo kod ovog buraza tako igramo samo kad je turnir, his court, his rules...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ma 12 je krs Mac, tu si se zajebao, 13 je koliko toliko iole bolji, 12 stvarno imao dosta bagova... Ali podrzavam ovo za Mortal Kombat, ako pricamo o ovom poslednjem koji je bolestina... Mada da ne idemo u off...

                        Ja uglavnom i igram sa igracima koji znaju sa malim timovima, jer su to sve likovi s kojima od malena igramo PES, od petice pa na vamo. Zato se sa njima uvek koljem, i imam motivaciju vise da igram da polomim ono dugme na dzojstiku i stiskam R1 dok ono ne pukne...

                        Ovako sa slabijima od mene slabo kad igram, jer to ne lici ni na sta.
                        Inace, ne znam da li ste primetili, ali jacina suta znatno varira od toga kako je igrac "raspolozen". Tipa neki igrac ako je na "crveno" kako to kazemo, a ima shot power lupam 82, ima da je sutne kao da ima 90. I obrnuto, ako je na plavo, ljubicasto ili ne znam koja vec boja, sutnuce je bedno, i inace sve ocene se nekako smanjuju kada je igrac neraspolozen.

                        Moj drugi ortak se ne slaze sa tim i kaze da to nije realno, pa kada je turnir svi igramo i svi igraci su na crveno. Mozete misliti kakva tu kisa golova pada...
                        Jbt ja sam igrao sve zivo, od ISS-a pa na ovamo. Cak sam igrao i FIFU '98. Igrao sam PES dok se jos zvao Wining Eleven

                        Comment


                        • I ja sam igrao FIFU 98, World Cup..

                          Ian Wright
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Jbt ja sam igrao sve zivo, od ISS-a pa na ovamo. Cak sam igrao i FIFU '98. Igrao sam PES dok se jos zvao Wining Eleven
                            FIFA Soccer 95' na segi, mega drive, ne ona kineska i zuti ketridzi...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Valja sad kupiti Fifu 14 , a kakvu sam ekipu na 13 s Marseilleom skockao , da ti pamet stane , prosto mi zao prekinuti ovu eru ..

                              Lloris
                              Zouma , Hummels , Sakho , Alaba
                              Gustavo , Eriksen
                              Ben Arfa , Ozil , Willian
                              Benzema

                              Na klupi : Barkley , Kondogbia , Bicakcic , Kolasinac , Bruma jedan , Bruma drugi , Ferreira - Carrasco , Riviere , Fanni i ne znam ni sam koga imam vise , uglavnom bolesno jaki , a tek treca sezona ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ma 12 je krs Mac, tu si se zajebao, 13 je koliko toliko iole bolji, 12 stvarno imao dosta bagova... Ali podrzavam ovo za Mortal Kombat, ako pricamo o ovom poslednjem koji je bolestina... Mada da ne idemo u off...

                                Ja uglavnom i igram sa igracima koji znaju sa malim timovima, jer su to sve likovi s kojima od malena igramo PES, od petice pa na vamo. Zato se sa njima uvek koljem, i imam motivaciju vise da igram da polomim ono dugme na dzojstiku i stiskam R1 dok ono ne pukne...

                                Ovako sa slabijima od mene slabo kad igram, jer to ne lici ni na sta.
                                Inace, ne znam da li ste primetili, ali jacina suta znatno varira od toga kako je igrac "raspolozen". Tipa neki igrac ako je na "crveno" kako to kazemo, a ima shot power lupam 82, ima da je sutne kao da ima 90. I obrnuto, ako je na plavo, ljubicasto ili ne znam koja vec boja, sutnuce je bedno, i inace sve ocene se nekako smanjuju kada je igrac neraspolozen.

                                Moj drugi ortak se ne slaze sa tim i kaze da to nije realno, pa kada je turnir svi igramo i svi igraci su na crveno. Mozete misliti kakva tu kisa golova pada...
                                Znam da je krs, pa ja na kompu na 13 osvojim svetsko sa Ircima na Top Player, ovamo bre ne mogu gol da dam. Al' jbg, nije jos izasao cip za ovu verziju konzole koju imamo, a nema se para za oridjidji.

                                Originally posted by Prototype View Post
                                Jbt ja sam igrao sve zivo, od ISS-a pa na ovamo. Cak sam igrao i FIFU '98. Igrao sam PES dok se jos zvao Wining Eleven
                                Kako ne, je l' se secas mozda onog Winning Eleven-a, mislim da je kao verzija svetsko u Japanu i Koreji kad krenes sa centra i zapalis odmah loptu sa Carlos-om recimo, samo vidis 1:0 sa centra. ISS bio zakon, i sto je najjace u isto vreme je postojao i Pro Evolution, ali ga niko nije igrao, svi pikali ISS. ISS kec, pa kad iznajmis Sony na dan i krenes ML sa Lawson-om, Stella-om i ostalima, jedan mec kad dobijes pevanje.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X