Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Shell Belgian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • groasan je tempirana bomba, koliko vozača je izbacio u ovoj sezoni od njega? oćemo neku kladionicu da organizujemo do kog će broja stići do kraja sezone.
    nije mi jasno da su pustili start a videlo se da kobajaši ne može da krene
    "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

    "rat je mir
    sloboda je ropstvo
    neznanje je moć"

    Comment


    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
      I možda India... i možda Austin (Teksas, vrelo pustinjsko područje)... i možda Sao Paulo (veoma blizu ekvatoru).Zaboravio si koliko je Kimi imao dobar tempo na Hokenhajmu po oblačnom vremenu a startovao je sa 10. pozicije.Da je danas bila 40 stepeni temperatura staze ne verujem da bi Lotus ili Kimi išta bolje prošli.
      Indiu sam zaboravio, ove dve trke se voze u novembru. Zapravo, bolje da sam Indiu stavio umesto Singapura, zaboravio sam da je to nocna trka. Nebitno...

      Ovaj, ne trebaju kokpiti u F1?



      Da je Alonso skrenuo delic sekunde ranije, pridruzio bi se Senni...

      markone, Kamui je sasvim normalno krenuo, ona rupa u bolidu je bila veci razlog za brigu nego pregrejane kocnice...



      Alonso, Hamilton, Perez, Grosjean, svi ce verovatno zameniti menjac za Monzu, sto je uvek dobro. Ova trojica imaju srecu u nesreci da su im motori jako malo presli, tj. samo FP3 i Q juce. Alonso i Perez ce pred kraj sezone moci da akaju motore do krajnjih granica. Imaju prakticno 4 sveza motora za jos 8 trka.

      Comment


      • E pa prodje i Belgija,trka je bila solidna mada moglo je bez onog na pocetku ali sta da se radi,hvala bogu svi su zivi i citavi ali Grosjean je stvarno napravio glupost previse blizu je prosao i onda udario Hamiltona od nazad sa svojim zadnjim desnim tockom u Hamiltonov prednji levi i onda nakon toga nastaje haos.Buttonu svaka cast od pocetka do kraja skolski,pit stop odradjen majstorski (bilo bi dobro tako do kraja sezone) i mislim da bi pobedo sve i da nije doslo do sudara,Vettel danas dosta dobar mada je imao i srece ali jako dobro je vozio i sada mu je Alonso u dometu (24 boda),Raikkonen nije lose ali se od njega ocekivalo vise ali ocekujem da se bori za titulu do zadnje trke,Hulkenberg odlican danas,Massa konacno nesto vise od njega mada da nije bilo onog incidenta pitanje je gde bi zavrsio,Webber je podbacio s obzirom na splet okolnosti i automobil koji vozi sesto mesto je lose,Schumacher bio sam uveren da ce biti na podijumu medjutim nista, steta za njega, on je danas definitivno bio najzanimljiviji za gledanje,pogotovo njegove borbe sa Raikkonenom. Vergne i Ricciardo fino odvozili,Di Resta nije lose,sve u svemu dobra trka druga pobeda zaredom za meklaren i za nedelju dana Italija,ima da bude ludo
        Last edited by Infinity miki; 02-09-12, 17:03.
        Miljkonen

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          @p4p1
          Ne mozes navijati za RB nakon mapiranja motora u Hokenhajmu.Od te trke zelim da ga izduvaju za ovu sezonu i neka Alonso osvoji titulu.Nece mi biti uopste krivo.
          Ma kakvo navijanje, rekoh samo biram manje zlo. U pravu si za to, ali je ipak tu i dugogodisnja mrznja od detinjstva prema Ferrari-u, tako da se stvarno nadam da nece doci do toga

          Comment


          • Opa senzacija,Grosjeanu zabranjeno da vozi na sledecoj trci,tako treba umesto nejga ce voziti Jerome D Ambrossio,
            Miljkonen

            Comment


            • Kakva senzacija , da je pravde zabranili bi mu do kraja sezone
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Ma kakvo navijanje, rekoh samo biram manje zlo. U pravu si za to, ali je ipak tu i dugogodisnja mrznja od detinjstva prema Ferrari-u, tako da se stvarno nadam da nece doci do toga
                To je taj mentalitet... Ali danas imamo zajednickog neprijatelja!

                Potvrda Mikijevog posta:

                http://www.formula1.com/news/headlin...2/9/13740.html

                Hakkinen je, kako citam, za trku u '94. u Spa za manju stvar takodje dobio zabranu za jednu trku. A znamo da su danas kazne izrecene za mnogo manje stvari. Uzevsi to u obzir, ne bi me cudilo da su izrekli i duzu kaznu, ali i ovo bi trebalo da mu dodje do mozga...

                Comment


                • Maldonado 10 mesta unazad za sledecu trku u Italiji jer je prerano krenuo na startu i zbog incidenta sa Glockom a Maldonado kaze da mu se omakla ta ,,mala'' greska na startu zato jer mu se omakla rucica za kvacilo,uglavnom svako je dobio svoje
                  Miljkonen

                  Comment


                  • Originally posted by Infinity miki View Post
                    Maldonado 10 mesta unazad za sledecu trku u Italiji jer je prerano krenuo na startu i zbog incidenta sa Glockom a Maldonado kaze da mu se omakla ta ,,mala'' greska na startu zato jer mu se omakla rucica za kvacilo,uglavnom svako je dobio svoje
                    Ne kontam bas zasto ga kaznjavaju za jump-start, stekao je prednost na startu trke koju do (svog) kraja iste nije iskoristio... Kakve to veze ima sa sledecom trkom.

                    Comment


                    • Koji kreten Grozan u PM,cijeli dan cekam trku i on mi je sjebe za pola minute.Nadam se da ce Nando zadrazi ovu prednost

                      EDIT:Evo procita da je suspendovan za Moncu,dobar potez
                      Last edited by DinoFC; 02-09-12, 19:00.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Koji kreten Grozan u PM,cijeli dan cekam trku i on mi je sjebe za pola minute.Nadam se da ce Nando zadrazi ovu prednost

                        EDIT:Evo procita da je suspendovan za Moncu,dobar potez
                        Ista situacija druze kod mene apsolutno ista ,znas kad sam popizdio i dosao u sobu da chatujem , nisam imao zivaca ni pratiti , bilo upaljeno ali vise gledao LFC-Arsenal na laptopu ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Sto je najgore uopste nisam bio kuci,nego kod prijatelja,i jedva nadjem kanal i TV i sjednem i bum.Bjezi.

                          Samo pobjeda u Monci popravlja situaciju

                          Comment


                          • Neću da komentarišem da li je Grožan trebao da bude suspendovan ili ne.Po nekim kriterijumima da, a ponekima je moglo da mu se progleda kroz prste kao što su to Maldonadu radili mnogo mnogo više puta.Kako god, Maldonada neće biti sigurno u top10 na startu u Monci tako da su vodeći vozači bezbedni barem od njega ali sranja nisu isključiva.
                            Last edited by MarkedOne8; 02-09-12, 19:18.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Neću da komentarišem da li je Grožan trebao da bude suspendovan ili ne.Po nekim kriterijumima da, a ponekima je moglo da mu se progleda kroz prste kao što su to Maldonadu radili mnogo mnogo više puta.Kako god, Maldonada neće biti sigurno u top10 na startu u Monci tako da su vodeći vozači bezbedni barem od njega ali sranja nisu isključiva.
                              Momak je bio ucesnik u 7 incidenata u prvom krugu ove godine. Na ovoj trci njegov potez je mogao ozbiljno da ugrozi necije zdravlje ili jos gore (apsolutno je nebitno ko je u pitanju, verujem da bi se isto postupilo da je to uradio HRT-ovim vozacima), ovaj incident je kopija incidenta iz Monte Carla, lik u ogledalu. Tamo je otisao potpuno ulevo i umalo spljeskao Schumachera, a kostao Kobayashia, Maldonada i De la Rosu trke. Nema govora o neopravdanosti kazne. Maldonado pravi sranja i biva kaznjen regularno, sa druge strane. Ali priznaces, ovo je bio mnogo veci incident nego sto ih Pastor pravi, sa potencijalno mnogo vecim posledicama.

                              Comment


                              • Meni je zao Alonsa, ali eto i njemu jednom da se desi... Ali najvise mi je zao Hamiltona, koliko god ga neko ne voleo, ja ga gotivim kao i sve sem Fetela i Maldonada i eto od danas Grozana.Hamilton je ove sezone zavrnut x broj puta i da nije tako verujem da bi bio 1. ili tu negde sa Alonsom. McLaren ima najjaci bolid trenutno, ali koliko trke budu odmicale drugi ce ih stici. Kimi danas nista nije uradio, imao je sansu, nije je iskoristio, po meni je on zavrsio sa titulom, mnogo tu ima konkurenata za pobedu, a jos on nema ni jednu.

                                Comment

                                Working...
                                X