Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Shell Belgian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eto, losa trka se dogodila... Joj ovog idiota Grosjeana! I Saubere izbacio, kreten!
    Last edited by Vanja #66; 02-09-12, 13:10.

    Comment


    • #92
      e dodjavola i sa Grosjeanom covek je izbacio i sebe i Hamiltona i Alonsa i ostetio Kobajasija,napravio je haos
      Miljkonen

      Comment


      • #93
        Raspali glupi Grozan ,da Bog da nikad ne pobedio u F1 , mogao ga ladno tockom zakaciti po kacigi Koliko maloumno Ako nista dobro je prosli , izgubi trku bzvz
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #94
          A Maki majstor kako startuje? Baksuz nema srece, mogao je drugi ladno da bude.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by Uros94 View Post
            A Maki majstor kako startuje? Baksuz nema srece, mogao je drugi ladno da bude.
            Sta majstor, krenuo pre nego sto su se svetla ugasila... Pa tako i ja mogu da ih presisam sve na startu!

            Comment


            • #96
              Da se Maldonado nije pravio pametan Alonso se ne bi slupao , bio bi daleko ispred Grozan Jedina nada ove trke je da Masa lupi Fetela ,svaka ostala varijanta , propala trka Bar meni
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #97
                Баш зато и јесте мајстор.
                Сад ће судије да ломе главу да би проценили да л' је поранио и на крају неће бити сигурни, и неће имати муда да га казне.

                Мико не сери.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Uros94 View Post
                  Баш зато и јесте мајстор.
                  Сад ће судије да ломе главу да би проценили да л' је поранио и на крају неће бити сигурни, и неће имати муда да га казне.

                  Мико не сери.
                  Potpuno nebitno jer je kazna za to prodji kroz, koja se primenjuje samo na toj trci. Ova trka i sledeca su potpuno nevezane.

                  Comment


                  • #99
                    Sto , ti ne bi volio da Fetel odustane ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Button !

                      Prva pobeda od prvog do zadnjeg kruga za jednog vozaca ove godine...



                      Pocetak ce biti nesto sto ni Hamilton, ni Alonso, ni Perez, a iskreno se nadam (zbog nekih ukora, da li u timu ili od FIA-e) i za Grosjeana... Glupost kakva se skoro nije desila. Rekoh vec, cekam losu trku za Alonsa, dogodila se - naravno ne njegovom greskom. Schumiev rekord nece skoro biti skinut...

                      Vettel nije imao pravog rivala za to drugo mesto nakon tog udesa, s obzirom da je i Kimi imao problema. KERS pre svega. Kimi prvi put zavrsava na Spa a da ne pobedjuje. Massa, rekao bih zadovoljavajuc, ali Hulka na kraju nije pretekao i to brise sve ostalo. Hulkenberg, sta je i kako izvukao - Webber od kad je potpisao ugovor nije pokazao ama bas nista, pitam se da li su Helmut Marko i Horner ocekivali tako nesto... Schumi je spasio sta se spasti moze, W03 je ocaj od Kine. Vergne i Ricciardo iskoristili karambol, kao i svi ostali ispred njih, i pokupili isto poena kao sto su skupili u prvih 11 trka do sad. Pardon, u prve 2 trke, od tad ih nije bilo... Di Resta, pored Hulka neocekivano los.

                      I na kraju dana, umesto da se Sauber priblizi Mercedesu u konstruktorskom sampionatu, potpuno zasluzeno, Mecka je napravila cak i novu prednost od 6 poena. To mi je najveca zal vikenda... Mnogo ce ljudi biti besno na Grosjeana sledecih nekoliko nedelja...

                      Jos samo da azuriram moj sampionat - trka 12/20

                      1-Red Bull Renault RB8 - 189
                      2-McLaren Mercedes MP4-27 - 177
                      3-Scuderia Ferrari F2012 - 174
                      4-Lotus Renault E20 - 153
                      5-Mercedes AMG W03 - 102
                      6-Sauber Ferrari C31 - 66
                      7-Williams Renault FW34 - 49
                      8-Force India Mercedes VJM05 - 46
                      9-Scudria Toro Rosso Ferrari STR7 - 10
                      Last edited by Vanja #66; 02-09-12, 14:57.

                      Comment


                      • Kako se bre sve neke budale nadju pored Hamiltona Ustanem da gledam, sav onako sanjiv i posle 5 minuta mi ubise ovaj dan. Trebao je 2 samara da mu lupi Lewis umesto sto mu je pokazivao da nije normalan. Makar je Button sve lepo odradio, mada nije ni imao neki tezak posao. A udes na startu, uh, opasno je bilo po Alonsa, sreca pa je prosao bez posledica. Red Bull izgleda moze sa bilo koje pozicije da startuje, u trci im niko ne moze nista sem McLaren-a i Ferrari-a. Jos ima vremena za McLaren ove sezone, nadam se da necu morati da biram sta je manje zlo, Ferrari ili Red Bull

                        Comment


                        • Samo ću da postavim tabelu plasmana vozača.Neka svako očekuje i računa kako sam želi.

                          Fernando Alonso 164
                          Sebastian Vette 140
                          Mark Webber 132
                          Kimi Räikkönen 131
                          Lewis Hamilton 117
                          Jenson Button 101

                          Što se tiče konstruktorskog plasmana, mislim da će Red Bull gotovo sigurno da osvoji.McLaren će najverovatnije biti drugi, Lotus treći i Ferari četvrti.Jedan vozač ne može da parira dvojici u konstruktorskom šampionatu, ma koliko god on bio dobar.
                          Last edited by MarkedOne8; 02-09-12, 15:20.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Samo ću da postavim tabelu plasmana vozača.Neka svako očekuje i računa kako sam želi.

                            Fernando Alonso 164
                            Sebastian Vette 140
                            Mark Webber 132
                            Kimi Räikkönen 131
                            Lewis Hamilton 117
                            Jenson Button 101

                            Što se tiče konstruktorskog plasmana, mislim da će Red Bull gotovo sigurno da osvoji.McLaren će najverovatnije biti drugi, Lotus treći i Ferari četvrti.Jedan vozač ne može da parira dvojici u konstruktorskom šampionatu, ma koliko god on bio dobar.
                            Red Bull je juce imao jednu od najgorih subota u godini, a danas su napravili prednost od jos 1 poena u odnosu na McLaren. Jos 8 trka do kraja, tesko da tu ista moze da se promeni. Jedino ce biti pitanje "borbe" za trece mesto izmedju Lotusa i Scuderie, pardon - Kimija i Alonsa. Mada tesko da ce Scuderia tu izaci kao pobednik, pored ovako metiljavog Masse. I da se razumemo - bice to potpuno zasluzeno. Nije tu jos nista gotovo, i bice zasluzeno ko god da izadje kao "pobednik"...

                            I da se jos nesto razumemo, i dalje smatram da su samo Alonso i Vettel u igri za titulu. Nije Kimi daleko, ali Lotus ne uspeva da resi probleme sa hladnim vremenom, a mogu se ocekivati vise temperature samo jos u Monzi, Singapuru i mozda Abu Dhabiu. Tesko mi je da poverujem da im Uredjaj moze doneti vise od 0.6s po krugu koliko im je danas falilo. Ostale trke imaju prosecnu temperaturu ispod 25C, gde Lotus ne blista, naprotiv. Od Singapura ce Webber poceti da vozi za Vettela kad bude trebalo, jer ce RB poceti da praktikuje onu recenicu iz Silverstonea 2011: "Mark, maintain the gap!"... Srozali su se u ocima mnogih tog dana... Hamilton, em je daleko, em je pitanje u kom je stanju njegova psiha. Drugi put mu se desava DNF nakon pobede, u vecoj meri tudjom greskom. To boli, narocito kad se potpuno promeni pristup takvom zivotu u godinu dana a rezultati nastavljaju da izostaju...

                            Comment


                            • Baton apsolutno zasluzeno pobedio, bas kao sto sam predvidjao.
                              Za Kimija mi je malo zao, ocekivao sam da nakon sto ga na pocetku preteknu da ce im on to u kasnijem delu trke uzvratiti bas kao u Madjarskoj.Red Bul izabrao kurvinsku taktiku, da nije bilo tako Kimi bi bio drugi.Fetel je danas bio miljenik fortune, dosta stvari se njemu poklopilo danas i nije mi bio danas nesto uverljiv.Za sedam dana nadam se da ce Kimiju gledati ledja.Kimi je ponovo u TOP5 i ako nastavi da bude tako konstantan do kraja sezone moze se nadati tituli.
                              SUmaher me iznenadio, cak i kada ga je Rajkonen pretekao on je u DRS zoni uzvratio istom merom.Pruzio je veliki otpor i nisam se tome nadao.Zahvaljujuci tome gume su mu ranije otisle, pa ga je Hulkenberg lakse pretekao.Na kraju je i odlicno prosao sa sedmim mestom.Masa ponovo pokazao znake zivota.Nisam se ni nadao da moze da pretekne Vebera, koji izgleda nakon sto je potpisao novi ugovor nije kadar da se bori za titulu i ocekujem njegov pad u sampionatu.Mozda ga na kraju i Baton pretekne.
                              Jos jedna nevidjena slika, dva Tora Rosa i dve Fors Indije u TOP 10.

                              @p4p1

                              Ne mozes navijati za RB nakon mapiranja motora u Hokenhajmu.Od te trke zelim da ga izduvaju za ovu sezonu i neka Alonso osvoji titulu.Nece mi biti uopste krivo.

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                I da se jos nesto razumemo, i dalje smatram da su samo Alonso i Vettel u igri za titulu. Nije Kimi daleko, ali Lotus ne uspeva da resi probleme sa hladnim vremenom, a mogu se ocekivati vise temperature samo jos u Monzi, Singapuru i mozda Abu Dhabiu. Tesko mi je da poverujem da im Uredjaj moze doneti vise od 0.6s po krugu koliko im je danas falilo. Ostale trke imaju prosecnu temperaturu ispod 25C, gde Lotus ne blista, naprotiv.
                                I možda India... i možda Austin (Teksas, vrelo pustinjsko područje)... i možda Sao Paulo (veoma blizu ekvatoru).Zaboravio si koliko je Kimi imao dobar tempo na Hokenhajmu po oblačnom vremenu a startovao je sa 10. pozicije.Da je danas bila 40 stepeni temperatura staze ne verujem da bi Lotus ili Kimi išta bolje prošli.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X