Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Shell Belgian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Marked, to stoji za sve timove, ne samo za Ferrari. Ko god pocne da zaostaje sa razvojem, nacice se u nevolji. Ferrari najavljuje veliki paket za Singapur, a po tome koliko se o njemu prica, ocekujem prilicno veliki. Takodje, svi ce imati svez motor u Italiji, ali ce Ferrariu to biti 6. motor, a ostalima iz vodece cetvorke cak 7. Mislim da se taj motor koristi samo tog vikenda, a da ce ovi motori iz Belgije (po svemu sudeci, svi ce uzeti po novi motor u Belgiji) posle koristiti za Singapur i Suzuku. To ce mozda biti problem nekim timovima, jer se nakon svake trke gubi po desetinka (kako timovi tvrde) po krugu za sledecu trku, pa sad - sta je gore, gubiti 0.1s po krugu u Brazilu ili poceti trku 10 mesta nize. To moze biti i jedno od objasnjenja zasto je Ferrari toliko zaostajao u Madjarskoj, ali to je u svakom slucaju samo jedan deo slagalice...

    Inace, gde su Hamiltonovi navijaci? Tony, Miki, Alen... Sone nam fali, Miko i Ricma ce se valjda javiti kasnije.
    Last edited by Vanja #66; 01-09-12, 09:43.

    Comment


    • #32
      Tu sam ja, pratim.

      Comment


      • #33
        Dobar avatar. Nagledacemo se toga jos...

        Comment


        • #34
          Pratimo, pratimo, gleda se , gleda se. Nisam juce nista pratio , je li se desilo nesto vaznije sem Vebera?

          Comment


          • #35
            Originally posted by KERSDRS View Post
            Pratimo, pratimo, gleda se , gleda se. Nisam juce nista pratio , je li se desilo nesto vaznije sem Vebera?
            Ništa.Kiša i samo kiša juče.Danas će već biti dobra akcija.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by KERSDRS View Post
              Pratimo, pratimo, gleda se , gleda se. Nisam juce nista pratio , je li se desilo nesto vaznije sem Vebera?
              Zaboravio sam da napisem, remetis me sa privatnim porukama , Rosberg se danas zaustavio u Fagnes krivini, izgleda da mu je otisao menjac. Tako je zvucalo, a i izgledalo.

              Comment


              • #37
                Ok Sad se bacimo na gledanje

                Comment


                • #38
                  Evo i mene,jedva sam docekao i ovaj vikend,vidim da je juce pljustalo,danas je suvo,sto se tice borbe za titulu sve se lomi u Belgiji i Italiji ako tu nista ne urade Vettel,Hamilton i Raikkonen onda je sve gotovo ali iskreno se nadam da ce se zakuvati i da ce se Alonsova prednost otopiti
                  Miljkonen

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Infinity miki View Post
                    Evo i mene,jedva sam docekao i ovaj vikend,vidim da je juce pljustalo,danas je suvo,sto se tice borbe za titulu sve se lomi u Belgiji i Italiji ako tu nista ne urade Vettel,Hamilton i Raikkonen onda je sve gotovo ali iskreno se nadam da ce se zakuvati i da ce se Alonsova prednost otopiti

                    Comment


                    • #40
                      Hahahahahahah... Evo Alonso prvi, sta je sa McLarenom, treba mi McLaren da ometa Lotus i RB.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by KERSDRS View Post
                        Hahahahahahah... Evo Alonso prvi, sta je sa McLarenom, treba mi McLaren da ometa Lotus i RB.
                        Hamiltonu otpala kurbla.Baton se žali na problem s gepekom.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by KERSDRS View Post
                          Hahahahahahah... Evo Alonso prvi, sta je sa McLarenom, treba mi McLaren da ometa Lotus i RB.
                          Kad leba nema od kolege iz tima, daj onda McLarenovce! Pustih suzu...

                          FP3:



                          Konacno neka validna vremena. Alonso i Kimi ce ovde voditi glavnu rec, definitivno. Kako sam i pretpostavljao pre vikenda...

                          Alonso kad god je izlazio bio je ili prvi ili na manje od 0.3s od prvih... Kimi se na pocetku mucio, ali je brzo pronasao vreme. On ce ovde napraviti razliku, Grosjean - znamo da je brz, a na 0.6s od Kimija je. Sauberi su sjajni, odgovara im staza, vremenske prilike. Nadam se trecem podijumu za Pereza...

                          RB je dobar na tvrdjim gumama, sporiji su na meksim. McLaren??? Button nije predaleko, Hamilton nije preblizu... Lica u njihovoj garazi nisu previse zadovoljna, mislim da bi se moglo reci da su zateceni. Bice oni u Q3, nema sumnje, ali koliko daleko od prvih redova... Mercedes - jako slabo. Schumi ne gubi toliko u S1 i S3 (ocekivano), ali u S2 gubi po 0.6s-0.7s, sto je mnogo. Marussia je solidna ovde, mozda ce i uspeti da izazovu Caterham, ali HRT je zakovan na dnu liste. Williams slabiji od ocekivanog, kao i FI, mada to nije predaleko kad se pogledaju vremena.

                          Cekaju se kvalifikacije!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Kad leba nema od kolege iz tima, daj onda McLarenovce! Pustih suzu...

                            FP3:



                            Konacno neka validna vremena. Alonso i Kimi ce ovde voditi glavnu rec, definitivno. Kako sam i pretpostavljao pre vikenda...

                            Alonso kad god je izlazio bio je ili prvi ili na manje od 0.3s od prvih... Kimi se na pocetku mucio, ali je brzo pronasao vreme. On ce ovde napraviti razliku, Grosjean - znamo da je brz, a na 0.6s od Kimija je. Sauberi su sjajni, odgovara im staza, vremenske prilike. Nadam se trecem podijumu za Pereza...

                            RB je dobar na tvrdjim gumama, sporiji su na meksim. McLaren??? Button nije predaleko, Hamilton nije preblizu... Lica u njihovoj garazi nisu previse zadovoljna, mislim da bi se moglo reci da su zateceni. Bice oni u Q3, nema sumnje, ali koliko daleko od prvih redova... Mercedes - jako slabo. Schumi ne gubi toliko u S1 i S3 (ocekivano), ali u S2 gubi po 0.6s-0.7s, sto je mnogo. Marussia je solidna ovde, mozda ce i uspeti da izazovu Caterham, ali HRT je zakovan na dnu liste. Williams slabiji od ocekivanog, kao i FI, mada to nije predaleko kad se pogledaju vremena.

                            Cekaju se kvalifikacije!
                            McLaren je danas samo isproabavo neke set-upove tako da verujem da mogu daleko brze od ovoga
                            Miljkonen

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Infinity miki View Post
                              McLaren je danas samo isproabavo neke set-upove tako da verujem da mogu daleko brze od ovoga
                              To je prvo sto sam pomislio, a onda sam video lica Whitmarsha i Michaela. Nisu to face "Ok, ovo ne valja, da probamo nesto drugo.", to su face "Ok, ovo ne valja." Nacice nesto, siguran sam, ali od pocetka mi se nije svidjalo njihovo prednje krilo. Nije to za Spa, sa toliko krilaca...

                              Comment


                              • #45
                                Iznenađujuće visok plasman Kimija u FP3.Nikada nije bio bolje plasiran od treće pozicije u Valensiji ove sezone.

                                Ali vreme u drugom sektoru mu je neverovtno!

                                Ne znam kolike su maksimalne brzine jer je Speed Trap merač postavljen na izlazu iz Raidillona.Tu je Kimi 13 km/h sporiji od Vebera na izasku iz krivine, ali ko zna ko je i koliko brži na kraju Kemmel pravca.
                                Last edited by MarkedOne8; 01-09-12, 11:52.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X