Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Shell Belgian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Može za svaki slučaj još neki link za streaming?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      http://www.vipbox.tv/watch/32669/1/s...am-online.html

      Ovo ti je direkt, a ovo dole ti je "biraj sam"...

      http://www.thefirstrow.eu/sport/motosport.html

      Inace, bio sam u pravu za Schumievu kacigu, srebrnkasta, a opet nije kao bolid. Znaci - platina!

      Comment


      • #18
        U principu - nista. Ukratko objasnjen prvi trening. Kobayashi je odvezao preko 20 krugova, postavio vreme od 2:11.4, vozaci iz najboljih timova su izlazili pred kraj, Massi je otisao motor... Vremna ne znace ama bas nista, tako da necu ni ostavljati screenshot...

        Comment


        • #19
          Vanja, ovi na SkySport stalno pominju redne brojeve iskorišćenih motora.'Ajde kad budeš mogao pronađi nam onu tabelu na f1technical.net sa motorima.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #20
            ocekujem dobru trku... suncanu

            spa uvijek donosi iznenadjenja ,, vidjecemo oce li ih biti ove godine
            Last edited by Iceman; 31-08-12, 13:35.
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #21
              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Vanja, ovi na SkySport stalno pominju redne brojeve iskorišćenih motora.'Ajde kad budeš mogao pronađi nam onu tabelu na f1technical.net sa motorima.
              Niko je nije ostavio, a ne mogu da pronadjem sajt sa kog je prvi put pozajmljena... Cini mi se da je neko ostavio na twitteru, pa je neko drugi samo preusmerio na f1technical. Probacu opet, u svakom slucaju.

              Comment


              • #22
                Ne zna se šta je gore.Da li prvi ili drugi slobodni trening.Sad mi stvarno prija to trabunjanje britanskih komentatora.Imaju i neke dobre fore.
                Prebrojavali su Šumaherove trke koje ne bi trebale da mu se broje.Jedna od tih je i Silverstone 1999. kada je polomio noge.Rekli su kako tu trku nije startovao i ne bi trebala da mu se broji, onda je neko od komentatora rekao u Šumijevo ime: ,,Kako sam onda polomio noge?".To je bilo baš bizarno smešno.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Britanski humor... Only Fools and Horses su najbolji plod toga.

                  Btw, ne secam se kad se poslednji put izvezla F1 sesija a da niko nije postavio nikakvo vreme. Neki vozaci su postavili vremena u sva 3 sektora, ali niko nije sklopio ceo krug...

                  EDIT: Napisavsi ovo, pogledao sam na live timing-u i - C. PIC 2:49.354 najbolje vreme. Pored njega tu su Ricciardo, Alonso, Di Resta, Maldonado, Glock, Kobayashi, Vergne, Hulkenberg i Perez koji su postavili vremena. Nevidjena sesija!
                  Last edited by Vanja #66; 31-08-12, 14:37.

                  Comment


                  • #24


                    Jel ovo poznato?

                    Comment


                    • #25
                      Veber je dobio kaznu od pet mesta niže na startu trke.
                      Lotus neće koristiti ,,Uređaj" na Spa.Da li su toliko sigurni u Kimija čak i bez tog uređaja ili opet mrse muda?Nešto je Grožan bio mnogo glasan po pitanju tog sistema.Kao da ga se plaši i nešto mnogo brine kako će to biti pretežak posao da mehaničari na brzaka uklanjaju sistem za vreme pauze između trećeg treninga i kvalifikacija.Kimi bi trebao da uzme taj sistem.U suprotnom, ovo će biti već treća trka za redom na kojoj će Kimi imati zatvorene otvore usisnika koji samo stvaraju negativne efekte bez ikakvih dobitaka.Kad bi uzeo taj sistem, šanse da pobedi bi mu sigurno bile veće, a ako bi sistem uzrokovao da odustane od trke to ne bi bilo ništa neviđeno.
                      Za svojih 7 učešća na Spa, Kimi je 4 puta pobedio i 3 puta odustao.Niti jednom nije bio nigde između.Samo pobeda ili da ne završi trku.
                      Last edited by MarkedOne8; 01-09-12, 11:05.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Na Alonsu je da vozi pametno, i da bude u top 5, a drugi neka se kolju, on ne zuri nigde. Dobro je sto nema direktnog protivnika nego mogu da pobede i Hamilton i Kimi i Fetel i Grozan... Uzimace jedni drugima poene, i samo ce pomagati Fernandu Tako da ko hoce od ostatka da se bori za titulu mora sad da napadne i da pobedi.

                        Comment


                        • #27
                          To je tačno, KERSDRS, ali scenario kao u Mađarskoj mu neće pomoći nikako na duže staz, tačnije u preostalih 9 trka.Zaista deluje kao da je Veberovoj dobroj sezoni došao kraj.Ili će da potone sam, ili će zajedno sa Fetelom.Hamilton nije kalibar koji će sa iole dobrim bolidom tek tako da ispadne iz borbe za titulu.Možda Fetel i ostane u dobrom priključku ali mora da se smiri i da vozi zrelije.U suprotnom, Kimi i Hamilton će Red Bulovce blago rečeno da pregaze.Da ne shvatite pogrešno, ali čini se kao da će od Alonsa malo toga da zavisi u nastavku.Odradio je dobar posao u prvom delu.Ili će da još poboljšaju bolid da mu omoguće da se konstantno bori za (makar) podiume, ili će morati da čeka i gleda kako mu se topi prednost.Kada bi svaka trka za Alonsa bila kao Mađarska, ni tada ne bi bilo sigurno da bi izgubio tu prednost, ali moraju i oni da napadnu.

                          Baš me interesuje šta to Lotus radi.Zaista me kopka da li su toliko uvereni ili žele da pokupe dobre poene.Iako ih pratim redovno ni meni sad nije jasno šta se tamo radi.Činjenica da Kimi može da osvoji titulu se pominje više puta nego 2007. ili 2008.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ne znam zasto mislis da ce Ferrari biti nekonkurentan a guras tim bez pobede- Lotus u prvi plan. Ferrari nece propustiti ovu priliku. A Madjarska.. Plasim se da Alonso ne moze gore od onoga jer jo on takav tip vozaca i takva klasa da nece dozvoliti sebi da padne. Vise sanse ima Hamilton nego Kimi jer Hamiltona da tim nije sjebao sad bi bio tu negde sa Alonsom. Voleo bih da pricamo o Kimijui Lotusu, ali tek kad pobede.

                            Comment


                            • #29
                              RB kao da ponovo ima probleme sa pouzdanoscu, s tim sto se to ove godine (za razliku od 2010.) manifestuje na Webberu. Drugi put da covek menja menjac kad mu nije vreme ove sezone, ako se dobro secam...

                              Pretpostavljam da Lotus ne zeli da koristi Uredjaj jer se ne pokazuje kao stabilan na kisi. Ako danas ili sutra opet bude kise, to je nezgodno. Menjaju se pritisci, protok vazduha (zbog manje brzine kretanja) je sasvim drugaciji... Vise nego dovoljni razlozi da se ne koristi, s obzirom da se na tome zasniva.

                              Rekoh vec da mislim da ce Kimi pobediti (a to da je Lotus uveren u njegove sposobnosti nema veze sa tim sto su skinuli Uredjaj), ali ostaje da se vidi njihova brzina po hladnom, to im je ove sezone bila Ahilova tetiva. Bice zanimljivo u FP3. Ako Kimi ne bude na nivou, Hamilton ce verovatno biti taj koji ce uzeti pobedu, McLaren je doneo neke zanimljive stvarcice, nesto sto sam smatrao da je korisno cim se pojavilo, a oni su sve to spojili u jedan paket. Ovo sve ako bude suvo, ako bude kise - otkazuj opklade.

                              Mnogo mi se svidja sto svi pricaju o tome kako je Alonso vise nego dostizan, kako su sigurni da ce ga stici jer Ferrari nema najbrzi auto... Pre svega zato sto kad on to kaze, ispada da skida pritisak i ulogu favorita sa sebe. Sad kad drugi to kazu, e onda je u redu...

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by KERSDRS View Post
                                Ne znam zasto mislis da ce Ferrari biti nekonkurentan a guras tim bez pobede- Lotus u prvi plan. Ferrari nece propustiti ovu priliku.
                                Nisi me razumeo.Nisam rekao da će bti nekonkurentni, daleko od toga, već sam rekao da će biti sve češće kao u Mađarskoj ako dodatno ne poboljšaju bolid u odnosu na konkurente.

                                Originally posted by KERSDRS View Post
                                Ne znam zasto mislis da ce Ferrari biti nekonkurentan a guras tim bez pobede- Lotus u prvi plan. Ferrari nece propustiti ovu priliku. A Madjarska.. Plasim se da Alonso ne moze gore od onoga jer jo on takav tip vozaca i takva klasa da nece dozvoliti sebi da padne. Vise sanse ima Hamilton nego Kimi jer Hamiltona da tim nije sjebao sad bi bio tu negde sa Alonsom. Voleo bih da pricamo o Kimijui Lotusu, ali tek kad pobede.
                                I to stoji, ali ako će u nastavku sezone da ima bolid koji je tek četvrti po brzini onda mu ništa ne vredi što je klasa.Jednostavno, to nije do njega.Biće mu vezane ruke jer neće moći da povećava prednost tako što bi pobedo na nekoj trci već će moći samo da ih brani i to ne zadugo.

                                Ne kažem da će se sve to sigurno desiti.Samo govorim šta će se verovatno desiti AKO Ferari ne poboljša bolid relativno u odnosu na konkurente.
                                Last edited by MarkedOne8; 01-09-12, 08:32.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X