Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Znaci Garsija-Rodvel u centru a iza napadaca Milner-Jaja-Silva... Ne znam da li sam ikada video ovako defanzivan Siti.
    Toliko su odvratni da ce mi biti draze sto cete vi uzeti titulu.
    sigpic

    Comment


    • Jel se meni cini ili ima dosta praznih mjesta na Etihadu? Pa majko draga, prvak Evrope im dolazi ugoste, a oni nisu u stanju da popune ono malo stadiona sto imaju
      sigpic

      Comment


      • Pochettinovi momci ne nameravaju da stanu, odmah na startu vode... Rodwell i Garcia, koliko je to los zadnji vezni red... Yaya ovde igra ofanzivnog veznog, igra on to bez problema.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Cech

          Comment


          • Sta odbrani Cech, umalo da Matija dodje do svog prvog gola za malogradjane.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Sto ne brani Krul?
              Nikad mi nece biti jasno kako je ovaj Milner placen preko 25m i Ireland...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ako se ne stabilizujemo primacemo gol vrlo brzo.

                Comment


                • Prvo Nastasic, pa onda Aguero imao strasnu sansu, ajde Chelsea, kaznite ovo.
                  sigpic

                  Comment


                  • E moj Rafa, nekad si dovodio Murinja i Fergusona do ludila a sad te Mancini sabija u 16 metara.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel moze neko da mi nadje podatak koliko je puta fauliran Hazard ove sezone, i da li je najcesce fauliran u ligi? Hvala!
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Jel moze neko da mi nadje podatak koliko je puta fauliran Hazard ove sezone, i da li je najcesce fauliran u ligi? Hvala!
                        Taj tvoj na avataru je s njim u rangu sigurno na tom polju
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mocni Moussa Sissoko zabija opet...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • 1-1

                            BORBA....

                            Comment


                            • Sjajna kombinacija Milnera i Aguera, i dobar sut Zabalete, bolji je City, Celsi samo 1 sut i to onaj Lampardov, bas su nemocni na terenu...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Jest Mikel kriminalan, Rodwell pored njega skace na petercu i umalo gol.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X