Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostaje zal jer smo mogli da dobijemo dve tekme na dva velika gostovanja, u prvom smo se usrali, a u drugom nas je Reina usrao. Staridz dokazuje kakav je igrac, jos jedan gol, za 3 komada u ligi na 4 meca, momak se sprdao na terenu i zasluzeno MOTM.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Upravo si primio go na gostovanju kod sampiona engleske, a igraci su odigrali u strasnom tempu 90 min, rezonska izmjena je ubaciti veznjaka. Ako izbacujes Downinga i ubacujes Sterlinga gubis na fizickoj snazi, dok dobijas na brzini. Ako Borinia ubacis gubis sve zivo, posebno u obrani, jer u igri su i Kolarov i Maicon, dva zestoko opasna ofanzivna beka.

      Rodgers je uradio pametnu stvar, osigurao je svojoj ekipi posjed lopte da zadrzi sa vise igraca u sredini terena, a samim time povecava sansu da uvali neki go, jer ako si dominantan na sredini onda izbacis 2 njihova veznjaka imas finu priliku.

      Pametna odluka Rodgersa, koji je preporodio ovaj Liverpool. Sljedece sezone ocekujem od Liverpoola napad na titulu, najmanje na 3. mjesto na tabeli! Rodgers je ucinio Hendersona i Downinga da izgedaju mnogo bolje nego prosle sezone. Uveo je team chemistry i igraci se bolje razumiju, trce vise, otvaraju se bolje. Lopte in between lines su odlicne posebno izmedju Suareza i Sturridga.

      Utakmicu protiv Arsenala, Liverpool je imao srece sto je uzeo 1 bod, dok danas nije imao srece da osvoji sva 3 boda.
      Druze znas li zasto Aleks Ferguson dobija toliki broj meceva u zavrsnici 20 godina? Zato sto napadne, nezavisno od toga ko je protivnik i da li je domacin ili gost. Nema straha, ostalo je 5 minuta i sampion kuci sigurno napada i imas prostora. Rezonska izmena i jeste bila da udje veznjak da osvezi ali malo ranije, posle Dzerardovog gola. Onda da se stane na loptu i privede mec kraju. A na 2:2 ako vodis jednog takvog velikana ide se na pobedu ko god da je protivnik bez obzira sto nisi vise to sto si nekad bio. Ako zelis TOP4 a na 7. si mestu onda moras te bodove da uzmes. Alen je trebao da zameni Lukasa, Sterling Dauninga i dobijas na svezini, ovi ostavljaju mnogo prostora i mozes da pobedis.

      Nema sanse da se napada titula dogodine jer tim nije dovoljno jak, mora mnogo toga da se menja. Ako se nastavi sa uigravanjem sistema, uz dobar prelazni rok dogodine TOP4. Titula po mom misljenju tek 2016. jer tad bi mogao da se izgradi tim skroz, a bilo bi i simbolicno posto Junajted je 1993. uzeo posle 26 godina, mogli bismo i mi. A opet ni tada nista ako bude ziherasenja, trofeji se osvajaju samo ako imas muda ili ako si Roberto Mancini pa imas svu srecu ovog sveta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Ostaje zal jer smo mogli da dobijemo dve tekme na dva velika gostovanja, u prvom smo se usrali, a u drugom nas je Reina usrao. Staridz dokazuje kakav je igrac, jos jedan gol, za 3 komada u ligi na 4 meca, momak se sprdao na terenu i zasluzeno MOTM.
        pa to je nas problem, neko mora da usere, ili svi kolektivno, ili pojedinac... sve puno oscilacija...

        za reinu sam rekao sta sam imao, staridz odlican... samo mi je zao dzerarda

        i jos jednom ponavljam , KARAGER BOG I BATINA !


        ili ako si Roberto Mancini pa imas svu srecu ovog sveta.

        i kintu da platis koga oces
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 03-02-13, 18:25.

        Comment


        • Celavi majmun usere 80 minuta fenomenalne igre i to mu nije prvi put ove sezone .Mogli smo makar 4 boda imati iz ove dvije utakmice da celavog nije bilo.

          Kad vidim kako Sturridge igra zapitam se sta bi tek velemajstor Diamanti radio.

          Velika steta za ovo danas,mozda i najbolja nasa utakmica ove sezone i razvalili smo City.Drugi put se izvlac ove sezone protiv nas.Stevie pokazao o kakvom se majstoru radi i da je davno prekucao ovu igru

          Mislim da smo dobili jedan ubitacan trio,a to je Stevie-Suarez-Sturridge i bit ce uzivanje ih gledati do kraja sezone siguran sam u to.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            De budi normalan, kakva crna titula. Pola tima luzeri, neka oni sledece sezone udju u top 4 za pocetak. Kakva crna titula.
            Napast ce je oni sigurno, ali prvo trebaju da se rijese par igraca kikseva. Moje misljenje je da je Rodgers genije. Uspostavlja odlican sisitem. Iako cijeli napad na titulu zavisi mnogo od Gerrarda, ali opet ako se dobro odradi mozda mogu napasti, ali tesko. Moje misljenje je da ce da budu mnogo konkurentniji nego sada. Rodgers ako Henrya ubijedi da mu pljune lovu moze da uradi dosta, pametno je kupovao dosad osim Joe All(i)en, to ne znam sta je

            Realno, niko nije ocekivao od Arsenala da 1996/1997. godine osvoje titulu, u prvoj punoj sezoni Wengera, ali opet su je osvojili.


            Moje misljenje je da ce da budu konkurentni donekle, a onda ide test karaktera koji su ove sezone samo polozili igraci Uniteda.


            Nash, Ferguson ima muda nakon 20 i kusur sezona na klupi, siguran sam da u svojoj prvoj sezoni, kada treba da se dokaze bacao napadace u vatru za veznjake kod trenutnih sampiona na gostovanju. Ferguson je instalirao u mozgove svojih igraca pobjednicki mentalitet, ali to se ne radi 5 mjeseci, to se radi godinama, i Fergusonu je trebalo dosta godina da to usadi u glavu igracima i vidimo ih sada. Rodgers ako zeli da bude na klupi i sljedece sezone mora malo i ziheraski da igra. Zamisli scenario, izasao Downing, usao Sterling, mali izgubio loptu na polovini, ovi raspalili kontru i ode liverpool kuci bez ijednog boda. Da li bi rekli Rodgersu, majku ti jebem glupu sto ubaci djete u vatru u tako vaznoj tekmi. Rodgers radi ono sto on misli da je najbolje za njego tim i to za sada odlicno radi. Preporodio je Liverpool. Da je trenutno Kenny menadzer liverpool bi sa ovakvim kadrom igraca bio 15. i vjerovatno ne bi bilo Sturridga i Cutinha u timu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ajnstajne, ti si legenda ovog foruma.
              Liverpool da se bori za titulu sa Hendersonom i Allenom u veznom redu, od cega jedan dobija doooobru minutazu? U odbrani Skrtel i Reina, u napadu Downing. Ne trolluj, ovo je previse i za tebe.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ajnstajne nemoj da trolujes leba ti. Ako dodju do cetvrtog mesta bice dobro, sve preko toga je naucna fantastika.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Realno, niko nije ocekivao od Arsenala da 1996/1997. godine osvoje titulu, u prvoj punoj sezoni Wengera, ali opet su je osvojili.
                  Nije je niko ocekivao, zato je i nisu osvojili vec su bili treci. U sledecoj sezoni je Arsene uzeo titulu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post

                    Nash, Ferguson ima muda nakon 20 i kusur sezona na klupi, siguran sam da u svojoj prvoj sezoni, kada treba da se dokaze bacao napadace u vatru za veznjake kod trenutnih sampiona na gostovanju. Ferguson je instalirao u mozgove svojih igraca pobjednicki mentalitet, ali to se ne radi 5 mjeseci, to se radi godinama, i Fergusonu je trebalo dosta godina da to usadi u glavu igracima i vidimo ih sada. Rodgers ako zeli da bude na klupi i sljedece sezone mora malo i ziheraski da igra. Zamisli scenario, izasao Downing, usao Sterling, mali izgubio loptu na polovini, ovi raspalili kontru i ode liverpool kuci bez ijednog boda. Da li bi rekli Rodgersu, majku ti jebem glupu sto ubaci djete u vatru u tako vaznoj tekmi. Rodgers radi ono sto on misli da je najbolje za njego tim i to za sada odlicno radi. Preporodio je Liverpool. Da je trenutno Kenny menadzer liverpool bi sa ovakvim kadrom igraca bio 15. i vjerovatno ne bi bilo Sturridga i Cutinha u timu.
                    objasnio... u potpunosti se slazem ;)
                    ok titula sledece godine je preambiciozna, ali od dolaska rodgersa na dobrom smo putu da se za par godina vratimo tamo gde pripadamo ;)
                    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 03-02-13, 18:40.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Napast ce je oni sigurno, ali prvo trebaju da se rijese par igraca kikseva. Moje misljenje je da je Rodgers genije. Uspostavlja odlican sisitem. Iako cijeli napad na titulu zavisi mnogo od Gerrarda, ali opet ako se dobro odradi mozda mogu napasti, ali tesko. Moje misljenje je da ce da budu mnogo konkurentniji nego sada. Rodgers ako Henrya ubijedi da mu pljune lovu moze da uradi dosta, pametno je kupovao dosad osim Joe All(i)en, to ne znam sta je

                      Realno, niko nije ocekivao od Arsenala da 1996/1997. godine osvoje titulu, u prvoj punoj sezoni Wengera, ali opet su je osvojili.


                      Moje misljenje je da ce da budu konkurentni donekle, a onda ide test karaktera koji su ove sezone samo polozili igraci Uniteda.


                      Nash, Ferguson ima muda nakon 20 i kusur sezona na klupi, siguran sam da u svojoj prvoj sezoni, kada treba da se dokaze bacao napadace u vatru za veznjake kod trenutnih sampiona na gostovanju. Ferguson je instalirao u mozgove svojih igraca pobjednicki mentalitet, ali to se ne radi 5 mjeseci, to se radi godinama, i Fergusonu je trebalo dosta godina da to usadi u glavu igracima i vidimo ih sada. Rodgers ako zeli da bude na klupi i sljedece sezone mora malo i ziheraski da igra. Zamisli scenario, izasao Downing, usao Sterling, mali izgubio loptu na polovini, ovi raspalili kontru i ode liverpool kuci bez ijednog boda. Da li bi rekli Rodgersu, majku ti jebem glupu sto ubaci djete u vatru u tako vaznoj tekmi. Rodgers radi ono sto on misli da je najbolje za njego tim i to za sada odlicno radi. Preporodio je Liverpool. Da je trenutno Kenny menadzer liverpool bi sa ovakvim kadrom igraca bio 15. i vjerovatno ne bi bilo Sturridga i Cutinha u timu.
                      Ne mozes napasti titulu kad jedva da imas cestitih 11 igraca a za titulu je potrebno bar 20.

                      Arsenal je titulu uzeo 1998. to bi valjda trebalo da znas.

                      Ima Rodzers moju podrsku ali nema cega da se boji. Ferguson ne znam sta je radio tad, nisam se ni rodio, otkad znam za sebe covek se sprda u zadnjih 10 minuta. Rodzers radi dobro, ne odlicno, ima tu dosta gresaka. Jedan od najperspektivnijih trenera svakako. A mogla je recimo da se desi i situacija da Luis izbaci pas za Sterlinga koji ce pretrcati umornog Leskota i 2:3, dovidjenja. Nikad ne znas, to je fudbal.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Ajnstajne, ti si legenda ovog foruma.
                        Liverpool da se bori za titulu sa Hendersonom i Allenom u veznom redu, od cega jedan dobija doooobru minutazu? U odbrani Skrtel i Reina, u napadu Downing. Ne trolluj, ovo je previse i za tebe.


                        HAHAH

                        Otac mi je navijac Liverpoola od malih nogu, dosta raje su mi navijaci Liverpoola, ja samo 2 druga koja navijaju za Arsenal imam, moram malo da im pruzim utjehu, ali realno recimo da dovedu 5 strasnih pojacanja na ljeto koja ce imat instant imapct kao i Sturridge ja ih ocekujem pri vrhu, na to mislim sve vrijeme. Realno sa ovakvim timom za titulu se boriti je smjesno, ali ja ih ocekujem da pljunu lovu na ljeto i da se dobro pojacaju. Pa jebemu nije Carl Henry svako, covjek je vlasnik Boston Red Soxa koji obrcu milione na baseballu. Bit ce para, a Brendan se osigurava da ostane na poslu i pokusava da uvjeri vlasnike da mu daju pare. Odlican je trener, mozda ziheras, ali shvatam ga, covjek pokusava da se dokaze, a dokazati se nece suludim kockanjem u vaznim utakmicama kada vec ima bod u rukama, a protivnici su prakticno u naletu i imaju ogromnu podrsku s tribina.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Napad na titulu je nerealan sledece sezone, tako da ajnstajne molio bi te ne pricas kojekakve budalastine. Top4 se samo moze ocekivati, to je max uz neka pojacanja na leto.

                          I nije Carl, nego John Henry...;)
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            HAHAH

                            Otac mi je navijac Liverpoola od malih nogu, dosta raje su mi navijaci Liverpoola, ja samo 2 druga koja navijaju za Arsenal imam, moram malo da im pruzim utjehu, ali realno recimo da dovedu 5 strasnih pojacanja na ljeto koja ce imat instant imapct kao i Sturridge ja ih ocekujem pri vrhu, na to mislim sve vrijeme. Realno sa ovakvim timom za titulu se boriti je smjesno, ali ja ih ocekujem da pljunu lovu na ljeto i da se dobro pojacaju. Pa jebemu nije Carl Henry svako, covjek je vlasnik Boston Red Soxa koji obrcu milione na baseballu. Bit ce para, a Brendan se osigurava da ostane na poslu i pokusava da uvjeri vlasnike da mu daju pare. Odlican je trener, mozda ziheras, ali shvatam ga, covjek pokusava da se dokaze, a dokazati se nece suludim kockanjem u vaznim utakmicama kada vec ima bod u rukama, a protivnici su prakticno u naletu i imaju ogromnu podrsku s tribina.
                            Brate gde nabavljas tu gandzu? Direkt sa Jamajke?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pa jebemu nije Carl Henry svako, covjek je vlasnik Boston Red Soxa


                              Karl Henri vlasnik Red Soksa ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma dobro, Carl Henry je onaj fudbaler, a znam da je Henry iz filma Moneyball

                                Za godinu Arsenalove titule pod Wengerom sam se zajebo, pojebali se brojevi u glavi, radim jebenu statisticku analizu za zadatak iz statistike, tako da mi se vrte ogromne cifre u glavi


                                PET provjerenih igraca u formi Liverpoolu, sa Gerrardom, Suarezom i Sturrdigem u formi bi ucinili cuda od lige, ubijedjen sam da ima vise od 99% bio bi ubijedjen milion posto. Ali djaba pricati, vjerovatno na mene uticu i drugovi, vjecne optimiste koje slusam svake sezone da je ovo liverpoolova godina
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X