Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asistencija i gol, hvala lijepo

    Comment


    • Tako bre Danijele
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Tako je bre, ima jos vremena!

        Comment


        • Staaaariiidzz ajmo,bar do boda!!!
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Ma ja , ko zna , i 10 minuta mu je dovoljno .

            Bravo Daniele , idemooooooooo !
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Staaaariiidzz ajmo,bar do boda!!!
              Ma kakvi bod... do POBEDE !!!!

              Comment


              • Ma ne bre, nije korner.

                Comment


                • Vidicu pripisan drugi gol. Realno je njega lopta i udarila i usla u gol.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kako je los Johnson danas.
                    sigpic

                    Comment




                    • Hvala momci!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Steta,pokusavali smo,trudili i na kraju nista.Sudjenje Webb-a je bilo dobro,ali kako ono nije bio korner
                        Cestitam navijacima Junajteda na pobedi.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ne vredi, prvo poluvreme su nas ubili. Presingom su nas ugusili, onako kako to Utd ume, znao je Fergie od pocetka sta radi, totalno su nam odsekli vezu izmedju sredine i odbrane, rezultujuci samo jedan sut i to van okvira gola, jedva smo centar prelazili, nemamo klasu u veznom redu koji ce da prenese bez problema loptu na drugu polovinu, nemamo. Rafael je doktorski izdominirao, Sterling nije mogao nista, a u odbrani se nije vracao pa su Djavoli stalno imali visak na toj strani. Kleverli, Kagawa, Young i Wellbeck su strasan presing vrsili, ubili u pojam Allena koji nije mogao da prdne, ukenjao se svaki put, i ne znam je li imao 3 tacna pasa.

                          U drugom se Utd malo povukao, i mi smo proigrali, ulazak Staridza je doneo mnogo toga, i raznovrsnost i brzinu u napadu. Ipak, primljen gol iz prekida, Evru niko ne cuva, a onaj koji je trebao(Glen) je odigrao katastrofalno. Stivi je uglavnom pokusavao dugim loptama, menjao strane cesto ne bi li malo zajebao presing Utda, i uspevalo mu je puno puta u drugom, u prvom nijednom.
                          Kasnije ide gol Staridza i drago mi je zbog njega jer pokazuje da ce biti odlicno pojacanje, posle ona sansa gde sutira preko gola, steta steta, mogao je junak biti.

                          U svakom slucaju, zasluzeno su Junajtedovci dobili, bili su bolji i cestitam im...
                          Last edited by Freshman; 13-01-13, 15:33.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Prvo poluvrijeme jako lose,drugo poprilicno dobro pogotovo kad natjeras United da se brani zadnjih 15-20 minuta.Suarez i Danny boy ce ciniti odlican tandem,falio nam je jedan ovakav igrac.Sve u svemu nije bilo lose idemo dalje.

                            Cuti YNWA na kraju utakmice kako se ori stadionom neprocjenjivo!
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Bar je Suarez dobio igraca koji moze da ga rastereti malo. Ostali igraci Liverpula... Boze sacuvaj kolko su losi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Umjesto da ih nakantamo, da im damo 3-4 komada mi naravno promasujemo masu sansi i vracamo ih u zivot i to ih vraca niko drugi do tog trenutka briljantni Kerik. Moralo je mnogo ubjedljivije posto je razlika u klasi velika. No tri boda su najvaznija. Sad svi za Arsenal
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X