Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstor je majstor... Evo ga individualni kvalitet
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Carlitos mocni! Bravo macko..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Фали овде Силва много, ако ово добију биће на чист индивидуални карактер, ето нпр. овај шут Тевеза, воде 1:0...игре ни примакнути, реално Свонси је био конкретнији и да је на голу било који други голман лиге осим Харта било би најмање сада 1:1.

        Comment


        • To je to na sta moze da se osloni... Nista se ne desava, lopta neka leva, baci mu je kao kamen i Tevezito iz kolena baaam. 3 golmana nije moglo ono iz coska da vadi.

          Zao mi Vorma, povredi se a odlican je gosa.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Фали овде Силва много, ако ово добију биће на чист индивидуални карактер, ето нпр. овај шут Тевеза, воде 1:0...игре ни примакнути, реално Свонси је био конкретнији и да је на голу било који други голман лиге осим Харта било би најмање сада 1:1.
            U drugom ih je stisnuo City sto jes' jes'...

            Povrijedi im se golman.

            EDIT: Richardsu ode koljeno u 3 pm...
            Last edited by bracala; 27-10-12, 19:13.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Nisam bio kuci pa nisam gledao ,sto 12 minuta nadoknade
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Nisam bio kuci pa nisam gledao ,sto 12 minuta nadoknade
                Повредио се Ворм и повредио се Мика Ричардс

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Nisam bio kuci pa nisam gledao ,sto 12 minuta nadoknade
                  Ricards se povredio...

                  P.S. I Vorm..tacno...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Таман да ми ових 12 минута убију време до Милана, баш ме занима да ли ће они циркузанти опет да изгубе

                    Comment


                    • Ali kako igraci Swanseaja reaguju smireno kad su pod pritiskom... Zao mi sto nemaju 2 malo jaca igraca u ekipi.
                      Last edited by bracala; 27-10-12, 19:25.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ево га Манћини...или игра са пет нападача или игра са пет штопера

                        Comment


                        • Brani se covek da ne izgubi bodove
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Igrac utakmice Tevez.

                            Ovo je bila i najduza utakmica u istoriji PL.
                            Last edited by bracala; 27-10-12, 19:32.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Мене занима има ли ико информацију да ли је ово најдужа утакмица ПЛ икада?

                              О томе каква је утакмица била не треба трошити речи.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Igrac utakmice Tevez.

                                Ovo je bila i najduza utakmica u istoriji PL.
                                Ja sam je gledao i meni je djelovalo kao da nikad nece zavrsiti,ne zbog ovih 12 minuta nego zbog onog jada i cemera od utakmice.Clichy i Kolarov na lijevoj strani,a i ptice na grani znaju koliko je Srbin bolji igrac i koliko je u takvoj situaciji nepotrebno da igra Gael jer samo smeta,ne prenosi loptu,ma ustvari ne radi nista.Kasnije kada je trebao izmjenu,on umjesto da izbaci Clichya i vrati Kolarova na prirodno mjesto lijevog beka,on ovog jadnika ostavlja,a izbacuje boljeg igraca...Nasri ja mislim ni sam ne zna sta igra u onoj ekipi,Yaya isto u zadnje vrijeme kao da mu se ne igra,a takav je vrlo los za ekipu.Aguero se isto nije vidio,Tevez je zabio golcinu i jedini nesto pokusavao i radio...Balloteli los igrac,da ne spominjem da je retardiran

                                Swansea je morao iskoristiti svoje 2-3 sanse,a u jednom momentu je bas smijesno djelovalo kako prosjecna ekipa drzi konce u svojoj igri

                                Brajkulice,ne znam koliko si gledao City od pocetka sezone,ali Silva je unistavao 90% akcija u utakmicama koje je igrao,katastrofa je bio ono sto sam ja vidio,nisam to navikao od njega ;)
                                Last edited by AK47; 27-10-12, 21:13.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X