Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da cemo cesce gledati Mosesa...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Da napomenem da je Lukaku zabio japobjedu WBA.

      Southampton napuni do vrha Villu, 4:1.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Nolan heroj postize treci gol ove sezone, 4 remi Sanderlenda u 4 kola...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nevjerovatno vazna 3 boda su nasa.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Rickie Lambert-Southampton's goal machine!!!!!! Konacno je krenulo!

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Mati treba sat vremena da se namjesti na sut,baca me u agoniju svojim partijama u zadnje vrijeme.Iskreno se nadam da ce se brzo popraviti...

              EDIT:Ne mogu da vjerujem da je izveo Hazarda
              I mene je malo Mata iznervirao, mora on da se namjesti na lijevu, ne bi desnom nogom udario loptu pa uperis pistolj u njega.

              Poslednjih nekoliko minuta smo igrali sa 3 stopera, i moram reci da je to bio dobar potez (uvodjenje Terry-a), ja bih nesto slicno uradio u toj situaciji. Ipak su ovo veoma vazna tri boda.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by saint View Post
                Rickie Lambert-Southampton's goal machine!!!!!! Konacno je krenulo!
                Vala zasluzili ste, tesko ko moze da se izbori sa onakvim rasporedom, pogotovo tim koji se vratio iz nizeg ranga.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nakon ove tesko zaradjene pobjede sutra sam uz Santija i Jonju protiv zla iz Machestera

                  Drago je i meni sto su Sveci dobili,uvijek su mi bili simpaticna ekipa,a i zasluzili su makar neki bod iz prve tri utakmice...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Hvala! Uuuu, koliko sam srecan, ne znam da vam prenesem!

                    Comment


                    • Koliko igrac poput Berbe znaci ekipi.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Vidim ja da se Chelsea namucio, barem po komentarima... Ne blistaju igrom u zadnje vreme, a tek idu teski mecevi!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Vidim ja da se Chelsea namucio, barem po komentarima... Ne blistaju igrom u zadnje vreme, a tek idu teski mecevi!
                          A ko moze da zablista protiv Stoke-a uopste, da l' je to uopste moguce ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nemoj zaboraviti da je ovo prvi poraz Stoke-a.

                            Zajebana ekipa.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              A ko moze da zablista protiv Stoke-a uopste, da l' je to uopste moguce ???
                              Upravo to. Ko se protiv njih naigra, svaka mu cast.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • I to se slazem, ali opet igrao je Chelsea kod kuce.

                                Vidim ja da ce Roman da se otvori na zimu za novog napadaca!

                                Comment

                                Working...
                                X