Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma vala mi to nista ne znaci,neka zabije Liverpool jos 5 kad ovako fino igraju i zasluzili su...

    Evo za one koji sumnjaju

    http://www.sportsport.ba/tabela/SPAN...eal-Madrid/190
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Evo ga hat-trick, samo puni...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Rekose da Rodgers pojma nema.

        Igra LFC odlicno..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by KingEric7
          U celoj 2013. godini, sa ova 3 Liverpul je dao 28 golova (ne samo Premijer liga, sva takmicenja).

          Isao na njihov sajt i pogledao sve rezultate ;)

          edit. danasnja 4 ukupno 29.
          Real ima 23 gola u ligi +4 u kupu+ 1 u LS i imaju 28 znaci kao Liverpool,eto sada ovi imaju vise

          Vi ste pricali samo o ligi pa sam zbog toga ono stavio;)
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • 29 golova u 2013. zakljucno sa svim takmicenjima.

            Mislio sam da zajebao nesto, obrisao post ali sam ipak bio u pravu
            sigpic

            Comment


            • Ma Bog zna sta si ti citao... prije ove tekme je Real imao najvise
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ma Bog zna sta si ti citao... prije ove tekme je Real imao najvise
                Eto, urekao sam Vigan. Napunise ih ovi i sada su tamo gde sam ih smestio kad je diskusija pocela
                sigpic

                Comment


                • Ume rezultat da prevari, Wigan uopste nije bio katastrofalan, cak naprotiv, imali su vise suteva ka golu, ali Reina danas sjajan i vrlo siguran...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ume rezultat da prevari, Wigan uopste nije bio katastrofalan, cak naprotiv, imali su vise suteva ka golu, ali Reina danas sjajan i vrlo siguran...
                    Liverpul danas jako ubojit. 7 suteva, 4 gola, molim lepo. Tako to rade velike ekipe.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Liverpul danas jako ubojit. 7 suteva, 4 gola, molim lepo. Tako to rade velike ekipe.
                      Ma mi smo koristili svoje sanse( totalno netipicno za LFC), ali nije ni Wigan bio toliko los...

                      Inace, je l' neko primetio da su se Boyce i jos jedan sa maskom umalo potukli ??
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • 8 suteva a 7 u okvir gola, ne pamtim ovo kad smo mi u pitanju a i taj 1 Stiviju malo skliznula s voleja, jbg.

                        Rutinski odradjeno, nismo nista specijalno ni igrali. Sad jos Staridz da se oporavi za Pevce i Henderson umesto Alena pa da se konacno dobije i jedan ozbiljan protivnik. 1X ce biti, u to ne sumnjam. Cini se da mozemo da damo gol iz svakog napada. Brendan smanjuje brljotine iz prvog dela sezone, prihvacen od strane igraca i veruju u viziju. Jedino sto mi nije jasno je sto nisu usli Suso i Asaidi na bar 20 minuta kad smo vec imali 4:0 ali ne treba cepidlaciti. Prekinuli smo i jednu losu tradiciju jer nas je ovo gostovanje vecito jebavalo zadnjih godina.

                        Za Totenhem me brine odbrana. Iako je cleen sheet, to je zahvaljujuci danas odlicnom Reini. Mnogo nesigurnosti. Tako moze da prodje protiv ovakvih ekipa ali ne i protiv Muse i Bejla. Sreca pa nemaju krstenog spica trenutno a i ko god igrao pored Lenona i Bejla u toj trojci(Dempsi, Holtbi, Sigurdson) ne uliva neko poverenje i nema konstantnost. Lenon takodje u padu forme. To mora da se iskoristi i ne smemo ih vratiti u zivot i razigravati. Cak i da pobedimo, ne mozemo u LS ali mnogo je vazno za samopouzdanje neko jaci da se dobije, nabijen im je kompleks ove sezone. Mislim da cemo im uvaliti 2 komada, ostaje da ne primimo 2. Valjda Reina moze da spoji 2 dobre utakmice, ludak.

                        Kutinjo majstor, jos da dodje treci clan ofanzivne trojke na leto pa moze lepo u sredinu na svoju poziciju i da deli lopte. Vrhunska partija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Makar znamo koja 2 igraca ce sigurno u tim kola
                          sigpic

                          Comment


                          • Nego za koga ce sutra "neutralci" navijati?

                            Za tradiciju koja glasi da Arsenal sa Vengerom nikad nije bio van LS ili za neku promenu i nesto novo, da Boasov tim istisne Arsenal kao II koji ce uz Celzi "predstavljati" London u LS?

                            Vilsir ili Dembele?

                            Kazorla ili Bejl?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post

                              Vilsir ili Dembele?
                              A i ti svasta pitas...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • @KE7
                                Ja sam izgleda rijetki koji ove godine nije gledao Tottenham (pogledao sam neke kratke izvjestaje, ali nista konkretno). Akan mi ih hvali, a igraju protiv Arsenala koji mi bas nije drag. Tako sutra navijam za Tottenham.

                                Dembele

                                Cazorla

                                Comment

                                Working...
                                X