Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok utakmica, ocekivana pobeda City-a mada je na momente bilo gusto... Fabio me je odusevio pristupom prema samoj igri, bez imalo respekta je ulazio u duele i bio je jedan od boljih danas u QPRu. Kao i Park.

    Mada, da je ovo bila "ozbiljnija" utakmica sa drugim sudijom mozda bi Kolarov zavrsio utakmicu pre 90og minuta s obzirom na ona dva sudara gde uopste nije isao na loptu. I s pravom je Hughes poludeo!

    Ne verujem da ce City odbraniti titulu, ali tek je pocelo... Ali da imaju "najduzu" ekipu, to stoji. Bilo ko da im se povredi oni imaju po 2 igraca koji mogu da ga zamene. Mogu da sastave skoro tri ekipe sa svim igracima. A ako bude gusto, odresice se kesa u januaru!

    Tevez je najveci moguci kvalitet,ali zbog svoje pameti je samo jednu godinu igrao za pravi veliki klub i nece nikad vise,City je ipak mala ekipa jos uvijek u okvirima Evrope i Engleske...
    Pretpostavljam da si time mislio na United... Koliko se secam, on je igrao dve godine za United.
    Last edited by Sir Giggsy; 01-09-12, 19:41.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Moze protiv QPR-a,doci ce neko jaci pa nista od toga,a dok ih god vodi ovaj amater ovo ce biti neozbiljna ekipa sto sada sigurno jesu,kod bilo kog ozbiljnijeg lika se ovako ponasati na terenu ne bi mogli sigurno

      Tevez je najveci moguci kvalitet,ali zbog svoje pameti je samo jednu godinu igrao za pravi veliki klub i nece nikad vise,City je ipak mala ekipa jos uvijek u okvirima Evrope i Engleske...
      Sprdam se ja malo za Teveza, jeste najveci moguc kvalitet ali je prsotina. Ne znam sto, ali volim takve budale tipa on i Baloteli

      Manco je smeh od trenera, hvala mu za sve sa Interom ali sa onakvim timom i oskrnavljenim Juveom i moja baba Lida bi uzela titule. Volim ga samo sto lici na mog pokojnog deda Dula inace kao trener je 0, pocev od autoriteta.
      Jeste mali City, ali su vec zacementirali mesto na velikoj sceni. Ne vidim ih van top 4 u narednih par sezona.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ma nije bitno koliko je igrao,nije to poenta price...kod SAF-a nije mogao ovako,kad je neko u boljoj poziciji od njega ima da das loptu,a ne da zabijes glavu kao noj i nikome je ne das.Tu je razlika izmedju velikih i malih
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nije on napustio veliki klub zbog sebicnosti vec zato sto je prsotina u glavi! Onakvu situaciju kao sto je imao sa City-em ne bi imao ni sa jednim velikim i ozbiljnim klubom... mogu samo da zamislim sta bi bilo da se to desilo dok je bio u United-u!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Nije on napustio veliki klub zbog sebicnosti vec zato sto je prsotina u glavi! Onakvu situaciju kao sto je imao sa City-em ne bi imao ni sa jednim velikim i ozbiljnim klubom... mogu samo da zamislim sta bi bilo da se to desilo dok je bio u United-u!
            Procitaj gore sta sam napisao,nije mogao tako igrati u Utd-u,tek je postao ovakav kad je dosao u City jer mu se ovdje moze,njemu i ostalima

            O njegovom ponasanju i pameti bi se tek dalo pricati
            Last edited by AK47; 01-09-12, 20:04.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • inace, sada je jako nezahvalno govoriti o favoritima za titulu, sjetite se silnog starta Junajteda prosle sezone pa nisu osvojili titulu, sto se sitija tice, vjerujem da sezona jos nije pocela "punom parom", logicno da forma nije na visokom nivou ali to ce se najbolje vidjeti poslije nekih 6-7 kola, ne samo kod City-ja vec kod svih ostalih timova...


              Originally posted by AK47 View Post
              Moze protiv QPR-a,doci ce neko jaci pa nista od toga,a dok ih god vodi ovaj amater ovo ce biti neozbiljna ekipa sto sada sigurno jesu,kod bilo kog ozbiljnijeg lika se ovako ponasati na terenu ne bi mogli sigurno

              Tevez je najveci moguci kvalitet,ali zbog svoje pameti je samo jednu godinu igrao za pravi veliki klub i nece nikad vise,City je ipak mala ekipa jos uvijek u okvirima Evrope i Engleske...
              ljudi osvojili englesku ligu prosle sezone i mala ekipa, pa morao bi kada to "kazes", navesti kriterijume sta je mala a sta velika ekipa...;)
              Last edited by BG7; 01-09-12, 21:15.
              sigpic
              NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

              Comment


              • Ekipa koja za 130 godina svog postojanja osvoji samo 3 titule i to zadnju prije milion godina dok nisu dosli ovi Arapi sigurno ne moze biti velika.Prije dolaska bogatasa nisu mogli nista da naprave,bili prosjecna ekipa,nekad i nize od toga.Kad su zadnji put prije ovoga igrali LS Bog sami zna,ja sigurno ne znam...

                Velika ekipa bi trebala da ima barem 10 titula i LS,u Engleskoj su to za mene Utd,Liverpool,Arsenal iako nije osvojio LS,Chelsea ide kad tome da bude,ali premalo titula imaju za to,mora jos da se radi...kako ce City biti velika ekipa legendo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  Posle kakvog debakla sumnjas na celsi???
                  Celsi - Falkao 1:4...;) Ali i ne samo tada, nekako su mi kroz ova tri kola delovali kao da igraju taman onoliko koliko treba, verujem da mogu mnogo jace, i morace jace, kada dodju pravi testovi.

                  Sto se Sitija tice, smesna igra od samog pocetka do kraja, i samo zbog individualnog kvaliteta su ovo resili rezultatom 3:1. I da BG7, jesu, jos su mala ekipa, kao sto je i Akan naveo u okvirima Engleske, treba tu jos koja titula, ustvari ne treba titula uopste, vec pre svega konstantnost kluba u ligi nekoliko godina, a o okvirima Evrope da ne pricamo.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ekipa koja za 130 godina svog postojanja osvoji samo 3 titule i to zadnju prije milion godina dok nisu dosli ovi Arapi sigurno ne moze biti velika.Prije dolaska bogatasa nisu mogli nista da naprave,bili prosjecna ekipa,nekad i nize od toga.Kad su zadnji put prije ovoga igrali LS Bog sami zna,ja sigurno ne znam...

                    Velika ekipa bi trebala da ima barem 10 titula i LS,u Engleskoj su to za mene Utd,Liverpool,Arsenal iako nije osvojio LS,Chelsea ide kad tome da bude,ali premalo titula imaju za to,mora jos da se radi...kako ce City biti velika ekipa legendo
                    pa znas kako, ovo sto si napisao, ja se sa tim apsolutno slazem, ali to vazi za klub uopste, njihova istorija i tako to, ali ovaj sadasnji tim City-ja, mislim na igrace, ne moze biti nikako mali, ipak su ljudi klasa od igraca, to je pokazala i jedna utakmica prosle sezone (mozda se to i ne moze reci na osnovu jedne utakmice ali moze se sigurno naslutiti), ona protiv Junajteda sto je odlucila titulu kada je Kompani dao gol, ipak su pokazali veliku zelju i pobjednicki karakter...
                    sigpic
                    NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                    Comment


                    • Originally posted by BG7 View Post
                      pa znas kako, ovo sto si napisao, ja se sa tim apsolutno slazem, ali to vazi za klub uopste, njihova istorija i tako to, ali ovaj sadasnji tim City-ja, mislim na igrace, ne moze biti nikako mali, ipak su ljudi klasa od igraca, to je pokazala i jedna utakmica prosle sezone (mozda se to i ne moze reci na osnovu jedne utakmice ali moze se sigurno naslutiti), ona protiv Junajteda sto je odlucila titulu kada je Kompani dao gol, ipak su pokazali veliku zelju i pobjednicki karakter...
                      Termin velika ekipa se ne moze dobiti preko noci,mora da bude dublje od par godina,ime se gradi desetljecima bez obzira na pare.To sto je ekipa jaka u jednom momentu ne moze tek tako da znaci da je to velika ekipa,mora mnogo da se krvari za taj epitet.Liverpool sada npr ne ide nikako,ali to je i dalje velika ekipa,ogromno ime i istorija,ne moze par losih sezona da to izbrise.Juve je isto tako cak ispao iz Serije A ali je i dalje velika ekipa,City nije ni blizu toga,tu kategoriju treba zasluziti...kad kazem "velika" ekipa ne mislim na prvih 11 nego na kompletnu istoriju,tako mi kod nas govorimo,mozda je razlika u tome sto si ti mislio da ja mislim na tim,a mislio sam na klub
                      Last edited by AK47; 01-09-12, 21:34.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Baloteli na Tviteru objavio: "Fifa 13 je toliko realna, da ako pocnete sezonu sa Totenhemom, ne mozete zavrsiti iznad Arsenala"

                        Moram priznati jako smesno. Iako, fala bogu navijam za sparse, moram priznati dobar fazon!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedva cekam da izadje FIFA 13!

                          A sto se City-a tice, ocekujem da kada stupi finansijski Fair Play na snagu vise nece moci da se takmice za prva cetiri mesta... Naravno na njima je da sledece dve sezone pokupuju sve mlado i perspektivno da bi mogli posle toga da se takmice na visokom nivou.

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Jedva cekam da izadje FIFA 13!

                            A sto se City-a tice, ocekujem da kada stupi finansijski Fair Play na snagu vise nece moci da se takmice za prva cetiri mesta... Naravno na njima je da sledece dve sezone pokupuju sve mlado i perspektivno da bi mogli posle toga da se takmice na visokom nivou.

                            Kakve veze ima fair play , pa ostace im isti igraci a one koje prodaju , za te pare mogu dovesti nove Na njih ce to najmanje uticati
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Celsi - Falkao 1:4...;) Ali i ne samo tada, nekako su mi kroz ova tri kola delovali kao da igraju taman onoliko koliko treba, verujem da mogu mnogo jace, i morace jace, kada dodju pravi testovi.

                              Sto se Sitija tice, smesna igra od samog pocetka do kraja, i samo zbog individualnog kvaliteta su ovo resili rezultatom 3:1. I da BG7, jesu, jos su mala ekipa, kao sto je i Akan naveo u okvirima Engleske, treba tu jos koja titula, ustvari ne treba titula uopste, vec pre svega konstantnost kluba u ligi nekoliko godina, a o okvirima Evrope da ne pricamo.
                              Mozda ja nem pojma o fudbalu. Ali Celsi moze da zgazi Atletiko kada god hoce.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                ...,ime se gradi desetljecima bez obzira na pare.
                                Cekaj, zaista tako mislis?

                                Mislis da bi Real odrzao kontinuitet u osvajanju trofeja
                                da nije jedan od najvecih potrosaca na trzistu od kako
                                je sveta i veka?

                                Ime se stvara novcem, samo je pitanje ko ga je kad imao
                                vise. Svako ko misli drugacije, u velikoj je iluziji.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X