Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos 90 minuta!
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • DONE DEAL: Teenager Matija Nastasic has signed for Manchester City from Fiorentina for an undisclosed fee. Stefan Savic has gone the other way as part of the deal.
      Mancini doktor,sve sto je htio da dovede i uspio je...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Mancini doktor,sve sto je htio da dovede i uspio je...
        Nema mancini nista sa tim, to je marwood rijesio sve, al mancini je zatrazio
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Mancini doktor,sve sto je htio da dovede i uspio je...
          Samo ga je De Rossi zajebao...

          Inace :

          Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
          You can tell how embarrassing it is when a club like #LFC cannot raise £500k on their £4.5m offer. Spurs offered just £5m 30minutes ago.
          Za 500k smo ispali idiJoti, ja se divim Ian Ayriu ili ko god je vodio ove pregovore, kapa dole...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma ne znam kako Dempsi može biti krilo, nama treba neko ko će probijati bokove (moje mišljenje - Lenon je prošle godine bio dosta povredjen, i videlo se da nam nedostaje, jer nismo imali zamenu, i falila nam je širina u igri), a Dempsi ima puno kvaliteta, ali klasično krilo svakako nije.

            Ali, valjda AVB zna šta radi...

            I da, puno hvala VDVaartu za ove dve godine, baš mi žeo što je otišao, za mene uvek klasa od igrača. Rafa
            Last edited by Lineker; 31-08-12, 21:47.

            Comment


            • Gledao sam njegovu statistiku, gde god je igrao, a igrao je prosle i levo i desno, i napred kao sic i poluspic, cak je igrao i u veznom redu, dao je svaki put gol, on nije klasicno krilo, jbg, vise kao napadacko krilo koje ulazi u sredinu da da gol, Bejl i Lenon su drugaciji tip, oni vise idu na centarsut ili asistenciju, ne brini dobar je Dempsi iako sam ga ja prozivao da je prosek. Malo vise iznad proseka je on. Vama je problem ako ne dodje Mutinjo, dok on ne dodje, ja vas ne smatram ozbiljnim konkurentom za 4. mesto.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Samo ga je De Rossi zajebao...

                Inace :



                Za 500k smo ispali idiJoti, ja se divim Ian Ayriu ili ko god je vodio ove pregovore, kapa dole...
                Faktički onih 4,5m što smo dobili za Adama smo ponudili za njega. Znači nemamo kinte, zato su se danas spominjale razne posudbe.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • DONE DEAL: Clint Dempsey has joined Tottenham on a three-year deal for £6 million
                  Tolika prasina se digla,a ljudi trazili samo 6 miliona
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kakav je posao Viola napravila sa Nastasicem!
                    Svaka cast!

                    Comment


                    • Prosecan navijac Liverpoola i Arsenala u zadnjim satima prelaznog roka:

                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Gledao sam njegovu statistiku, gde god je igrao, a igrao je prosle i levo i desno, i napred kao sic i poluspic, cak je igrao i u veznom redu, dao je svaki put gol, on nije klasicno krilo, jbg, vise kao napadacko krilo koje ulazi u sredinu da da gol, Bejl i Lenon su drugaciji tip, oni vise idu na centarsut ili asistenciju, ne brini dobar je Dempsi iako sam ga ja prozivao da je prosek. Malo vise iznad proseka je on. Vama je problem ako ne dodje Mutinjo, dok on ne dodje, ja vas ne smatram ozbiljnim konkurentom za 4. mesto.
                        Odlican je Dempsi igrac, bas ga mnogo gotivim. Ako je ovo istina da su ga doveli za 6m, onda super, odlicno su prosli.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Apa, to sam radio vec triput do sada, ali se uvek vratim za svaki slucaj, i opet isto... Ima da ga polomim na kraju...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Edin Dzeko tweets: "Going to miss Stefan Savic "
                            Yossi Benayoun going on loan to West Ham apparently. If he really does earn £92k per week, it's not surprising
                            ESPN understands that the fee Fulham wanted for Dempsey from Liverpool was higher than that they accepted from Spurs or Villa.
                            Pazi ti Fulham-a sto je zajeban postao...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Pazi ti Fulham-a sto je zajeban postao...


                              Shvatili ljudi da preplacujemo igrace, pa resili i nas da oderu, sramota.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X