Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Nisam juce bio tu sad videh za agenta... Ja sam doduse postavljao ovog 007 i 157, a ovog nekim cudom nisam, jer su mi bili sumnjivi neki deal-ovi, nerealni pre svega, ali sto je najjace lik je i pogadjao za neke... Zna se ko su moji izvori na netu Tony Barret, Jenkins, Ben Smith i jos par momaka.

    Dobar je Pablo, za sicu je doveden, Svonsi pokazuje da imaju velike ambicije ove godine.
    Last edited by Freshman; 30-08-12, 13:10.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Italijani pisu da je Maicon potpisao za City , vidjet cemo da li je to istina

      A Kaboul ce izgleda odsustvovati 4 mjeseca ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • City i Swansea se dogovorili oko Sinclair-a. Sada ostaje samo da Sinclaid odradi ljecnicki i da potpise.
        sigpic

        Comment


        • ovaj QPR nije normalan dovode i Granera iz Reala...

          Comment


          • Originally posted by Tazz View Post
            ovaj QPR nije normalan dovode i Granera iz Reala...
            Могу и Бербатова ако желе, пошто од његовог трансфера, како тренутно стави стоје, у Фулам нема ништа
            Они из сваког клуба по отпадак и на крају скоцкаше какав такав тим, неће то толико лоше изгледати, бар не на папиру.

            Comment


            • nikako los, sad na kraju doveli golmana, srednjaka, a ako pokupe i Berbatova na sve sto imaju klace se oni za sredinu ove sezone...

              Comment


              • Ima se para u QPR-u, ali nema igre niti hemije medju igracima, opet ce se oni boriti za plasman od 12.-18. mesta... Meni je vrlo zanimljivo kako Laudrup dovodi igrace, vrlo dobro su investirali novac od prodaje Alena, veoma dobro.

                Manchester United striker Dimitar Berbatov is undergoing a medical with Fulham as he looks set to seal his move away from Old Trafford.
                Cottagers boss Martin Jol confirmed the Bulgarian striker, who he worked with during his time in charge of Spurs, was on course to join the West London club. Sky
                Ode Berba ipak u Fulam...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • nek mu je sa srecom, fulam ce imati problema na sredini otisao Dembele a i Dempsi nije daleko...

                  Comment


                  • Ма надаваће се Берба тамо голова, поготово јер ће у пару играти са Петрићем или Руизом, оба играча добро асистирају, и по мом неком мишљењу, заслужују да играју и у бољим клубовима, тј. клубовима са већим амбицијама.

                    Comment


                    • ja ne znam za vas ali ja se jako radujem sto ovi na papiru manji klubovi dobro igraju, to obecava dobru sezonu sa mnogo dobrog fudbala...

                      doduse to znachi i mnogo vishe nerviranja ali boze moj ne mozesh imati sve zar ne...

                      Comment


                      • Kako ce Berba da reseta! Minimum 15 golova ove sezone
                        A sta radi QPR.Pokupise sav visak iz Evrope

                        Comment


                        • Ovaj QPR postaje mini Man City
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ма надаваће се Берба тамо голова, поготово јер ће у пару играти са Петрићем или Руизом, оба играча добро асистирају, и по мом неком мишљењу, заслужују да играју и у бољим клубовима, тј. клубовима са већим амбицијама.
                            Ruiz jedan od sve redjih igraca koji opstaju i imaju takav stil igre... Tehnicki sve izgleda lepo za oko, nije prebrz, igra na mozak
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Bas kao sto sam i ocekivao.Nakon sto se Kabul povredio, Doson ostaje u Totenhemu.Barem do zimskog prelaznog roka, a nova meta je Simon Kjaer.I rekao bih da ce se to brzo zavrsiti posto nije u prvih 11 kod Magata.Ako ce Magat za nisku cenu mozda da proda Dezagu, od Kjaera ce dobiti 7-8 miliona evra.

                              Comment


                              • QPR mi se gadi.U svakom slučaju, mislim da će proći ko Malaga.Popizdeće Arapi ako opet ne budu u prvih 8-9.Ovo je inače zadnja sezona pred čuveni finansijski fair-play.
                                City i ostali arapski timovi se ne sekiraju, jer se pravilo ne odnosi na vlasnike klubova koji su direktni sponzori kluba.Dakle, ako recimo City ima 40 milki za transfere, šeik kao glavni sponzor uleti kolko oće i dovidjenja.Interu samo skidam kapu, jer su već počeli da poštuju ovo novo pravilo.

                                Comment

                                Working...
                                X