Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Stavljao je tog agenta Freshman najvise, mescini
    Auu bre.
    Ja sam poceo sa tim agentom, pa su svi mislili da se zajebavam. Onda sam rekao Freshman-u za njega, pa smo zajedno postavljali njegove vijesti.

    U pocetku, kada bih za neku vijest rekao da je izvor 007, svi su mislili da sam puk'o.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Crni Fresa i njegovi twitovi ,on je sigruno stavljo.

      Ajmo Nastaso pokazi se !

      Comment


      • Neko je stavljao FootballAgent-a, za broj nisam siguran, pamtim kao slon. Nemojte sad barabe da mi se izvlacite. Otrsio vas je mali kao Ciga napolitanke.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Najjaci agent, trazi 1000 retvitova i tvitovace kako se odvija situacija izmedju Cavani-ja i Manchester City-a

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Neko je stavljao FootballAgent-a, za broj nisam siguran, pamtim kao slon. Nemojte sad barabe da mi se izvlacite. Otrsio vas je mali kao Ciga napolitanke.
            Priznao si da za broj nisi siguran, tako da...
            Ne znam o kakvom se izvlacenju radi
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              #THFC have had a bid for #Damiao accepted (via @FootballAgent49) However I would not confirm this just yet
              Evo ko je postavljao cuvenog Agenta49

              Razotkriven je.

              Ko ne veruje - http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post844156

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Najjaci agent, trazi 1000 retvitova i tvitovace kako se odvija situacija izmedju Cavani-ja i Manchester City-a
                To je taj lik pisao znaci,Fresh je to postavljao 100%
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Obrukali ste fudbalski pdf!

                  Long live NBA pdf!
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Priznao si da za broj nisi siguran, tako da...
                    Ne znam o kakvom se izvlacenju radi
                    Je l` da da sam tatica?
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Juliio Cesar i zvanicno novi clan QPR-a.
                      sigpic

                      Comment


                      • Maikon danas potpisuje za Siti...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • "Cheik Tiote is out of Newcastle United’s Europa League tie and “doubtful” for Sunday’s home game against Aston Villa."

                          Zato smo i doveli Anitu.Debeli će prodati Tiote-a

                          Swansea doveo Pabla Hernandeza iz Valensije.Odlično desno krilo.Zamena za Sinclair-a očito.

                          Comment


                          • Originally posted by spira View Post
                            "Cheik Tiote is out of Newcastle United’s Europa League tie and “doubtful” for Sunday’s home game against Aston Villa."

                            Zato smo i doveli Anitu.Debeli će prodati Tiote-a

                            Swansea doveo Pabla Hernandeza iz Valensije.Odlično desno krilo.Zamena za Sinclair-a očito.
                            Sjajan igrac za Swansea. To znaci da ce Tiote u Arsenal ili negde drugde ?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by spira View Post
                              "Cheik Tiote is out of Newcastle United’s Europa League tie and “doubtful” for Sunday’s home game against Aston Villa."

                              Zato smo i doveli Anitu.Debeli će prodati Tiote-a

                              Swansea doveo Pabla Hernandeza iz Valensije.Odlično desno krilo.Zamena za Sinclair-a očito.
                              Свонси се уопште не зајебава

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Свонси се уопште не зајебава
                                gde se zajebava, covece pikaju da pomrse racune Mancesteru

                                Comment

                                Working...
                                X