Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam samo kako Liverpulcima nije jasno da Staridz ne ide nigde,kakvih smesnih 10 miliona to je plus i uvreda. Pitanje je i dal je poslata ponuda zvanicno,al ja samo kazem vama sto mislite da ima tu nesto oko dolaska.

    Comment


    • Uprava City-ja dala na raspolaganje Mancini-ju 60 miliona funti za transfere, ima vremena do petka kada se zavrsava "transfer window", u igri su De Rossi i Joveti' ali najvjerovatnije da ce jos neko pasti na pamet Mancini-ju,,,

      takodje, navodno QPR pusta Bartona besplatno, kazu ne treba im onakav igrac, ali bice na neki nacin steta ako ode u neku drugu ligu , jeste mozda ono nesportski sto je radio ali radio je to sa stilom...bilo je zanimljivo...
      sigpic
      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

      Comment


      • De Rossi je prije neki dan objavio da sigurno nece ici iz Roma-e,nema tih para koje mu mogu dati...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • da, ali isto tako se treba sjetiti izjava T. Silve prije prelaska u PSG pa je ipak presao, jeste da je De Rossi nesto drugo ali nikada se tu ne moze znati...
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Drugo je ovo brate,ovo je velikan,ogromno srce je De Rossi

            Nudili mu 9 miliona po sezoni on odbio,rekao kada pozeli da ode iz Roma-e da ce to sam reci,a da trenutno nema nista od toga,nema sanse on da ode ;)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nista onda , neka se City okrene Cavani-ju......
              sigpic
              NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

              Comment


              • Molim Boga da Nastasic vidi terena kod propalog Mancinija,ali nesto ne verujem.

                Definitivno jedan od najtalentovanijih stopera sveta ce da nam propadne u najbednijem klubu na svetu.

                Pu!

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Ne znam samo kako Liverpulcima nije jasno da Staridz ne ide nigde,kakvih smesnih 10 miliona to je plus i uvreda. Pitanje je i dal je poslata ponuda zvanicno,al ja samo kazem vama sto mislite da ima tu nesto oko dolaska.
                  A gde ce Staridz da ti igra prijatelju?

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Molim Boga da Nastasic vidi terena kod propalog Mancinija,ali nesto ne verujem.

                    Definitivno jedan od najtalentovanijih stopera sveta ce da nam propadne u najbednijem klubu na svetu.

                    Pu!


                    Катализма брате, тешко да ће ове сезоне, ако пређе, везати 180 минута на терену, а у Фиорентини би играо сваку
                    Не делује ми Сити као добар избор за развој младог играча...

                    Comment


                    • Nije tu City ništa kriv, oni, kao i svaki klub, ponude pare , a igrač (ili agent) prihvate ponudu i to je to, svi sada jure za što većim novcem, a što bi karijera mogla propasti nije njima bitno, posebno tim agentima....
                      sigpic
                      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                      Comment


                      • Wow, jedan od nasih najtalentovanijih stopera da zavrsi u Sitiju. Mada ako pogledate nije to toliko lose za njega, City bas i kuburi u tom delu terena, Lescott po meni je ok, nista posebno, kao i Kolo, ima sanse za Matiju da proigra u tandemu sa Vinsentom.

                        Btw:



                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by BG7 View Post
                          Nije tu City ništa kriv, oni, kao i svaki klub, ponude pare , a igrač (ili agent) prihvate ponudu i to je to, svi sada jure za što većim novcem, a što bi karijera mogla propasti nije njima bitno, posebno tim agentima....
                          ех сад друже, фудбалери су велике егоисте, ретко који лако поднесе чињеницу да не игра, седи на клупи, или још горе да је на трибниама (тј. у трећем плану), сваки играч за себе мисли да је најбољи, почев од оних у најнижим лигама па до Месија и Роналда, без обзира колико то било апсурдно и смешно, тако је...

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Wow, jedan od nasih najtalentovanijih stopera da zavrsi u Sitiju. Mada ako pogledate nije to toliko lose za njega, City bas i kuburi u tom delu terena, Lescott po meni je ok, nista posebno, kao i Kolo, ima sanse za Matiju da proigra u tandemu sa Vinsentom.
                            Manchester City = Balkan City, jos samo da su Modrica doveli
                            Matija ima predispozicija da bude najbolji stoper sveta (mrtav sam ozbiljan). Sad igra sa sigurnoscu koju ima stoper od min 30g. Kako je prosle sezone stavio Ibrahimovica u dzep Boze sacuvaj a pogle' godiste

                            Osvezavajuci, pa ovo je Balota pusio nargilu odmah posle Eura i ove pohotne ga masirale. Okasnio si, deca sirom sveta vec to rade po ugledu na mistera
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post

                              Btw:



                              a šta ćes, jednom se živi...
                              sigpic
                              NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                              Comment


                              • Izgleda da ce Ramirez ipak u Southampton, 70% love odmah, ostatak kasnije

                                Comment

                                Working...
                                X