Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobija Liverpul lagano Everton.. ;)
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Liverpool ne moze da dobije ekipe poput Ridinga,Sautemptona i Vest Hema u zadnje vreme a da otkaci bod Evertonu ? Doduse kad je derbi sva forma i ostalo pada u vodu ali opet mislim da ce to Everton rutinski resiti , nekih 0-2.
      Pa ako pogledas rezuoltate prethodnih godina, LIverpool je najbolje igrao velike meceve, a mesto na tabeli je uglavnom bilo zbo utakmica protiv "manjih" klubova i velikog broja kikseva. Ako bude rutinski 0:2 ja ne znam..
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Liverpool ne moze da dobije ekipe poput Ridinga,Sautemptona i Vest Hema u zadnje vreme a da otkaci bod Evertonu ? Doduse kad je derbi sva forma i ostalo pada u vodu ali opet mislim da ce to Everton rutinski resiti , nekih 0-2.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ма увек их је прскао Ливерпул, једноставно ови имају комплекс мањег клуба у граду...може Мојес да буде три пута већи доктор, комплекси су комплекси, некако...

          Comment


          • Velsani polako okupiraju Englesku , prvo Swansea sad Cardiff

            Comment


            • Kako Mr.M logicki poveze sve i donese fenomenalan zakljucak

              http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...ilbao-defender

              Ako je ovo istina odradi Fulham odlican posao.

              Webb zbog "odlicnog" sudjenja u derbiju iducu utakmicu ce najverovatnije suditi u trecoj ligi ili ti League One.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Realno je Everton u puno boljoj formi od Liverpula , bolje igra , imaju veci motiv da dobiju. Ne vidim po cemu je Liverpul favorit sem po istoriji rezultata. Vreme da se i to promeni.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Realno je Everton u puno boljoj formi od Liverpula , bolje igra , imaju veci motiv da dobiju. Ne vidim po cemu je Liverpul favorit sem po istoriji rezultata. Vreme da se i to promeni.
                  Forma rezultata je irelevantna u ovakvim utakmicama. Drugo, ne igraju bolje, jer su skoro u svakom mecu nadigrani u poslednjih pet kola, dok LFC itekako ima igru i sve su ubili u pojam, sve sem Svetaca, samo u zadnje vreme nema gola, ali i to ce se promeniti i kapiram da ce vec Chelsea osetiti to na svojoj kozi za vikend. Obe ekipe imaju podjednaki motiv, jer je ovo ipak Mersyside Derby.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.mozzartsport.com/vesti/pe...an-sto-sam-ziv

                    Comment


                    • Cekicari opasno zapretili na pocetku meca , imali su sut za gol ali srecom prosla tik pored stative

                      Comment


                      • Mnogo smo losi za sad , ne stvaramo nikakve sanse a WHM evo postize i gol . Mnogo bolje igraju za sad i stvaraju vise sansi a jednu iskoristise i bice veoma tesko da preokrenemo mec u nasu korist .
                        Last edited by Lord Aleksoni; 17-04-13, 20:08.

                        Comment


                        • Ala Jarvis izradio Ria
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako je Kagawa bacio laznjak, havarija...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Da li ja sanjam da je gol postigao Antonio Valencia

                              Comment


                              • Jebo ja sebe gledam ova Mancestera u isto vrijeme

                                Kakavu sansu je Di Santo imao, nije smio masiti, a City rezervirsan, bezvoljan.
                                Utakmica izmedju WH i Mancestera luda, letargija i smjenjuju se napadi, ocekujem pobjedu Junajteda, jer su poslije izjednacanje opasni i traze gol.
                                Drago mi radi gola Valensije trebao mu je.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X