Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by l1m4r; 15-04-13, 09:33.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment




        • Paolo Di Canio, you are the love of my life
          Paolo Di Canio, I'll let you shag my wife
          Paolo Di Canio, I want dirty knees too

          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Колико се пегавци одушеве кад се у "њиховој" лиги појави нека харизматична личност ван острва.

            Comment


            • Da se prisjetimo

              sigpic

              Comment


              • Ma psihopata je Di Canio ali ga gotivim iz ne znam ni ja kog razloga
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  ma psihopata je di canio ali ga gotivim iz ne znam ni ja kog razloga
                  како да не готивиш такву фацу, шмекер се то зове у мом речнику....манимо се просеравања о фашизму итд. у осталом може човек да има свој политички став, имам га и ја, сви имамо неко мишљење о тако тим стварима, али фаца која зрачи тако неком енергијом, том харизмом, неописиво....зато у остало и готивим те жабаре егоцентричне.
                  кад смо код њега никада нећу заборавити када је у моду почео да улеће средином 90-их тај неки ретро фазон и пратим ја, на 3к мислим, емисија калчо итд. и нешто о њему говоре и иде сцена он излази из кабриолета бунда нека до стопала, поцепане фармерке, отрцана нека мајца са огромним v, наравно цвиџе тамно црне и кајла....обукао се брат као неки пимп, лудило колико је то мени као клинцу било интересантно, мсм то каква је то фаца, какав лудак егоцентрични.
                  Last edited by Brajkula; 16-04-13, 13:16.

                  Comment


                  • E brajki fasisto!

                    Sali se brat!

                    Ma opasna je glava. Koliko nisam gotivio Sanderlend sad sam ih zgotivio samo zbog Di Cania Flegma je lik.. Prevelika budala a i faca!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ја сам навијао да Стоук или Сандерленд испадну, писао сам томе, сад када је Ди Канио стигао, навијам да Стоук испадне, може и Вила нпр. Само не Сандерленд са шашавим ћелавцем. Наравно и Њукасл никако, Саутемптон и Виган, никако они.

                      Comment


                      • Clubs relegated from the Premier League will receive in excess of £60m over a four-year period from next season after the Premier League agreed new parachute payments for the next three years.
                        The Premier League is yet to confirm the exact figure, while the issue of solidarity payments to the Football League clubs is still to be finalised.
                        Clubs relegated to the Championship currently receive £48m over four years.
                        Perverzija, kada pogledas ostale lige i njene timove u donjem delu tabele...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • To je ono sto mi se nenormalno svidja i sto mnogo postujem. Svi su u stanju da dobiju komad torte.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ја сам навијао да Стоук или Сандерленд испадну, писао сам томе, сад када је Ди Канио стигао, навијам да Стоук испадне, може и Вила нпр. Само не Сандерленд са шашавим ћелавцем. Наравно и Њукасл никако, Саутемптон и Виган, никако они.
                            Meni je taj Vigan dosao preko glave... 100 godina se izvlace i kao svi ih gotive, leprsavo igraju i te fore. Ajde vi prijatelji sad jednu sezonu u Championship pa se vidimo nekom drugom prilikom. Aston Vila veliki klub navijam da ostanu. Norwich mi takodje nije siguran ali voleo bih da Vigan na kraju ispadne uz QPR i Reading.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ajde vi prijatelji sad jednu sezonu u Championship pa se vidimo nekom drugom prilikom.
                              Kondi ludak!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                E brajki fasisto!

                                Sali se brat!

                                Ma opasna je glava. Koliko nisam gotivio Sanderlend sad sam ih zgotivio samo zbog Di Cania Flegma je lik.. Prevelika budala a i faca!
                                Flegma? Znas ti mikula sta znaci to uopste ili samo od nekoga cuo pa ti se ucinilo simpaticno da tako ponekad iskoristis?

                                Comment

                                Working...
                                X