Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    ali mislim da ispod 25-30 ne moze da ide iz Vasca
    Ovo je mislim bas preterano. Generalno su defanzivniji igraci jeftiniji+sto Dede nije igrao nigde van Brazila i nije cak i standardan u reprezentaciji.

    Da me ne shvatis pogresno par ortaka koij fanaticno prate Brazilsku ligu kazu da je decko zver od igraca i da ce skoro sigurno biti strasan stoper gde god da ode ali za ovu cenu recimo mozes dovesti Humelsa ili Subotica. Mnogo je to za stopera iz Brazila koji ce uskoro napuniti 25 godina.
    sigpic

    Comment


    • http://web3.cmvm.pt/sdi2004/emitentes/docs/FR44008.pdf

      Sporting potvrdio da Riki ide u Noric.
      sigpic

      Comment


      • Dede u FIFI 13 rastura... Odlican stoper, a sto je najvaznije ima brzinu. Barem je tako u igri.

        Uvek dovodim njega i Ogbonu! Mada sam uzimao i Varanea i Zumu.

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Uf , Dede je fantastican stoper , ali mislim da ispod 25-30 ne moze da ide iz Vasca , jer je skoro produzio ugovor i nova klauzula je oko 30 cini mi se ..

          Mada , ako imaju finansijske probleme , vrlo moguce da ga puste i ispod 20 .
          Veruj mi Dale, icice taj za sicu, 25-30m ??? Mogu samo da sanjaju taj novac, jos ako su problemi sa finansijama. I sam znas da klauzula "vredi" samo kod sjajnih top igraca, gde je iole realna suma, oni ovaj novac nikada nece dobiti.

          A sto se tice Sportinga i Rikija, taj klub je rasprodao sve sto je mogao veliki dugovi drmaju taj klub, apsolutan raspad sistema tima koji se nekada borio za titulu i vrh lige.
          Last edited by Freshman; 21-03-13, 18:09.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Southampton FC ‏@SouthamptonFC 10m
            Southampton Football Club is pleased to announce that Rickie Lambert has extended his contract until 2016.
            Da ubodu jos jedan transfer na ljeto.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Veruj mi Dale, icice taj za sicu, 25-30m ??? Mogu samo da sanjaju taj novac, jos ako su problemi sa finansijama. I sam znas da klauzula "vredi" samo kod sjajnih top igraca, gde je iole realna suma, oni ovaj novac nikada nece dobiti.

              A sto se tice Sportinga i Rikija, taj klub je rasprodao sve sto je mogao veliki dugovi drmaju taj klub, apsolutan raspad sistema tima koji se nekada borio za titulu i vrh lige.

              Ne znam , znam samo da je Milan bio spreman da ponudi nesto preko 10 miliona , kad im je Thiago otisao , ali ovi nisu ni pomislili da ga puste za te pare .. Sad , ako imaju probleme s parama , kazem moguce je da ga puste za dosta manje para ..
              Last edited by Dale; 21-03-13, 18:15.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Ne znam , znam samo da je Milan bio spreman da ponudi nesto preko 10 miliona , kad im je Thiago otisao , ali ovi nisu ni pomislili da ga puste za te pare .. Sad , ako imaju probleme s parama , kazem moguce je da ga puste za dosta manje para ..
                Pustice ga za manje, trust me. A sada vidim da se i mi interesujemo sto je do jaja. Dobar je to stoper, ono sto sam cuo o njemu, jer iskreno, retko gledam Brazilsku ligu, tj skoro nikad...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma hoce 100 % , da nemaju probleme s finansijama siguran sam da ga ispod 20 ne bi pustili , jer ga strasno , ali bas strasno cijene u Brazilu , cak ga zovu Dedekenbauer

                  Ovako moraju , zbog tih problema ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Dede nece u Liverpul, nece Brendan dati velike pare za stopera jer je nas budzet ipak ogranicen. Jedino da Skrtel ode za tih 10-12 miliona kao sto se spominje u poslednje vreme pa da se doda jos koji za Dedea.

                    U Liverpulu svakako ocekujte dosta promena u odbrani ali novi stoperi ce biti verovatno Vilijams i De Vrij.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakvi god da su De Vrij(koji je talenat i vredi ga trpeti) i Ashley, oni su svakako klasa za pomenutog Slovaka. Videcemo, ja nesto sumnjam da ce Dede ici za preko 15m, sumnjam zaista...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Kakvi god da su De Vrij(koji je talenat i vredi ga trpeti) i Ashley, oni su svakako klasa za pomenutog Slovaka. Videcemo, ja nesto sumnjam da ce Dede ici za preko 15m, sumnjam zaista...
                        Nema sanse da je Vilijams klasa za njega, isto je to. Na kraju krajeva, znamo i ti i ja da Skrtel moze mnogo bolje od trenutno prikazanog i da mu ovaj sistem ne lezi, nije on bas takva kanta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko biste otprilike platili Williamsa ?

                          Po meni je sve preko 5-6 previse , da je mlad , pa ok , ali ima 28-29 godina ..

                          Kad vec hocete De Vrija iz Feyenoorda , ne znam sto ne dovedete i Bruno Martins India s njim u paketu , i eto odbrane za dug period

                          Bruno vec nezamjenjiv u reprezentaciji Holandije , a tek 21 .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Koliko biste otprilike platili Williamsa ?

                            Po meni je sve preko 5-6 previse , da je mlad , pa ok , ali ima 28-29 godina ..

                            Kad vec hocete De Vrija iz Feyenoorda , ne znam sto ne dovedete i Bruno Martins India s njim u paketu , i eto odbrane za dug period

                            Bruno vec nezamjenjiv u reprezentaciji Holandije , a tek 21 .
                            Platio bih 5 miliona samo da ne dodje.

                            Ja bih Bruna pre De Vrija a i on se isto pominje, navodno ima sansi da dodju u tandemu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bruno vec sada dobar stoper, da ne kazem odlican, ali mislim da Feynord ne planira da ga proda, ne jos...

                              Pa Nashko, sistem se nece menjati, da BR menja zbog Skrtela, nece da moze. Ma kiksach je to, one way or another, imao jednu sjajnu sezonu, mi se malo popalili, i na kraju smo shvatili da on zapravo nije toliko dobar. Video si reakcije kod golova Svetaca, ono ni amater ne radi, kamoli pro, high line nema veze sa tim.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Bruno vec sada dobar stoper, da ne kazem odlican, ali mislim da Feynord ne planira da ga proda, ne jos...

                                Pa Nashko, sistem se nece menjati, da BR menja zbog Skrtela, nece da moze. Ma kiksach je to, one way or another, imao jednu sjajnu sezonu, mi se malo popalili, i na kraju smo shvatili da on zapravo nije toliko dobar. Video si reakcije kod golova Svetaca, ono ni amater ne radi, kamoli pro, high line nema veze sa tim.
                                Naravno da ne treba da se menja jedan odlican sistem, ali Skrtel sigurno moze bolje i siguran sam da Vilijams nije bolji igrac od njega. Mozda bi bolje legao u njemu poznat sistem ali isto bi nam bilo i sa njim, dao bi nam gol ko bi hteo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X