Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Problem je u tome da Sesenjon ne postoji ove sezone za razliku od prosle...
    To je tacno, mada lik mnogo vise igra kao desno krilo, a kad je dosao igrao je kao poluspic, mnogo je bolji na toj poziciji...

    KingEric, samo mi reci ovo, da imas na pocetku sezone 25M, ti ne bi gledao dalje od Fletchera i Johnsona? Odmah bi njih doveo? Ili bi pogledao francusku, spansku, nemacku ligu itd. i mozda doveo 3/4 igraca za iste pare?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post

      Nash, jeste Martin doktor za ostrvski stil, ali taj stil polako umire, sve vise ovih srednjih ekipa radi na tehnickom napretku i pas igri, ja ne vidim da je on ista uradio na tom polju, kao sto kazes, izgleda da je proslo njegovo vreme...
      Upravo to sam i hteo da naglasim, da je fudbal otisao dalje a on ostao par godina iza.

      Najdzel Edkins meni najperspektivniji engleski trener, pod njim je Sautempton stvarno odlicno igrao. Poketino je pojacao presing, ranije nisu toliko pritiskali ali koncepcija je manje vise ista.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        KingEric, samo mi reci ovo, da imas na pocetku sezone 25M, ti ne bi gledao dalje od Fletchera i Johnsona? Odmah bi njih doveo? Ili bi pogledao francusku, spansku, nemacku ligu itd. i mozda doveo 3/4 igraca za iste pare?
        Tony vrtimo celu pricu bezveze. Tacno je da je Laudrup ispao pametan a Martin O'Nil nije.

        Ako cemo iskreno da imam 25 miliona i da sam Sanderlend pevao bih da mi dodje Adam Dzonson, ne zato sto je on neki Ronaldinjo, vec zato sto je lik igrao odlicno za Siti svaki put kada je ulazio. Par puta je on svojim ulaskom cupao bodove.

        Oko Flecera smo se slozili da je odradio posao i opet smo na istom. Mogao je bolje, kao sto je Laudrup ali mi je jasno sto je doveo njih, opet ponavljam, meni je veci problem sto je ekipa u teskoj letargiji i sto nemam nikakve igre. To je do trenera.

        Taj Sanderlend je cim je dosao MON igrao sa slabijim rosterom daleko bolje.
        sigpic

        Comment




        • Kokoska se smorila
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Lose izdanje Totenhema u prvom poluvremenu, moze ovde Fulham da izvuce bod.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Kako ga majstor izbaci 1 na 1 i ocaj od suta.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Veliki majstor Dimitar.
                sigpic

                Comment


                • TAKO JE BRE BRATKO CERUPAJ !!!!
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • 200. gol za plavi dres. Jebena legenda, institucija. Divim mu se! FRANK LAMPARD!

                    Eden asistent...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      200. gol za plavi dres. Jebena legenda, institucija. Divim mu se! FRANK LAMPARD!

                      Eden asistent...
                      Mumaro opisi nam golcinu legende , zauzet sam sa kokoskama
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Samo da izdrzi Fulham...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Viskovic:

                          Hauard Veb je kao menadzer Celsija prvi poraz doziveo bas protiv Vest Hema.
                          Mora svaki put nesto da odvali.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Viskovic:



                            Mora svaki put nesto da odvali.
                            Ja sam mislio da je Hauard Junajtedov pomocni trener i Fergijeva verna desna ruka levi dzep
                            Last edited by Lord Gangarić; 17-03-13, 16:26.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Mumaro opisi nam golcinu legende , zauzet sam sa kokoskama
                              Nije golcina vec kulersko pospremanje lopte u mrezu. Bila guzva, lopta dosla do Edena na ivici 16m, on je lagano potkopao a Lamps onako u prolazu ga metn'o.

                              Ovacije citavog stadiona 5 minuta.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Inace, cini mi se da je Kerolov gol skroz regularan, kontakta jeste bilo ali vise se Luiz bacio kao igrac Barselone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X