Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Skoro ko Nani, Jang i Bejl.
    Da, ali njih trojica zajedno... Suarez se valja kod svakog kontakta, stalno trazi penale, kartone, itd...

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Da, ali njih trojica zajedno... Suarez se valja kod svakog kontakta, stalno trazi penale, kartone, itd...
      Rade i ovi isto to kad ih ne dobiju ali ih dobiju u 99% slucajeva jer su sva trojica zasticeni kao beli medvedi. A Bejl konkretno dobio suspenziju od jedne utakmice zbog 5 zutih i svih 5 za simuliranje bili. Toliko o tome. Na kraju krajeva, Suarez pada iskusno samo kad ima kontakta ili ako je protivnik bas blizu a ovi se valjaju kao magarcine cak i kada oni naprave prekrsaj(citaj Nani) i mnogo cesce i dobiju a u medijima se to uopste ne isprati za razliku od Luisa. Tek poneki portal je pisao o toj Bejlovoj suspenziji zbog simuliranja a zbog simulacije Suareza protiv Stouka se citav svet digao na noge. Naravno, sto ga vise pritiskaju on sve bolje igra i samo reseta. Tata.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Rade i ovi isto to kad ih ne dobiju ali ih dobiju u 99% slucajeva jer su sva trojica zasticeni kao beli medvedi. A Bejl konkretno dobio suspenziju od jedne utakmice zbog 5 zutih i svih 5 za simuliranje bili. Toliko o tome. Na kraju krajeva, Suarez pada iskusno samo kad ima kontakta ili ako je protivnik bas blizu a ovi se valjaju kao magarcine cak i kada oni naprave prekrsaj(citaj Nani) i mnogo cesce i dobiju a u medijima se to uopste ne isprati za razliku od Luisa. Tek poneki portal je pisao o toj Bejlovoj suspenziji zbog simuliranja a zbog simulacije Suareza protiv Stouka se citav svet digao na noge. Naravno, sto ga vise pritiskaju on sve bolje igra i samo reseta. Tata.
        Bejl jeste konstantniji po tom pitanju ove sezone ali stavljati sada Nanija i Janga koji se eto npr ove sezone nisu ni naigrali tj nisu se isticali po tome... osim Nanija u LS protiv Reala. Ne znam zasto spominjemo tu utakmicu ako generalno pricamo o PLu. Ali kada vec spominjemo utakmice po Evropi, onda treba spomenuti i ono namerno gazenje Suareza igraca Zenita kada je ovaj bio na zemlji. Za razliku od Nanija ovaj je isao sa tom namerom.

        Pa ne znam bas dal se ovi valjaju ko magarcine, Suarez je redovno na zemlji i vata se za zglob... to mi je vec slika usadjena u pamcenje. Leva ruka na desni zglob, desna ruka u vis, masi i valjaj se!

        Tako da porediti ih, svi su oni tu negde... Slazem se za medije da mnogo vise posvecuju paznju Suarezovim potezima, zasto je to tako zaista ne znam.
        Ali verovatno je za to kriv Ferguson i Junajted, barem po Luisovim izjavama...

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Bejl jeste konstantniji po tom pitanju ove sezone ali stavljati sada Nanija i Janga koji se eto npr ove sezone nisu ni naigrali tj nisu se isticali po tome... osim Nanija u LS protiv Reala. Ne znam zasto spominjemo tu utakmicu ako generalno pricamo o PLu. Ali kada vec spominjemo utakmice po Evropi, onda treba spomenuti i ono namerno gazenje Suareza igraca Zenita kada je ovaj bio na zemlji. Za razliku od Nanija ovaj je isao sa tom namerom.

          Pa ne znam bas dal se ovi valjaju ko magarcine, Suarez je redovno na zemlji i vata se za zglob... to mi je vec slika usadjena u pamcenje. Leva ruka na desni zglob, desna ruka u vis, masi i valjaj se!

          Tako da porediti ih, svi su oni tu negde... Slazem se za medije da mnogo vise posvecuju paznju Suarezovim potezima, zasto je to tako zaista ne znam.
          Ali verovatno je za to kriv Ferguson i Junajted, barem po Luisovim izjavama...
          Da imaju vecu minutazu nagledali bismo se raznoraznih padanja Nanija i Janga, Jang je jos u Vili svasta radio.

          Krivi su najvise menadzeri koji preko medija pokusavaju da izboksuju njegov skup transfer i uzmu dobar procenat. Ko je jos umesan, ne znam. Znam samo da su se svi okomili na coveka a on ih ucutkuje jednog po jednog. Ako bog da jos da bude proglasen za najboljeg igraca i dovidjenja kriticari.
          sigpic

          Comment


          • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • 540282_163780897082668_1073014541_n.jpg


              Sve je receno!
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Taylor

                Comment


                • Ovaj Cardif u zivotu ne bi dobio kod kuce! Kako su oni prvi meni nije jasno...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Prem clubs to be offered £175m to compete in Qatar 'dream' league

                    Four Premier League sides will be offered £175m each to participate in a 24-club Dream Football League in Qatar in 2015.

                    Source: The Times
                    Wednesday, 13 March 2013 09:30
                    Ovi ne znaju sta ce s parama...

                    Comment


                    • Ne bi se zacudio da mi ucestvujemo u tome, ako nam oni dodju za vlasnike, sto nije nerealno.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Bas sam citao taj clanak, to moze vrlo lako da zazivi, velike pare se tu vrte, tolike da to nije normalno...

                        Sta je problem ??? Raspored, kada ce se te utakmice i to takmicenje odigravati zajedno sa LS, ligom, nacionalnim kupovima itd...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Negde sam citao da ce se igrati preko leta, mada mi je to nemoguce ako se znaju vremenski uslovi na tom podrucju...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Negde sam citao da ce se igrati preko leta, mada mi je to nemoguce ako se znaju vremenski uslovi na tom podrucju...
                            Klimatizovani stadioni zatvorenog tipa.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • A iskreno bilo bi zanimljivo!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Negde sam citao da ce se igrati preko leta, mada mi je to nemoguce ako se znaju vremenski uslovi na tom podrucju...
                                Ma cak i da se igraju, tu su Evropska i Svetska prvenstva na svake dve godine, kvalifikacije za iste, ne bi bilo odmora za fudbalere uopste, deluje nemoguce u ovom momentu. Da godina ima 24 meseca, mozda bi i moglo sve da se potrpa u jedan raspored...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X