Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post

    Nash,pogledat cemo snimak ponovo,ali ono penala vidjelo nije ako cemo realno
    Meh, zabole me i da nije. Taj Suarez od dolaska u PL nije dobio bar 15 cistih penala. Sve se vraca sve se placa.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Meh, zabole me i da nije. Taj Suarez od dolaska u PL nije dobio bar 15 cistih penala. Sve se vraca sve se placa.
      A da ne pricamo koliko je utakmica bile da smo mi izdominirali a da smo na kraju izgubili. -.-

      Comment


      • Hvala LFC
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Utisak večeri Dauningov gol
          Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Hvala LFC
            Nema na cemu ali svejedno ces gledati Totenhem u LS.
            sigpic

            Comment


            • Scouseri, zasluzeno ili ne, ili sta vec, nebitno je. Hvala vam!
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ovo je dokaz da se sve vraca, ali bukvalno sve, koliko puta je isti taj liverpul samo bio bolji od svojih protivnika pa nije dobio na kraju, ma bezbroj, koliko samo nesrecno primljnih golova, koliko samo sudickih gresaka zbog kojih samo tonuli, sve se vraca, i drago mi je zbog toga. Ajmo sada u pohod ka evropi !
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Nisam mogao komentarisati, u shoku, u transu sam bio... 3 vezane pobede u ligi...

                  U prvom smo mi bili bolji, u drugom Tottenham nas ubio, ali posle one greske Walkera i jos vece Llorisa, tada se Liverpool dize i tada krece ludilo.
                  Sto se tice penala, bio je kontakt, Ekotto je isao na njega, a ne na loptu, Suarez tu pada u svom elementu, ali elemenata za penal je bilo.

                  Koliko nepravde je bilo ove sezone, tako i od sudija, kako i od Onog gore, zasluzili smo ovo... Idemo u nove pobede...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment










                  • Volim kada niko ne ocekuje pobjedu osim navijaca Liverpool-a,a Suarez koji je do prije godinu dana proglasavan ovde prosjecnim igracem reseta li reseta mreze protivnika.

                    U drugom poluvremenu nismo nista uradili,ali napokon se vratilo i nama za sve prosute bodove koje smo trebali osvojiti.Sada slijedi lagan raspored do kraja poprilicno,idemo utakmicu po utakmicu pa cemo na kraju vidjeti,ako nista mozemo uzivati u fudbalu koji igramo
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • A koja bi fora bila da Liverpul i Totenhem odu zajedno u LS!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        A koja bi fora bila da Liverpul i Totenhem odu zajedno u LS!
                        Bila bi fora da i ti pregrizes jezik, ali to se nece desiti hahahahah
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

                          Volim kada niko ne ocekuje pobjedu osim navijaca Liverpool-a,a Suarez koji je do prije godinu dana proglasavan ovde prosjecnim igracem reseta li reseta mreze protivnika.
                          Spoiler


                          Rešeta, al' što padaaa
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Bila bi fora da i ti pregrizes jezik, ali to se nece desiti hahahahah
                            Ajde nemoj da si na kraj srca!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Spoiler


                                Rešeta, al' što padaaa
                                Skoro ko Nani, Jang i Bejl.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X